Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#76 2019-08-05 01:28:46

pantalon_1997_holigans
Потребител

Re: СЕЗОН 2019/2020

Бай Ставри написа:
pantalon_1997_holigans написа:

Абе тая теза си е за успокоение на някои по-лабилни! smqh  Нас цяла пролет си ни биха като брашнян чувал, кой ли не, само 2 мача направихме на макс срещу чорбата, полуфинала, и уж се пазехме за финала, ама си бяхте по-добри и спечелихте, тва е....и айде дайте на български вече бе, как може всички буфери да драскате на шлиокавица, 2019 година е, лаутахуулс отдавна го няма....ебати!

Шльокавицата е кофти ама ще ти преведа,един циганин се пеняви нещо и те кани на ек-ек. hm Давай,мойто момче,ако го направиш те обявявам за цар на хулиганса koz

Панталона са го канили на ек-ек поне 20 разпенявени циганина през годините, десетина говеда и прасета, няколко марулки че дори и един от Перник! smqh Явно нещо им бърка кофти по дупките, пък тебе май никой не те кани, мойто момиче! pitie

Офлайн

#77 2019-08-05 01:58:11

Spoke1912
Потребител

LPFC-PLOVDIV написа:

pantalon mastio dolna krieshta se pred celiq forum ti predlagam edno v edno otgovori na suobsshtenieto kopele mrasno aide be putkooooo

Тоя е от тегавите ми се струва. metal  kreten

Офлайн

#78 2019-08-31 14:17:45

Кой бе?
Потребител

Трибуни тръпнат друг път не видели, футбол да играят живи със умрели!

Офлайн

#79 2019-08-31 15:48:50

lsfc88
Потребител

Айде синитеееееееееее! Кур за оранжевите мърши bushon

Офлайн

#80 2019-08-31 19:39:55

7_!_2
Потребител

Ловеч пак ли ше са гости на отбора на София ???

Офлайн

#81 2019-10-20 13:43:01

kata1914
Потребител

Мама му деба, турците вързаха бюджета с тая ЛЕ и сега пак ще са няколко годинки шампион. Единственото интересно са Локото които играят до сега. Поне купата да е интересна като миналата година.

1914

Офлайн

#82 2019-10-21 14:02:18

ge666a
Потребител

От редови фен на Локомотив София

Напоследък много се говори за "Хората с качулките".Ще си позволя и аз да изкажа мнение. Не, мен не ме е срам от тях и бих ги подкрепил, като и аз сложа качулка. Мен ме е срам от хората, които при 2:0 си тръгнаха от стадиона. Срам ме е и от тези, които имат възможност да подкрепят любимия отбор, но не им е приоритет да го правят. Срам ме е и от хора, които могат да помогнат на Локомотив, но не искат. Срам ме е и от тези, които с  грешките си, правят така, че феновете да страдаме. "Хората с качулките" си обичат отбора, пътуват навсякъде където могат да го подкрепят. Често дават последните си пари да са навсякъде с Локомотив. А когато те влязат на терена явно нервите им вече не издържат. Всички искаме да гледаме мъже, а не посерковци. Всички ние не трябва да позволяваме да се гаврят с Локомотив, както направиха вчерашните чернодрешковци. Смея да твърдя, че определението "Образцова спортна публика" е най- лошото нещо, което се е случвало на любимия ми отбор. Времена в които другите отбори с нетакава, печелеха титли и успехи, докато нашата се претопи. Тези които ме познават знаят, че не одобрявам  неуважението към съперника. Но и прекаленото уважение ми идва много. А вчера моят любим отбор излезе прекалено респектиран срещу отбор с име на месец, нула фена и безмислено съществуване. Господа, на много от нас търпението свърши. bira

Drinking boys

Офлайн

#83 2019-10-21 21:46:40

Бай Ставри
Потребител

ge666a написа:

От редови фен на Локомотив София

Напоследък много се говори за "Хората с качулките".Ще си позволя и аз да изкажа мнение. Не, мен не ме е срам от тях и бих ги подкрепил, като и аз сложа качулка. Мен ме е срам от хората, които при 2:0 си тръгнаха от стадиона. Срам ме е и от тези, които имат възможност да подкрепят любимия отбор, но не им е приоритет да го правят. Срам ме е и от хора, които могат да помогнат на Локомотив, но не искат. Срам ме е и от тези, които с  грешките си, правят така, че феновете да страдаме. "Хората с качулките" си обичат отбора, пътуват навсякъде където могат да го подкрепят. Често дават последните си пари да са навсякъде с Локомотив. А когато те влязат на терена явно нервите им вече не издържат. Всички искаме да гледаме мъже, а не посерковци. Всички ние не трябва да позволяваме да се гаврят с Локомотив, както направиха вчерашните чернодрешковци. Смея да твърдя, че определението "Образцова спортна публика" е най- лошото нещо, което се е случвало на любимия ми отбор. Времена в които другите отбори с нетакава, печелеха титли и успехи, докато нашата се претопи. Тези които ме познават знаят, че не одобрявам  неуважението към съперника. Но и прекаленото уважение ми идва много. А вчера моят любим отбор излезе прекалено респектиран срещу отбор с име на месец, нула фена и безмислено съществуване. Господа, на много от нас търпението свърши. bira

Igrali smo dobro ali zajebo nas sudija. kozТренера каза че сте заслужавали точка,защото сте вкарали гол rakia

Офлайн

#84 2019-10-21 22:06:18

ЦЪРНО-БЯЛ
Потребител

Само на мен ли ми се струва,че има рязък спад на посещаемостта в Първа лига за последните 1-2 години?Има ли други на моето мнение и защо според вас е така?Помня сезон 2012/2013 беше много силен!

Офлайн

#85 2019-10-21 22:12:20

sektorGG
Потребител

ЦЪРНО-БЯЛ написа:

Само на мен ли ми се струва,че има рязък спад на посещаемостта в Първа лига за последните 1-2 години?Има ли други на моето мнение и защо според вас е така?Помня сезон 2012/2013 беше много силен!

Аз помня сезонът във Вгрупа колко силен беше ! Ама нормално тогава играеше ЦСКА

Офлайн

#86 2019-10-22 00:50:39

FCKLSFC
Потребител

Н

ЦЪРНО-БЯЛ написа:

От както ходя по мачове, за мен годините 2012-2013-2014-2015 бяха най-яките. После едни хора се уплашиха и за тва разцепиха двата най-големи сектора в България, а другите два големи ги правят на луди...едните без стадион, другите им бутнаха трибуната, въпреки че ся имат там некво скеле...

Офлайн