#31 2009-06-09 22:55:27

samo_teb_obicham
Потребител

Re: Ултраси на трети отбор идват преди 30 години в Перник

абе фидеанчо ти се правиш на голем разбирач ама явно незаеш че Миньор има първите футболни хулигани в България ? през 60-70 години . групата на шаро и ако не се бъркам са се казвали също и перник боис. шаро е убил 2ма лефскари и е изселен от перник.

Napoletani Ultras Plovdiv    [27 Септември 2010 в 09:02] 

Орки разкажете за някоя ваша битка ?

Офлайн

#32 2009-06-09 23:12:46

hammers 1919
Потребител

ultras_minyor написа:

абе фидеанчо ти се правиш на голем разбирач ама явно незаеш че Миньор има първите футболни хулигани в България ? през 60-70 години . групата на шаро и ако не се бъркам са се казвали също и перник боис. шаро е убил 2ма лефскари и е изселен от перник.

единственото верно дето си писал е че е имало групата на шаро и че е изселен, ма тогава не е имало никви фракции боис моис и тн.. за тва се е казвало просто групата на шаро, а ти па и две убийства му преписа на човека,разсмея ме чесно     smqh  smqh  smqh

другия път с калашник

Офлайн

#33 2009-06-10 04:09:29

Hunogur
Потребител

CasuaLS88 написа:
Hunogur написа:
mr.enrich написа:

тая статия е пълна измислица...някой психично болен човек я е писал...на всичкото отгоре 70те години цдна дори нямат агитка още по-малко хулигани...

smqh  smqh  smqh

Няма ли да млъкнеш? Достатъчно се изложи вече. Винаги е имало по-върли фенове, липсата на факли, бомби, хореографии и тн. не означава, че тогава е нямало рефрени от сорта на "Лефски - Свине, свине свине свине". Ако се позаинтересуваш неудобната истина ще те заболи много! На домакински мачове са се събирали 50 000 души (и нагоре), а няма да има нито един, който да отиде някъде, където гостува същия тоя отбор? Продължавай да си вярваш!

50 000 хиляди на мач на фк панчарево  smqh  smqh  МОЛЯ ТЕ! Това е ставало само срещу ЛЕВСКИ като 3/4 е бил СИН на Националния Стадион. Вие и срещу европейския клубен шампион да играете пак повече от 25 000 няма да се съберете! Просто никой не обича СЪВЕТСКИТЕ ОТБОРИ.   pig  pig

Отбор, който от 11 мача ви бие 7 пъти и прави 4 равенства няма да има фенове? Отбор, който бие Ювентус с 2:0 и кара цяла Европа да говори за него няма да има фенове? Я се поразрови тогава и виж колко пълни са били стадионите, още в първия мач, в който ви бием и вземаме титлата през '48-ма, на терена навлизат сумати хора и в радост изнасят играчите ни на ръце. Да, много от тях военни, горди от своите братя по дълг, но пък ако кажеш, че вие сте имали агитка, която да е пеела и подкрепяла нещастния ви отбор с невероятното име ПОЩЕНСКИ КЛУБ ЛЕФСКИ - то хвала ти и на фалшивата гордост и на промития мозък! Нека ти подскажа нещо, смешнико, вашето отборче е било мразено масово от всички, много преди СЗ да започнат да съществуват. Това "сами срещу всички" не е напразно! А за Ухото поне трябва да си чувал, нали краво? cow Супер слабоумен трябва да си, за да мислиш, че Дучето е първият ни фен. А той самият е фен точно от 70те, което прави мнението на mr.enichar дори още по-смешно! По-добре, ако наистина няма какво да кажете, да млъкнете!

Цял живот ли ще го карате с тоя еднообразно мучене...

Аристократите имат привилегии дори когато са на ешафода. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА София.

Офлайн

#34 2009-08-03 08:57:34

Pernik-Hooligans
Потребител

КИРИЛИЦА ВЕ ПЕРНИК ХУЛИГАНС!!!

ГОВЕДА СТЕ СМЪРТ ЗА ВАС !!!    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!!

