Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2008-12-01 22:50:40

GORDI
Потребител

Re: ЛОКО СФ-СЛАВИЯ

Айде ДОКО белата скръб ви застигна.Мале колко сте смешни  metal

Офлайн

#32 2008-12-01 22:51:06

ultraslavina
Потребител

а нима забравихте бомбите които ни метнахте преди?!?! нима една такава бомба не може да причини същото последствие или дори по зле?! хайде малко се замислете и после се правете на "хуманисти"

Офлайн

#33 2008-12-01 22:51:52

Киро
Потребител

GORDI написа:

Айде ДОКО белата скръб ви застигна.Мале колко сте смешни  metal

Бялата смърт..

Срешу теб стоя..и 90 минути се чудя..дали съществува нещо,което да обичам повече..

Офлайн

#34 2008-12-01 22:53:14

front60bg
Потребител

ultraslavina написа:

А не беше ли простотия да вадите ножове и боксове или искате да има още жертви и хора да берат душа

да тъпо е ама да го кажеш това эа трамвая приэнаиси че е глупаво иначе не на ножове те

Офлайн

#35 2008-12-01 22:55:41

zebra
Потребител

има ли наръгани ве баси майката вие сте некви мн сбъркани  uho  как може да се ебавате с такова нещо тва не го вярвах да го направи и най-долната сган на тоя свят  uho

Офлайн

#36 2008-12-01 22:58:27

zebra
Потребител

СПАЗВАЙ ДОБРИЯ ТОН!

Офлайн

#37 2008-12-01 23:04:45

ultraslavina
Потребител

момчета не се занимавайте с тоя уайт... не е прав... днес вместо да забравим омразата  и да се обедим в сапричастност към това момче както направиха Лацио и Рома то какво стана... ама нз дали знаете поговорката ако мога така да се изразя "акъл и мензис не ти ли дойдат на време не ги чакай" това мисля че в момента се отнася точно към уайт..

Офлайн

#38 2008-12-01 23:08:40

fanaticss
Потребител

1."ultraslavina" абе ей педалче много ти знае устата някой да е бил наръган с тоя нож,да е замахвано с него НЕ.

2.Вие винаги излизате с номера че сме ви целили ама до колкото пише по сайтовете hooligani на локото избутали ушевите и набили славистите така че ще ти кажа да си мълчиш  shok  shok

3.Вие сте страшно просто агитка щом може да се ебавата с толкова пострадал човек (не всички има някой свястни "може би")

4.Добре бихте ни хвалете се на мене ми е през кура понеже знам че днес можа да сте ни били на football ама ни сме ви били на БОЙ

5.Ще ви чакаме втория пулусезон  ti  ti  :dqvol:  :dqvol:  :dqvol:  :dqvol:  :dqvol:  buhalka  buhalka ТОГАВА ЩЕ ИМА   runner  runner  runner  runner  runner  ОТ ВАША СТРАНА

За народа ще се борим , за РОДИНА ще пеем - знамето си гордо ние ще РАЗВЕЕМ , силата е с нас НИЕ ЩЕ ПОБЕДИМ ...

Офлайн

#39 2008-12-01 23:09:34

zebra
Потребител

ultraslavina написа:

момчета не се занимавайте с тоя уайт... не е прав... днес вместо да забравим омразата  и да се обедим в сапричастност към това момче както направиха Лацио и Рома то какво стана... ама нз дали знаете поговорката ако мога така да се изразя "акъл и мензис не ти ли дойдат на време не ги чакай" това мисля че в момента се отнася точно към уайт..

еми да ... беше доста тъпо

Офлайн

#40 2008-12-01 23:11:25

fanaticss
Потребител

МОЖЕ да сме различни светове и да се мразим но тва не ни дава право да се подиграваме на пострадал човек и неска се видя чe все пак има свестни еврейчета

За народа ще се борим , за РОДИНА ще пеем - знамето си гордо ние ще РАЗВЕЕМ , силата е с нас НИЕ ЩЕ ПОБЕДИМ ...

Офлайн

#41 2008-12-01 23:39:37

ultraslavina
Потребител

до колкото разбрах те са скачали и на некви 15годишни левскарчета след мача за купата..

Офлайн

#42 2008-12-01 23:58:54

NightKiller_1912
Потребител

Аз видях че славия бяха направили някакъв тапет за въпросното момче ама не се четеше както трябва ако някой може да разясни...

Иначе тва изказване на ония кретен мога да кажа само "каквото повикало такова се обадило"

Офлайн

#43 2008-12-02 00:04:43

fanatics_1929
Потребител

на плаката пи6е6е ,,Наско , живота подължава...кураж!"

Последна редакция от fanatics_1929 (2008-12-02 00:08:57)

Офлайн

#44 2008-12-02 00:13:58

G-14
Потребител

ЗАРАДИ ТЕБ НАМРАЗИХ СЛАВИЯ-ДАНО НЕ ДОЖИВЕЕ6 СУТРИНТА КУРВО ПУМА6КА buhalka

ШВЕДКИ ДО ГРОБ

Офлайн

#45 2008-12-02 00:21:40

Brigade Sud
Потребител

АБе буфери   като толкова цените  човешкия живот кфо ми вадите ножове бе  ако бехте наръгъли някой кфо става а а ?  за вашия  Насо издигнахме плакат   наистина трагедия е ,ама и вие мислете малко преди да вадите ножове и бомби да метате !

А вашто другарче  Д... буфера   не ми е ясно защо краде документи и телефони на обикновенни фенове  , да не е закъсал нещо деба и клошара скапан ...

You say you fucking live for this,
But what the fuck did you ever give?

Офлайн