#16 2009-06-07 12:25:40

ultras-pernik1919
Гост

Re: Ултраси на трети отбор идват преди 30 години в Перник

Това не е истина нито от цска не сме приемали помощ,нито от подуенци..

#17 2009-06-07 12:58:03

hammers 1919
Потребител

big trouble написа:

странно.... не мога да повярвам че перничани са приемали помощ от левскари vij те миньoро ако могат че ги изтепат до един smqh

абе кво да ти обяснявам, като прочетох темата смех яко     smqh  smqh  smqh

другия път с калашник

Офлайн

#18 2009-06-07 13:25:06

mr.enrich
Гост

тая статия е пълна измислица...някой психично болен човек я е писал...на всичкото отгоре 70те години цдна дори нямат агитка още по-малко хулигани...

#19 2009-06-07 14:26:14

FEDAYN
Модератор

mr.enrich написа:

тая статия е пълна измислица...някой психично болен човек я е писал...на всичкото отгоре 70те години цдна дори нямат агитка още по-малко хулигани...

Тоа па се се изказва неподготвен,ти живял ли си през 70 те години бе смешко ?Или вие винаги сте имали тва и онова пък ние не...

СТИГА ПАРТИЙНО И ФУТБОЛНО ДЕЛЕНИЕ-ВРЕМЕ Е ЗА НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ ! ! !

Офлайн

#20 2009-06-07 15:58:40

kamaka
Потребител

ИМАШЕ НЕКАКВИ ТАКИВА РАБОТИ НО НЕ ВЪВ ПЕРНИК А ВЪВ СОФИЯ КАТО ХОДЕХМЕ ПРИМЕРНО ДА ИГРАЕМ СЪС ЛЕФСКИ ИДВАХА ОТ ЧОРБАТА И ОБРАТНОТО НА АРМИЯТА ИДВАХА ЛЕФСКАРИ ДА ВИКАТ ЗА НАС ПРОТИВ ЧОРБАТА НО НИЕ ГИ ГОНЕХМЕ И НЕ ГИ ДОПУСКАХМЕ ПРИ НАС ТОВА БЕШЕ ПРЕЗ ОСЕМДЕСЕТЕ ГОДИНИ bira

Офлайн

#21 2009-06-07 17:00:53

kafevo ku4eci i CFKA
Потребител

тоя па. Гонил си ти майка ти да ти пере гащите... ако си бил роден през 80-те де.   shok

Офлайн

#22 2009-06-07 22:10:10

kamaka
Потребител

А БЕ СМЕШКО КАТО НЕ ЗНАЕШ НЕ ГОВОРИ БЕ И КИТАЕЦО И ФРИЗИОРО ТОГАВАШНИТЕ ТАРТОРИ НА ЧОРБАТА СМЕ ГИ ГОНИЛИ ЯВНО ТИ СИ РОДЕН ПРЕЗ 1989 Г  shok

Офлайн

#23 2009-06-07 23:59:24

ultracska
Потребител

mr.enrich написа:

Господин компетентен дори не си си направил труда да разбереш откъде тръгват първите агитки на ЦСКА и Лефски,а именно от хокея,още през 60-те години.Това го казва Ухото,бащата на един известен цесекар.Няма смисъл да се изказваш по този прост начин,защото е само в твоя вреда.
П.П.Не вярвам да си живял по онова време,че да твърдиш със сигурност,че сме нямали.

Последна редакция от ultracska (2009-06-08 23:45:38)

ЦСКА

Офлайн

#24 2009-06-08 00:18:22

Division 28
Потребител

FEDAYN написа:
mr.enrich написа:

Тоа па се се изказва неподготвен,ти живял ли си през 70 те години бе смешко ?Или вие винаги сте имали тва и онова пък ние не...

Имало е период в който сте викали войници които са сядали през 2 седалки за да изглежда пълен стадиона ви... ще отречеш ?

Последна редакция от Division 28 (2009-06-08 00:18:48)

БЕЗ БИТКА НЯМА ПОБЕДА!

