Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#46 2019-02-16 15:29:12

SemperFidelis
Модератор

Re: Съотношение във Варна между моряците и соколите

И днес е пълен стадиона със семки и бонуси, "ултра" сектора 50-60, атмосферата е под всякаква критика при все че водите на литекс. Липсата на конкуренция ви убива, колелото вече е на повече от 180.

Последна редакция от SemperFidelis (2019-02-16 15:30:01)

Nil Desperandum

Офлайн

#47 2019-02-16 20:57:40

GreenVarna1913
Потребител

А вие каква атмосфера правите на вашите мачове на Локомотив, при условие че го пълните на половина, тоест сте около 300-400 максимум от които агитката ви е на половина от бройката която ти спомена за нашата (и не бяхме 50-60 мисля че си достатъчно интелигентен и можеш да броиш), останалите са деца които си тренират и ги пускат безплатно, някви чичаци които още си живеят със старите спомени за клуба и някакви бавноразвиващи..? Скоро ще се върнете, което е добре като цяло за всички и ще си ги мерим, но много добре знаете и че като си бяхте в А група сме ви правили гости на коритото и то на няколко пъти. И защо им викаш Литекс,нали сте голяма любов с чорбата :D. Ето ти нещо що се отнася до атмосферата :)
http://prikachi.com/thumbs/388/9506388.jpg

Последна редакция от GreenVarna1913 (2019-02-16 21:34:10)

САМО ВАРНА И ЧЕРНО МОРЕ!!!

Офлайн

#48 2019-02-16 22:05:46

FhKzt
Потребител

КУР ЗА ТИЧА!  Смешник

Офлайн

#49 2019-02-16 22:53:26

Forest1865
Потребител

Еклери не ви ли е срам бе?Бяхте гости на собствения си стадион

Офлайн

#50 2019-02-16 23:46:12

pub crawl
Потребител

Forest1865 написа:

Интересно ми е колко агитки си виждал, които са повече от Левски и ЦСКА на домакински мачове, че да ги е срам? Като цяло, стадионът беше пълен до дупка и Морето бяха повече. Кажи твоят отбор ( който и да е) кога е имал повече ултраси от двата гранда?

Офлайн

#51 2019-02-17 11:06:23

GreenVarna1913
Потребител

Forest1865 написа:

Няма от кво да ни е срам, нашата част от стадиона отредена за мача беше пълна, раздадохме се на макс и се забавлявахме. На чорбата им бяха дали малко повече места от обикновено и като цяло бяха заели почти половината от нашия сектор, ако им бяха дали още места и тях щяха да заемат защото тва все пак е цска. Имаше буферна зона 20 метра и ние бяхме натъпкани в останалата част от сектора.
Ако говориш от към брой публика ние си бяхме повече няма кво да спорим, от към агитка не мисля че някой може да изкара по голяма бройка от говедата и чорбата, било то и на домакински мач, нормално. Кажи от кво да ни е срам?

Офлайн

#52 2019-02-17 14:13:38

ЗЕЛЕН_
Потребител

Forest1865 написа:

Kato cqlo da go duhat eklerite , no nqma kak da sa poveche ot chorbata zaradi razni nqkakvi mishoci ot selata i vsichki gradove v Bg koito ne podkrepqt mestnite si otbori , dosta jalki individi

Офлайн

#53 2019-02-18 02:07:53

CSKAr ot varna
Потребител

Като знам колко мои познати чорбари отидоха под козирката да гледат мача,на стадиона сиг имаше 4000 от наще,така че може и да не сте били повече

Офлайн

#54 2019-02-18 05:08:42

pub crawl
Потребител

CSKAr ot varna написа:

Като знам колко мои познати чорбари отидоха под козирката да гледат мача,на стадиона сиг имаше 4000 от наще,така че може и да не сте били повече

Щом са мълчали като путки и с наврени шалове в гъза не се броят  smqh

Офлайн

#55 2019-02-18 08:49:11

Replicator1913
Потребител

Пак почнаха разни мишоци да се обаждат. Гледайте си във вашите паници и мълчете! Пълен стадион, пълен сектор, пълен гостуващ сектор, чудесна атмосфера и от двете публики, хубава победа за нас. Всичко беше прекрасно, стана хубав празник! А вие си изкарвайте комплексите и нареждайте колкото искате.

Офлайн

#56 2019-02-18 17:59:13

GreenVarna1913
Потребител

CSKAr ot varna написа:

Вашата част от стадиона събира 2хил, тоест ми казваш че в сектор А който е с капацитет 3хил и беше пълен, 2хил от тези хора са били ваши ?  smqh  smqh smqh 
Значи сектор А има 3000 стоящи места + че имаше доста прави хора по оградата,клетката където бяхте вие натъпкана събира 500 + вие бяхте заели горе-долу половината от нашия сектор (3к) тоест кажи речи 1500. Общо сте били към 2 хиляди ние сме били може би около 4хил като включиш и нашия сектор към сметката..3хил в сектор А (макар че имаше и прави но да не издребняваме) + ние си бяхме около 1000 в нашия сектор и излиза че сме 4хил. Не знам кви "цскари" познаваш, но ако си фен на който и да е отбор и имаш поне малко чест и достойнство никога не би отишъл да гледаш мача от сектора на другия отбор, поне аз така виждам нещата. Плебеите могат да си лаят колкото искат, но отново им показахме кой е отбора на Варна, събрахме толкова хора, колкото те горе-долу събират от всичките си мачове от сезона общо.

Последна редакция от GreenVarna1913 (2019-02-18 18:10:05)

Офлайн

#57 2019-02-19 09:02:20

Replicator1913
Потребител

GreenVarna1913 написа:
CSKAr ot varna написа:

Вашата част от стадиона събира 2хил, тоест ми казваш че в сектор А който е с капацитет 3хил и беше пълен, 2хил от тези хора са били ваши ?  smqh  smqh smqh 
Значи сектор А има 3000 стоящи места + че имаше доста прави хора по оградата,клетката където бяхте вие натъпкана събира 500 + вие бяхте заели горе-долу половината от нашия сектор (3к) тоест кажи речи 1500. Общо сте били към 2 хиляди ние сме били може би около 4хил като включиш и нашия сектор към сметката..3хил в сектор А (макар че имаше и прави но да не издребняваме) + ние си бяхме около 1000 в нашия сектор и излиза че сме 4хил. Не знам кви "цскари" познаваш, но ако си фен на който и да е отбор и имаш поне малко чест и достойнство никога не би отишъл да гледаш мача от сектора на другия отбор, поне аз така виждам нещата. Плебеите могат да си лаят колкото искат, но отново им показахме кой е отбора на Варна, събрахме толкова хора, колкото те горе-долу събират от всичките си мачове от сезона общо.

Стадионът е с капацитет 8250 места. Сектор А е по-голям от В, така че няма как сектор А да събира 3000 човека. Още повече, че имаше страшно много правостоящи на парапетите.

Последна редакция от Replicator1913 (2019-02-19 09:03:20)

Офлайн

#58 2019-02-19 21:50:54

FhKzt
Потребител

Ей еклери на Славия колко бяхте 2000?  guz

Офлайн

#59 2019-02-20 00:33:57

7_!_2
Потребител

Какво спорят па тея  smqh  Онзи ден "моряците" беха по-малко като агитка от Локо като гости на Герена и то в лош период за Локо..  Тук нещо се пишеше кой ще е повече от Левски и припознавачите като домакин като агитка, ами и жълтите и Локо ще са повече, перник и те ще са 2-3 пъти повече от моряците и соколите, деба тая Варна никога не е била футболен град  smqh

Офлайн

#60 2019-02-20 10:49:37

addicted
Потребител

7_!_2 написа:

Какво спорят па тея  smqh  Онзи ден "моряците" беха по-малко като агитка от Локо като гости на Герена и то в лош период за Локо..  Тук нещо се пишеше кой ще е повече от Левски и припознавачите като домакин като агитка, ами и жълтите и Локо ще са повече, перник и те ще са 2-3 пъти повече от моряците и соколите, деба тая Варна никога не е била футболен град  smqh

Ставаше дума че няма кой да извади 2500 агитка колкото бяха прасетата във Варна. Друг е въпроса че половината са пълнеж и си гледат мача и нямат нищо общо с агитката. Това за Перник е несериозно да го кажеш. Локото като гостувания също са много по добре отколкото на Лаута. За Ботев същата работа, ама те нямат и стадион и това е факт. Берое дори в А сектор по едно време си имаха добра бройка, но последните две три години са дръпнали яко назад. Като цяло отлива от стадионите с времето става все по голям. Друго си беше преди години всички мачове в събота по едно и също време и един мач по тв. Вчера играем със Славия в 12:30 това е несериозно.

Офлайн