Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#61 2019-07-12 19:02:13

darky
Потребител

Re: търся хора за за охранителна фирма на програмисти

boby80 написа:

или аз ще дода или някой друг
пич огледаи се - само аититата и програмистите имат пари тука а вълци в гората много
и да размахваш бухалка нема каде да се скриеш като ти дойде някои мускулест като мене
по добре да сам аз че няма да скубиа толкова много

Аз не съм програмист, но съм IT специалист. Мога да ти предложа да дойдеш с мускулите си на стромба да ми покажеш как точно ще ме охраняваш. Висок съм 1.78 см. и тежа 76кг. На 29 години съм в момента и от дете тренирам кик-бокс. Мога да ти покажа как точно падаш с глътнат език на земята с не повече от два удара от моя страна. Споко, ще ти извадя езика за да не умреш, защото спорта така ме е научил, но като цяло не го заслужаваш. Ако не вярваш и искаш да си покажеш силата и мускулите, заповядай всеки денличен ден от 09:00ч. до 17:00ч. пред магазин ЦУМ в гр. София. Мога да ти оставя и един телефонен номер като си долу да сляза.

Поздрави,

Последна редакция от darky (2019-07-12 19:05:15)

Офлайн

#62 2019-07-13 23:43:02

Бай Ставри
Потребител

darky написа:
boby80 написа:

или аз ще дода или някой друг
пич огледаи се - само аититата и програмистите имат пари тука а вълци в гората много
и да размахваш бухалка нема каде да се скриеш като ти дойде някои мускулест като мене
по добре да сам аз че няма да скубиа толкова много

Аз не съм програмист, но съм IT специалист. Мога да ти предложа да дойдеш с мускулите си на стромба да ми покажеш как точно ще ме охраняваш. Висок съм 1.78 см. и тежа 76кг. На 29 години съм в момента и от дете тренирам кик-бокс. Мога да ти покажа как точно падаш с глътнат език на земята с не повече от два удара от моя страна. Споко, ще ти извадя езика за да не умреш, защото спорта така ме е научил, но като цяло не го заслужаваш. Ако не вярваш и искаш да си покажеш силата и мускулите, заповядай всеки денличен ден от 09:00ч. до 17:00ч. пред магазин ЦУМ в гр. София. Мога да ти оставя и един телефонен номер като си долу да сляза.

Поздрави,

Аз съм айсиктир специалист и пикая от покрива на магазин  smqh ЦУМ от 09:00 до 13:00 и после се местя  на НДК-то на културата smqh

Офлайн

#63 2019-07-14 00:29:54

alcait
Потребител

А някой най-накрая не се ли сети за бизнес идеята ... примерно да се създаден един фен клуб, чието име примерно да звучи обединяващо  на всички фенове на въпросната агитка на въпросния футболен отбор . 
Този фен клуб ще се слее с икономическата стратегия на футболния клуб и ще изисква стюардски заплати, 20% от всеки закупен билет и още некви неща.

аз тука нищо незаконно не казвам само малко респект трябва.

Идоли са ми хора с арменски имена

Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!

Офлайн

#64 2019-07-14 00:38:07

Spoke1912
Потребител

sektorGG написа:

Ако тази тъпа тема достигне 5 страници.... България е загинала окончателно

Офлайн

#65 2019-07-14 10:40:01

sektorGG
Потребител

Spoke1912 написа:
sektorGG написа:

Ако тази тъпа тема достигне 5 страници.... България е загинала окончателно

R.I.P ...сгъвай цирка.. пускай кепенцета... режете вените....  просто положението е " червен картон на марио метушев и всичко си еба путка майчина"

Офлайн

#66 2019-07-14 11:19:47

canara
Потребител

PIRIN SS ИЛИ КЕШ ИЛИ НИЩО!!!!!!!!!  metal  metal  metal AAAAA ASTON VILA, СНИМАЙ МИ ЗЪБААААА  kreten

Офлайн

#67 2019-07-15 10:04:03

bоbу80
Потребител

Ся, няма да ви казвам подробнусти от знаята, но ши съ запузная с Накоф, ужким нещо по олимпяди ходил, умен са прай от както са е остъклил мисли че дограмата му ше го спаси от конфликт на интереси.
И какво като се мисли за повелителя на МАРС-янците, тоя знае ли че аз влизам с вратите в завоите и карам двуврата S класа с американски стопове... playboy

Мисля да си запиша час в академията му да видим какви сортиращи алгоритми ще ми играе на моя хардуерен солюшън тип бухалкъ от ерата на win 3.1 когато истинските батки владеехме хардуера и се грижиха за реда по улиците

п.с. и по3драви на оня клош богатия гущер дет ми са вей по скандинавието докато аз в Сидни Ав$тралия бачкам по гаража 3 дена да подготвям новите ъпгрейди за офроуд на колата и още чакам някой части от Мелбърн и Америка

Последна редакция от bоbу80 (2019-07-15 11:12:51)

Офлайн

#68 2019-07-15 16:03:12

boby80-sme6niko
Потребител

bоbу80 написа:

Ся, няма да ви казвам подробнусти от знаята, но ши съ запузная с Накоф, ужким нещо по олимпяди ходил, умен са прай от както са е остъклил мисли че дограмата му ше го спаси от конфликт на интереси.
И какво като се мисли за повелителя на МАРС-янците, тоя знае ли че аз влизам с вратите в завоите и карам двуврата S класа с американски стопове... playboy

Мисля да си запиша час в академията му да видим какви сортиращи алгоритми ще ми играе на моя хардуерен солюшън тип бухалкъ от ерата на win 3.1 когато истинските батки владеехме хардуера и се грижиха за реда по улиците

п.с. и по3драви на оня клош богатия гущер дет ми са вей по скандинавието докато аз в Сидни Ав$тралия бачкам по гаража 3 дена да подготвям новите ъпгрейди за офроуд на колата и още чакам някой части от Мелбърн и Америка

Бате вече си ми 100% ясен че си трол :D . Извини предходните ми изказвания, приеми ги и тях за тролене.

Офлайн

#69 2019-07-15 19:17:29

boby80
Потребител

bоbу80 написа:

еи пиклио
каде си трагнал да ми крадеш прякора
ако те хвана ще ядеш асфалта

Офлайн

#70 2019-07-15 19:39:20

alcait
Потребител

Преди години във вече несъществуващата тема ЦСКА-мачове,проблеми и тн.  имаше едни профили   ''Гриша Ганчев''  ''Юлиян Инджов''   ''Иван Велчев''   с тях поне ставаше яко смях ..... къде се загубиха те  ?!?!

Последна редакция от alcait (2019-07-15 19:39:48)

Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!

Офлайн

#71 2019-07-15 23:18:24

ujas
Потребител

alcait написа:

Преди години във вече несъществуващата тема ЦСКА-мачове,проблеми и тн.  имаше едни профили   ''Гриша Ганчев''  ''Юлиян Инджов''   ''Иван Велчев''   с тях поне ставаше яко смях ..... къде се загубиха те  ?!?!

tova biah az, no se obedinihme i se polu4i ujas-sofia, no izmyrkah tireto, sled koeto se premestihme v sofia smqh  smqh  smqh

Последна редакция от ujas (2019-07-15 23:46:53)

Офлайн