#61 2010-07-02 23:31:27

LSFC*ACM
Потребител

Re: Ултраси на трети отбор идват преди 30 години в Перник

mR.KZL написа:
Levski_Hools написа:

разбрах поста , обаче заглавието звучи странно  kur  kur

На вас говедата всичко ви се струва странно  smqh Все пак половината нямате завършен 8ми клас , а останалите наркомани и в последно време сектора като гледам само наркоманите си останаха + - филмарите , копуващи техни артикули  cheti  smqh  smqh

А вие какви останахте бе ?!?! Хора , които няма да дадат 10 лв , за да подкрепят любимия си отбор на вечното дерби , а??? Винаги верни на ц(*ка , до 70 минута !!! pig

http://prikachi.com/files/1622850v.png

Офлайн

#62 2010-07-03 00:20:19

LSFC*ACM
Потребител

АХАХАХА Ти си много забавен бе прасьонгер  smqh  smqh

Офлайн

#63 2010-07-03 00:54:45

LSFC*ACM
Потребител

mR.KZL написа:

Ходи мазни на тия от сточна , пък после се чуди защо сте само наркомани и утрепки в сектора.. но кво те боли к*ра нали си ваканция  smqh  smqh

Вечната обида "нали си във ваканция","лягай си утре си 1-ва смяна" браво , браво , но ако ние сме наркомани вие какви сте те питам пак ??? Верни до 70 минута ли ? Или бедни цигани дето немогат да изкарат 10 лв за дерби ?!?  pig  negur

Последна редакция от LSFC*ACM (2010-07-03 00:55:26)

Офлайн

#64 2010-07-03 13:04:13

LSFC*ACM
Потребител

mR.KZL написа:

Кои сте вие решаваме ние ! На мен специално не ми е за 10те лв , но това не за тая тема.Като ще давам 10 лв , поне да знам за какво ги давам.

Вие ли решавате , а???  smqh  Затова където ви фанат Запада в София , където ви фанем ние във Варна , все бой ядете бе мамави прасьовка !! pig  buhalka  pig

Офлайн

#65 2010-07-03 19:24:56

Levski_Hools
Потребител

kzl единствената утрепка си ти бе льольо. в педалската ви агитчица съставена от търци мангали , тук-таме някой кореняк мировенец , сички бяхте много верни , и сега изведнъж кво стана , бойкот  smqh  smqh а нас може и да ни дразни батков ама пак си подкрепяме отбора , не си режем гредите , неси палим стадиона  pig  pig  pig  kur  kur  kur  negur

Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР

Офлайн

#66 2010-07-03 20:35:18

goshku
Потребител

mR.KZL написа:

Ходи мазни на тия от сточна , пък после се чуди защо сте само наркомани и утрепки в сектора.. но кво те боли к*ра нали си ваканция  smqh  smqh

И кво като сме във ваканция?И аз съм още ученик,на 18 год. съм и ако според теб,това ме прави по "нищожен" ако искаш ми пиши на ЛС да ти дам адрес,телефон,каквото искаш,за да се видим и да разберем дали това,че съм ученик ме прави смешник,а? :) Много малко са случеите,когато пиша тук,но с този твой ,,коментар" ме издразни!Ти сигурно си 91 набор и нали завърши училище и сигурно вече си мега корав лад,а?Ако има нещо написах го по-горе следвай стъпките и това е ! :)

Вие сте мишки пред моята Ера!!!

Офлайн

#67 2010-07-04 04:36:35

goshku
Потребител

mR.KZL написа:
goshku написа:
mR.KZL написа:

И кво като сме във ваканция?И аз съм още ученик,на 18 год. съм и ако според теб,това ме прави по "нищожен" ако искаш ми пиши на ЛС да ти дам адрес,телефон,каквото искаш,за да се видим и да разберем дали това,че съм ученик ме прави смешник,а? :) Много малко са случеите,когато пиша тук,но с този твой ,,коментар" ме издразни!Ти сигурно си 91 набор и нали завърши училище и сигурно вече си мега корав лад,а?Ако има нещо написах го по-горе следвай стъпките и това е ! :)

Извинявай , че те засегнах , ако може да ми простиш ; ( Напускам ви , че иначе ще загаза много лошо  kreten

Личи си какъв си комплексиран насреняк :)

Вие сте мишки пред моята Ера!!!

Офлайн

#68 2010-07-04 20:37:33

Levski_Hools
Потребител

кво му разправя ходи във ваканция , а сигурно е 5 клас . Ясно е , че в тоя форум пишат само хора под 18 , и аз няма да разправям че съм на 20 , щото не съм , ама да си някъв макс на 12 и да викаш нали си във ваканция е смешно  kur

Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР

Офлайн

#69 2011-06-23 16:56:26

Malerosho
Потребител

I found it useful!

I as-a-rule access academic editing underhand, because chiefly I am truly influenced in writing of variegated scientific compositions. I not usually may expand substance of the recommendation and tied with it doubts. I retrieve that I have extra tutoring; assisting to mend the formidable prevails.

Офлайн

#70 2011-06-25 16:35:29

Blue&Terror
Потребител

goshku написа:
mR.KZL написа:
goshku написа:

Извинявай , че те засегнах , ако може да ми простиш ; ( Напускам ви , че иначе ще загаза много лошо  kreten

Личи си какъв си комплексиран насреняк :)

ххахаха личи си че си келеш на 13 години как насра и веднага се прави на ударен за да се измъкне от ситуацията ама е затапен и унизен smqh трябва да направите една емотикона на едно бебе  metal1

Обичаш Левски = присъстваш на стадиона

Офлайн

#71 2011-06-25 17:22:07

Minyoro e otboro
Потребител

направете и един емотикон с рога дето само плаче, че на говедата им стана хоби след мач тука само да реват  http://www.vbox7.com/play:bba78cf2  , как да ги нареЧа, ахахахах калашников калашниковвввввввв

Офлайн

#72 2011-06-25 17:43:04

Blue&Terror
Потребител

Minyoro e otboro написа:

направете и един емотикон с рога дето само плаче, че на говедата им стана хоби след мач тука само да реват  http://www.vbox7.com/play:bba78cf2  , как да ги нареЧа, ахахахах калашников калашниковвввввввв

да направят и една емотикона как един орк копае в мината kreten

Обичаш Левски = присъстваш на стадиона

Офлайн

#73 2011-06-28 12:42:29

FKKZL
Потребител

ДА НАПРАВЯТ ЕДНА ЕМОТИКОНА КАК ОРК ЕБЕ ГОВЕДО smqh  smqh

Офлайн

#74 2011-06-29 14:55:22

n0wA
Потребител

Да направят емотикон как с фуния ви наливам акъл в главите ... ооо ама това е абсурдно  zashto

Офлайн