Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2019-07-09 10:22:26

СиняТишина
Потребител

Re: търся хора за за охранителна фирма на програмисти

ge666a написа:
ujas написа:

кур за литекс оле

добавям - кур за теб и за студентски град, ше ви еба у разпасаното поколение  smqh

Студентски, го мразим повече от циганите.

ЦСКА - НАШИЯТ ЖИВОТ !

Офлайн

#32 2019-07-09 10:36:51

ujas
Потребител

още две страници, но без панталона и бай ставри тая тема губи своя смисъл и блясък, да се включат и те и колегата охранител спокойно може да потърси друг сайт да си търси хора за охранителната фирма на програмистите smqh  smqh  smqh

Офлайн

#33 2019-07-09 13:30:26

boby80
Потребител

Combat18 написа:

E балък, аз съм програмист, мога  да ти предложа по лев на ден, да ми лъскаш гета-грипа, ако искаш пиши на лично. Но обувки нося 3 пъти в годината, което значи, че с бакшиша може да се договорим до 5 лв. на година. Даже за двугодишен договор, смятам, че можеш да клекнеш още и да го направим 5 лв. за две години. Ако офертата ми представлява интерес за теб - ЛС.

програмист е на гайка ти тарамбуката нацист смотан.
тука явно нема смисал явно сте некакви лигловци и не сте достатъчно смели да правите лесни и много пари.
аз ще си намера хора вие тука си се подигравайте аз ще си права пачките.

Офлайн

#34 2019-07-09 15:22:36

Сандански
Потребител

СиняТишина написа:
ge666a написа:
ujas написа:

кур за литекс оле

добавям - кур за теб и за студентски град, ше ви еба у разпасаното поколение  smqh

Студентски, го мразим повече от циганите.

same here Тия от Източна България не мога да ги трая, като заговорят. И всичките имат едни и същи тъпи физиономии.

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#35 2019-07-09 15:36:27

Бай Ставри
Потребител

3а колегата охранител Бобчо,препоръчвам да вземе за пример ББ и фирма Ипон,а не тия две мутри къде умряха като кон без история. smqh Както се казва къде е ТОЙ,къде са те.Иначе не е лошо да се помисли и за охрана на дюнерджийници.Там охраната ще се охрани.

Офлайн

#36 2019-07-09 16:58:15

collector
Потребител

ne se ogranichavai samo s programisti ima i arhitekti i hirurzi i injineri koito vse oshte ne sa izbqgali ot stranata ni deistvai dokato e vreme che skoro nikoi nema da ostane i she trebva sam da se ohranqvash

ЦСКА София

Офлайн

#37 2019-07-09 18:05:42

ge666a
Потребител

Бобката, аз пък ти предлагам и друга опция. Може да охраняваш феновете на Славия, на тях прозвището им е евреите, което означава, че ги бие здраво парата и горе долу са същите льольовци като ИТ специалистчетата smqh

Последна редакция от ge666a (2019-07-09 18:06:12)

Drinking boys

Офлайн

#38 2019-07-09 18:16:51

Карл Панцрам
Потребител

Аз предлагам да охраняваш панталона, него иска да го бие половин България, само дето съм чувал, че нема пари

Офлайн

#39 2019-07-09 19:22:20

hrd
Потребител

Prizovavam liceto g-n Pantalonov,kato se vurne ot dunerdjinicata da komentira istina li e ili ne tvurdenieto che ne razpolaga s finansovi sredstva,az ne vqrvam?