Офлайн

#25 2009-06-08 20:29:28

kamaka
Потребител

А БЕ ТИ ЯВНО НЕ СИ СЛУШАЛ ЗА ГРУПАТА НА ШАРО КОЯТО Е СЪЗДАДЕНА ВЪВ НАЧАЛОТО НА 60 ГОД В ПЕРНИК И БАЙ ПЕТКО ШАРО И ОЩЕ НЯКОЛКО ЧОВЕКА ОТ ТАЯ ГРУПА КУМУНИСТИТЕ ГИ ИЗЕЛВАТ ВЪВ РАЗЛИЧНИ КРАЙЩТА НА БЪЛГАРИЯ И СЛЕД 30 ГОД БАЙ ПЕТКО-ШАРО СЕ ЗАВЪРНА В ПЕРНИК ПРЕЗ 2002 ГОД ЩЕ МИ ГОВОРИШ ЗА ХОКЕЙ А СИГУРНО И НА ХАНБАЛ СТЕ ИМАЛИ АГИТКА shok1ХВАНИ СЕ ПОИНТЕРЕСУВАЙ МАЛКО ТИ НАЛИ СИ ПО КОМПЕТЕНТЕН ОТ МЕН.

Последна редакция от Chuka (2009-06-08 20:31:28)

Офлайн

#26 2009-06-08 20:59:59

hammers 1919
Потребител

НЕКА ВСЕКИ- ВСЕКИ ЗНАЕ ЧЕ НА ШАРО ГPУПА СМЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ......

Последна редакция от hammers 1919 (2009-06-09 17:06:02)

другия път с калашник

Офлайн

#27 2009-06-08 23:43:50

ultracska
Потребител

Chuka написа:

А БЕ ТИ ЯВНО НЕ СИ СЛУШАЛ ЗА ГРУПАТА НА ШАРО КОЯТО Е СЪЗДАДЕНА ВЪВ НАЧАЛОТО НА 60 ГОД В ПЕРНИК И БАЙ ПЕТКО ШАРО И ОЩЕ НЯКОЛКО ЧОВЕКА ОТ ТАЯ ГРУПА КУМУНИСТИТЕ ГИ ИЗЕЛВАТ ВЪВ РАЗЛИЧНИ КРАЙЩТА НА БЪЛГАРИЯ И СЛЕД 30 ГОД БАЙ ПЕТКО-ШАРО СЕ ЗАВЪРНА В ПЕРНИК ПРЕЗ 2002 ГОД ЩЕ МИ ГОВОРИШ ЗА ХОКЕЙ А СИГУРНО И НА ХАНБАЛ СТЕ ИМАЛИ АГИТКА shok1ХВАНИ СЕ ПОИНТЕРЕСУВАЙ МАЛКО ТИ НАЛИ СИ ПО КОМПЕТЕНТЕН ОТ МЕН.

Чувал съм за него,но първо написаното не се отнасяше за тебе и ставаше въпрос само за нашите две агитки,не знам за хандбал,но знам че от хокея тръгва всичко и оттам се пренася на стадиона

ЦСКА

Офлайн

#28 2009-06-08 23:59:59

Hunogur
Потребител

mr.enrich написа:

smqh  smqh  smqh

Няма ли да млъкнеш? Достатъчно се изложи вече. Винаги е имало по-върли фенове, липсата на факли, бомби, хореографии и тн. не означава, че тогава е нямало рефрени от сорта на "Лефски - Свине, свине свине свине". Ако се позаинтересуваш неудобната истина ще те заболи много! На домакински мачове са се събирали 50 000 души (и нагоре), а няма да има нито един, който да отиде някъде, където гостува същия тоя отбор? Продължавай да си вярваш!

Аристократите имат привилегии дори когато са на ешафода. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА София.

Офлайн

#29 2009-06-09 22:19:13

kamaka
Потребител

може и да не е за мен не съм обърнал внимание но просто ви казах каква е изтината за нашата публика на миньор

Офлайн

#30 2009-06-09 22:26:43

CasuaLS88
Потребител

Hunogur написа:
mr.enrich написа:

smqh  smqh  smqh

Няма ли да млъкнеш? Достатъчно се изложи вече. Винаги е имало по-върли фенове, липсата на факли, бомби, хореографии и тн. не означава, че тогава е нямало рефрени от сорта на "Лефски - Свине, свине свине свине". Ако се позаинтересуваш неудобната истина ще те заболи много! На домакински мачове са се събирали 50 000 души (и нагоре), а няма да има нито един, който да отиде някъде, където гостува същия тоя отбор? Продължавай да си вярваш!

50 000 хиляди на мач на фк панчарево  smqh  smqh  МОЛЯ ТЕ! Това е ставало само срещу ЛЕВСКИ като 3/4 е бил СИН на Националния Стадион. Вие и срещу европейския клубен шампион да играете пак повече от 25 000 няма да се съберете! Просто никой не обича СЪВЕТСКИТЕ ОТБОРИ.   pig  pig

Аз мразя ц(*ка

Офлайн