Офлайн

#35 2009-08-05 22:19:46

fenminyor
Модератор

един отбор-една религия  ole  ole  ole  МИНЬОР-ПЕРНИК ole  ole  ole

Аз не съм станал МИНЬОРЕЦ-Такъв съм се родил...

Офлайн

#36 2009-08-05 22:37:34

hammers 1919
Потребител

Pernik-Hooligans написа:

КИРИЛИЦА ВЕ ПЕРНИК ХУЛИГАНС!!!

АЛО АДМИНС ХООЛИГАНС,АКО НЕ СМЕ ТИ ПРИЯТНИ ТРИЙ НЕ СЕ ОБЯСНЯВАЙ,ДА ВИ ЕБЕМ И NET ХООЛСОВЕТЕ И ВАС

Последна редакция от hammers 1919 (2009-08-05 22:38:15)

другия път с калашник

Офлайн

#37 2009-08-06 00:58:34

S3c70r
Гост

15 написа:

o4ete se selqni.. vie nqmate dumata  smqh   bira    bira   bira

То се вижда кой е селянин... Тва, че сме от Перник не ни прави селяни. Поне знам как се пише "уча"

#38 2009-08-23 01:33:42

blagoevgrad
Потребител

малко извън темата.. искам някой фен на миниоро да ми даде малко инфо ако може за всички отбори които са съществували в Перник... къуде са играли и имали ли са некфа фенска маса  hm   kreten

Офлайн

#39 2009-08-23 12:56:24

Гявола
Потребител

Не съм фен на миньор но това го знае всяко хлапе  smqh  smqh  smqh . В перник е имало 2 отбора миньор и металург обаче в последствие се обединиха.Всъщност не се обединиха ами май металург ги изхвърлиха за оговорени срещи.Даже бяха отнети по 3 точки на говедата и литекс.

Последна редакция от Гявола (2009-08-23 13:10:20)

В СЕКТОР " Г " СМЕ РОДЕНИ ЗА ЦСКА ЩЕ УМРЕМ

Офлайн

#40 2009-08-23 13:00:56

samo_teb_obicham
Потребител

blagoevgrad написа:

малко извън темата.. искам някой фен на миниоро да ми даде малко инфо ако може за всички отбори които са съществували в Перник... къуде са играли и имали ли са некфа фенска маса  hm   kreten

обединихме се преди няколко години с металург които са 1 от 3 те отбора които имат положител баланс срещу цска ole

Napoletani Ultras Plovdiv    [27 Септември 2010 в 09:02] 

Орки разкажете за някоя ваша битка ?

Офлайн

#41 2009-08-23 16:20:19

blagoevgrad
Потребител

HOOLS написа:
Гявола написа:

Не съм фен на миньор но това го знае всяко хлапе  smqh  smqh  smqh . В перник е имало 2 отбора миньор и металург обаче в последствие се обединиха.Всъщност не се обединиха ами май металург ги изхвърлиха за оговорени срещи.Даже бяха отнети по 3 точки на говедата и литекс.

А Енергетик къде го забравяш ???

много добре съм чувал металург и енергетик.. само че се интересувам от техните фенове (вообще имало ли е такива) ?

Офлайн

#42 2009-08-23 19:17:17

graovo city
Потребител

металурзи сме навред metal мразим пернишкия кмет guz

Офлайн

#43 2009-08-23 19:21:02

ChovekaX
Потребител

blagoevgrad написа:
HOOLS написа:
Гявола написа:

А Енергетик къде го забравяш ???

много добре съм чувал металург и енергетик.. само че се интересувам от техните фенове (вообще имало ли е такива) ?

Как да няма аз съм фен на Металург първия мач на който съм бил е бил на Металург ... И те имат добра история! ole  ole

Офлайн

#44 2009-08-23 19:45:57

blagoevgrad
Потребител

а мразите ли се с миниоро или сте си така да се каже двойни фенове и на двата отбора ходите  zashto

Офлайн

#45 2009-08-23 23:01:54

minyor
Потребител

blagoevgrad написа:

а мразите ли се с миниоро или сте си така да се каже двойни фенове и на двата отбора ходите  zashto

Аз лично не познавам фенове на Металург

Винаги с теб! Верни до смърт!

Офлайн