#886 2019-11-30 14:24:55

A.n.
Потребител

Re: ЛОКО СФ-СЛАВИЯ

ГФ МАЧКА написа:
B.S.C написа:
lokohooligan написа:

Няма проблеми, чакаме ги в Надежда, да видим колко са хулигани тия мазути
guz  guz

Ще има да си ги чакате тия чалми...

А вие какво чакате?  Цял живот бити и ебани. Светлана на крайбрежната щеше да умре от страх, Илийчо чак майка му ходи да се моли да не яде тукати повече, а тук много тегав го играеш.
Буферите и те се надъхват тука, а на живо: " Ама, ама , ама, ние сме локоооо, ама, ама недейте бе момчетаа"

А е розов, много избирателно  скачате е мишок пробит. На мача със Спартак що се изпокрихте, никакви ви нямаше, даже и до стадиона не дойдохте. Тогава да се бяхте показали да се правите на файтъри смешник,но налЕ...не ви стискаше
п.с. що по Бургас ви викат чалми е  smqh  smqh  smqh  щото сте шейхове ли е чалма smqh

Офлайн

#887 2019-11-30 18:42:50

B.S.C
Потребител

ГФ МАЧКА написа:
B.S.C написа:
lokohooligan написа:

Няма проблеми, чакаме ги в Надежда, да видим колко са хулигани тия мазути
guz  guz

Ще има да си ги чакате тия чалми...

А вие какво чакате?  Цял живот бити и ебани. Светлана на крайбрежната щеше да умре от страх, Илийчо чак майка му ходи да се моли да не яде тукати повече, а тук много тегав го играеш.
Буферите и те се надъхват тука, а на живо: " Ама, ама , ама, ние сме локоооо, ама, ама недейте бе момчетаа"

Охоо манолчо, платената фенка, как е жена,върви ли заплатата от клуба е платен фен?  kreten
А,С...о, като го видите самички го заобекаляте от далече и се правите,че си гледате в телефоните, убитаци

Офлайн

#888 2019-12-01 12:08:51

ge666a
Потребител

Евреите не ме обичат, а аз съм ебати пича!

Офлайн

#889 2019-12-01 13:24:00

Nahkampf
Потребител

Много лоши бе

Офлайн

#890 2019-12-01 21:46:58

brrrr
Потребител

Това за този форум ли е изобщо? 30-40 клошара млади и стари , микс , да скочат на президент, брат му, шеф на школа и прес-аташе на клуб, че даже и със злоба да ги гонят през целия стадион и паркинг. Сега понеже явно избиват комплекси за миналата седмица във Бургас и си вярват, че са някакви хулигани, половината им агитка ще я осъдят  smqh

Офлайн

#891 2019-12-02 00:49:57

ge666a
Потребител

к'ви 30 40 човека бе, бате, 100 човека с палки и боксове им скочихме, че даже и едно дете решихме да удариме питай Влади Гаджев ако не верваш, четири линейки не могат да ви съберат битите като магарета четири човека от ръководството....веднага този селски отбор да се извади от б група, защото брато отива до джипа за пистолета за да получи пет лайка от клетката за гости.

Последна редакция от ge666a (2019-12-02 00:51:15)

Офлайн

#892 2019-12-02 07:32:42

Nahkampf
Потребител

ge666a написа:

к'ви 30 40 човека бе, бате, 100 човека с палки и боксове им скочихме, че даже и едно дете решихме да удариме питай Влади Гаджев ако не верваш, четири линейки не могат да ви съберат битите като магарета четири човека от ръководството....веднага този селски отбор да се извади от б група, защото брато отива до джипа за пистолета за да получи пет лайка от клетката за гости.

Абе брато нали се вижда не сте 3-4ма не се излагай с изучени фрази, наскачали сте като тумба цигани да бият един двама, другия път поне иди скочи на някоя група без значение, където може да ти отвърне някой, тогава ще има ееее евала сериозна работа сте ама то си е ебало майката....

Офлайн

#893 2019-12-02 10:02:51

brrrr
Потребител

ge666a написа:

Не е като да няма видео и снимки, но щом сте горди със случката - ваша воля :)

Офлайн

#894 2019-12-02 20:55:47

ge666a
Потребител

и вие щяхте да направите същото в подобна ситуация, нема к'во да си говорим  bira

иначе президента страшен сладур, предвид бизнеса с който се занимава, да говори за нашия отбор, че е селски насред столицата, как да не мине човек да му плесне една задвратка, докато дава интервюто  bira

Офлайн

#895 2019-12-02 23:55:06

brrrr
Потребител

ge666a написа:

и вие щяхте да направите същото в подобна ситуация, нема к'во да си говорим  bira

иначе президента страшен сладур, предвид бизнеса с който се занимава, да говори за нашия отбор, че е селски насред столицата, как да не мине човек да му плесне една задвратка, докато дава интервюто  bira

Първото съм съгласен, ама Надежда е насред столицата, колкото президента е от Пазарджик  smqh

Офлайн

#896 2019-12-03 03:43:19

Cattle'14
Потребител

brrrr написа:
ge666a написа:

Първото съм съгласен, ама Надежда е насред столицата, колкото президента е от Пазарджик  smqh

Нищо не каза направо.

Офлайн

#897 2019-12-03 10:21:00

brrrr
Потребител

Защо? Надежда Лозенец ли е?

Офлайн

#898 2019-12-03 14:04:59

ge666a
Потребител

не съм от надежда, ама щом метрото минава оттам и хората говорят на столичен, разбираем за мен език, значи квартала си е част от София отвсякъде  koz

Последна редакция от ge666a (2019-12-03 14:05:36)

Офлайн

#899 2019-12-03 14:20:04

ЗЕЛЕН_
Потребител

fen написа:

Mi

A.n. написа:
fen написа:

Да.

И к'во стана,к'ва е случката. Предполагам розовите както винаги много на малко чупят стойки от далеч,подскачат като ученички и квичът. А после н'кви ги няма на среща,само в нета... Едва ли ще се появят на реванша в София, те на гостуване почти не ходят. На мача им със Спартак се изпокриха като мишки,а хем се водеха домакини

20-30 предимно младежи ,маскирани срещу 8 човека в парка преди стадиона ,беше ясно,че нямаме шанс. Браво на пичовете проследиха си и ни хванаха. На стадиона се видя по телевизията.

Братле ,бяхме 15  и я кажи след като бяхте по -малко  и го видяхме признай си имаше ли ударен или нещо от сорта просто взехме шаловете и си заминахме , после почнахте да лаете в нета и така.В Надежда ще дойдем и вие ще имате шанс  bira  А до беройки. шарани и  тем подобни, поколенията се менят недейте да знаете много. Особенно пича дето ни заплашва с Светланата  smqh  smqh  smqh

Последна редакция от ЗЕЛЕН_ (2019-12-03 14:24:16)

Офлайн

#900 2019-12-03 14:40:48

Cattle'14
Потребител

brrrr написа:

Защо? Надежда Лозенец ли е?

Надежда е приятен СТОЛИЧЕН квартал. Това сравнение е леко неуместно, София не е само Лозенец пичага. bira

Офлайн