Офлайн

#40 2019-07-10 00:04:08

pantalon_1997_holigans
Потребител

Карл Панцрам написа:

Аз предлагам да охраняваш панталона, него иска да го бие половин България, само дето съм чувал, че нема пари

Панталона ли няма пари бе овчар, ако ти пише панталона къде се намира сега, тясната ти мухлясала панелка ще ти се стори още по-тясна и още по-мухлясала! pitie

До колегата мутра от 90-те един съвет:

Значи и да имаш всичките пари на света, ама да си с интелект колкото твоя, пак не си е оферта, резни си вените по-добре за да не мъчиш себе си и хората около теб!
rakia

Офлайн

#41 2019-07-10 00:13:30

Сандански
Потребител

pantalon_1997_holigans написа:
Карл Панцрам написа:

Панталона ли няма пари бе овчар, ако ти пише панталона къде се намира сега, тясната ти мухлясала панелка ще ти се стори още по-тясна и още по-мухлясала! pitie

Значи и да имаш всичките пари на света, ама да си с интелект колкото твоя, пак не си е оферта, резни си вените по-добре за да не мъчиш себе си и хората около теб!
rakia

"kolegata mutra". znachi ti zastrahovash frenskite diunerit?

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#42 2019-07-10 00:52:22

Карл Панцрам
Потребител

pantalon_1997_holigans написа:
Карл Панцрам написа:

rakia

Прати снимков материал бе, Гъливер

Офлайн

#43 2019-07-11 13:17:34

bogato_it
Потребител

Ей палячо,

Ако имаше смисъл от охрана в IT сектора, мислиш ли че нямаше да имаме? Спри пикото и пий една студена водица..

Пожелавам ти успех в "начинанието", а тва дето си го представяш не само е за затвор, ами е много смешно. Аз лично нямам търпение да видя резултатите ти.

Според мен очаквай след третото "респектиращо посещение" в подобен офис да бъдеш бит и ебан като малка курва и то от хора, които никога не би искал да срещаш...  smqh

boby80 е австралопитек и бедняк

Офлайн

#44 2019-07-11 14:50:38

boby80-sme6niko
Потребител

Пише един програмист.

Обръщение директно към потребител "boby80" ( смешнико ). Ако си мислиш, че плиткоумната ти "бизнес идея" ще прокопса - жестоко се лъжеш. Очевидно, че в главата ти е само парата, и винаги ще си останеш толкова беден, че да имаш само пара ( едва ли ще разбереш какво искам да ти кажа ).
Оставам на страна, че пишеш като мангал ( няма нищо, че в училище си бил палавник и не си се учил ). Нека се фокусираме върху глупавата ти и дори  незаконна идея. Ти планираш да обикаляш по набелязани от теб обекти и да рекетираш. Като какво ще обещаеш в замяна на този рекет? Вероятно, че ще пазиш от други наблици от твое подобие. Като си толкова завислив, ами вземи се научи как се работи това и започни такава работа. Но не... нека не забравяме, че ти ( най-вероятно ) си адското мързеливо и непослушно детенце ( дори и да си възрастен индивид - вярвай имаш още много да учиш ... сляп си ). И така понеже си се примерил, че си едва ли не такъв ( бунтар и мързеливко ) си решил да се захванеш с друг вид дейност - дейнстта на паразитите. Искаш да подскачаш от цвят на цвят и да береш плодове, на дървета които никога не си обслужвал ( или дори виждал ).

Само да си знаеш, проследил съм те по един, не много законен начин. Вече знам много за теб и съм пуснал сигнал в полицията. Очаквай скоро и проверка по декларираните от теб доходи.

Хайде... остани с добро, макар да си мисля че ти никога няма да останеш с добро - защото така ти е по-лесно, другите да те издържат а ти да си паразитираш на воля, докато другите се трудят и заради теб и хора като теб.

Офлайн

#45 2019-07-11 15:14:25

maxpayne4
Потребител

boby80 написа:

аз си имам фирма и по принцип охранявам дискотеки ама гледам  програмистките фирми нещо много пари дават и разни гелосани програмистчета се имат за мнго важни.

олигофрен, ми нали в първата фирма, при която отидеш, ще викнат куките, ще си платят където трябва в районното и после ще пикаеш кръв две седмици и ще ядеш със сламка. А има и по-лош вариант - да платят на някви мангали да те ебат на Витоша и да снимат. Яж си там попарата и си гледай детските предавания, олигофрен смотан.

Офлайн