Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2019-03-31 15:00:50

Spoke1912
Потребител

Re: Ергенско парти

levski&lazio=blu brothers написа:
Spoke1912 написа:

Абе пичове, малко извън темата, ама кажете готини бардаци в София ?  kreten  koz  bira

Пращай CV, ще те уредим... playboy

Ахаха много сте забавни бе. pitie

Офлайн

#17 2019-03-31 15:35:35

Pompa
Потребител

Spoke1912 написа:
levski&lazio=blu brothers написа:
Spoke1912 написа:

Абе пичове, малко извън темата, ама кажете готини бардаци в София ?  kreten  koz  bira

Пращай CV, ще те уредим... playboy

Ахаха много сте забавни бе. pitie

vlizai v alo.bg i gi porachai eskorta nqma laja  metal

"Само когато последното дърво е загинало, последната река е отровена и последната риба е уловена, ще осъзнаем, че не можем да ядем пари.”

Офлайн

#18 2019-03-31 15:47:59

oti
Потребител

Почти всеки стриптийз бар, като Клеопатра и тн., предлага и ебане. Просто трябва със самата стриптизьорка да се договориш. Иначе бардаците които знам са под всякаква критика, ама ако си много пиян може и да ти харесат. Има на мадрид един бар10 и бар Париж до южния парк. Но пак казвам, не ги препоръчвам  kreten  smqh

Офлайн

#19 2019-03-31 18:16:46

Spoke1912
Потребител

oti написа:

Почти всеки стриптийз бар, като Клеопатра и тн., предлага и ебане. Просто трябва със самата стриптизьорка да се договориш. Иначе бардаците които знам са под всякаква критика, ама ако си много пиян може и да ти харесат. Има на мадрид един бар10 и бар Париж до южния парк. Но пак казвам, не ги препоръчвам  kreten  smqh

Благодаря братле.  bira  bira

Офлайн

#20 2019-04-01 01:39:31

Asenov
Потребител

Spoke1912 написа:
oti написа:

Благодаря братле.  bira  bira

Да бяхте наебали рефера ,тоя по долен и от курва  smqh  smqh

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн