Затворена тема

#16 2008-11-23 23:19:26

Левски 1914
Потребител

Re: Пернишко камикадзе пребит заради бас в сектора на Левски

Киро написа:
The Boy написа:

Киро, ти се информация имаш и се грешна ма'аму деба  smqh  smqh И в Пловдив ни беха били, нали  smqh

Е така ми казаха едни от Перник  koz

Абе кво са ти казали бе.Нали тея селяни бегаха като мишоци.И не ми се прави,че познаваш хора в пеУник,защото сички знаеме,че лъжеш smqh  smqh

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !

Офлайн

#17 2008-11-23 23:30:11

LSYB
Потребител

Мен ми казаха, че СФЛТ гърбили УСФ, и то пич от Ловеч  mislitel

България над всичко

Офлайн

#18 2008-11-23 23:32:23

Lokomotiv_Plovdiv
Потребител

Тоя селяк е за 1 бас оставил е да го ПРЕБИЯТ   bushon

ЗА ЛОКО ПЕЕМ ЗА ЛОКО ПИЕМ ЗА ЛОКО СКАЧАМЕ ОТ РАС !!!

Офлайн

#19 2008-11-23 23:34:51

petrovSD
Потребител

Lokomotiv_Plovdiv написа:

Тоя селяк е за 1 бас оставил е да го ПРЕБИЯТ   bushon

Бързо го спасиха селяндура... nervak

Офлайн

#20 2008-11-23 23:41:13

Синя София
Потребител

The Boy написа:

Мен ми казаха, че СФЛТ гърбили УСФ, и то пич от Ловеч  mislitel

kreten

Офлайн

#21 2008-11-24 11:15:49

Grande
Потребител

1. Ей киро колко пъти да ти казвам да пишеш правилно ЛЕВСКИ !
2. Как си я мислиш ти тая работа "Имало бити на гарата" ? Кой ще дойде да ни бие я си кажи източника на инофрмация бе ? pig  ela  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig  pig

Пляс пляс чорбарите-седем на едно, Милиони са левскарите, шепа са чорбарите - седем към едно !

Офлайн

#22 2008-11-24 13:36:30

UltraReds
Потребител

Лецки пак яли бой  cow  cow  cow  cow  cow   kur  kur  kur

Съединението прави силата !!!

Офлайн

#23 2008-11-24 13:43:40

TERROR1914
Гост

UltraReds написа:

Лецки пак яли бой  cow  cow  cow  cow  cow   kur  kur  kur

Абе ти си поредния хлапак дето си измисля от кой сме яли бой бе КАЖИ БЕ ?!?! Да ти умре всичко  bira

#24 2008-11-24 15:09:13

sin holigan
Потребител

леле тия  pig  pig  pig  pig  pig  много тъпи ве всичко съм очаквал ама да вярват на някво тъпо тяхно дръгарче че има бити ЛЕВСКАРИ  и да го пишат във форума е прекалено   buhalka  buhalka  buhalka  pig  pig  pig  pig

БОГ прощава ЛЕВСКИ-НЕ

Офлайн

#25 2008-11-24 15:58:12

Bobo_1936
Потребител

хахаха тоя къв смешен малумник е бе майна как може да идеш в чужда агитка и да викаш кур за еди кой си хахахах ама нека им на тея селянчета да ги понабият малко

FOOTBALL IS VIOLENCE!!!!

Офлайн

#26 2008-11-24 18:04:41

bebo_1905
Потребител

HATE написа:

ахахах момци , аз го препарирах тоя , селтака долен , дойде , качи се до мене на оградата и почна да вика АЙДЕ МИНЬОРО К** ЗА ЛЕВСКИ ! и аз го набарах ! хахахаххаах Счупен нос има , в това съм обеден !

НАЗДРАВЕ  и КУР ЗА ПЕРНИК !!!  bira  bira  bira  bira  bira  bira

Голям си да ти кажа щом 100 човека сте набили един... вече си олд скул да знайш...но ще видим дали ще дойдеш в пловдив господин говедо...

Офлайн

#27 2008-11-24 18:24:57

casualcho
Гост

bebo_1905 написа:
HATE написа:

ахахах момци , аз го препарирах тоя , селтака долен , дойде , качи се до мене на оградата и почна да вика АЙДЕ МИНЬОРО К** ЗА ЛЕВСКИ ! и аз го набарах ! хахахаххаах Счупен нос има , в това съм обеден !

НАЗДРАВЕ  и КУР ЗА ПЕРНИК !!!  bira  bira  bira  bira  bira  bira

Голям си да ти кажа щом 100 човека сте набили един... вече си олд скул да знайш...но ще видим дали ще дойдеш в пловдив господин говедо...

И като дойдеме в Пловдиф кво ще стане и вие като Пеуничани, само закани, а нищо.

#28 2008-11-24 19:03:06

chubaka
Потребител

Перник. Четирима фенове на Миньор и Левски отиват на съд след футболната среща между двата тима, предаде кореспондентът на радио “Фокус”-Пирин. Двама от привържениците на Миньор (Перник) и двама от агитката на Левски отиват на съд по бързата процедура за футболно хулиганство по време на играната в неделя среща двата тима. Сред тях е и 17-годишен запалянко на жълто-черните. Единият от феновете е от Монтана, а другият е перничанин, който е привърженик на Левски. Общо 10 са задържаните в полицията хулигани след футболната среща. Останалите шестима са пуснати, като са им съставени актове по закона за МВР за неизпълнение на полицейските разпореждания и по закона за българските документи за самоличност. Сред арестантите няма жители на София. Трима са непълнолетни и с тях ще работи детска педагогическа стая.

bira

ЧЕРНОМОРЕЦ ДО ГРОБ ..... И СЛЕД ТОВА !

Офлайн

#29 2008-11-24 20:41:13

hammers 1919
Потребител

здравейте празнодумковци, аз съм миньорец на 28г съм и хода по цяла бг на мачове, ест че бех на мача с говедата, а за това момче дето влезе в обора , да наистина така беше , той ми е личен приятел , влезе извика се кзл в собствената ви синя селска сбирка , много ясно че знаеше че сте яде бой ама колко са мъжете от говедата дето ще се промъкнат още от гарата с нас и ще дойдат с нас в нашия сектор и да се извикат против миньор ,да не говориме че имахте фенове от ноевци от друган , треваше и некои от сф да дое айде интернет хоолс чакам отговор

другия път с калашник

Офлайн

#30 2008-11-24 20:45:00

petrovSD
Потребител

hammers 1919 написа:

здравейте празнодумковци, аз съм миньорец на 28г съм и хода по цяла бг на мачове, ест че бех на мача с говедата, а за това момче дето влезе в обора , да наистина така беше , той ми е личен приятел , влезе извика се кзл в собствената ви синя селска сбирка , много ясно че знаеше че сте яде бой ама колко са мъжете от говедата дето ще се промъкнат още от гарата с нас и ще дойдат с нас в нашия сектор и да се извикат против миньор ,да не говориме че имахте фенове от ноевци от друган , треваше и некои от сф да дое айде интернет хоолс чакам отговор

СМЪРТ ЗА СЕЛЯНИТЕ ! Това не е геройство това е малоумна работа. Тегли си ножа мощно мощно... debil  kreten

Последна редакция от petrovSD (2008-11-24 20:45:27)

Офлайн