Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#61 2018-11-21 11:37:35

ultras_1913
Потребител

Re: Протести 2018

ge666a написа:

SinyaSofia: "пийте, ебете и не се занимавайте с глупости"

Жив и здрав брато  bira
цитата е по памет......

Голям си мизерабъл, ебати скопения мозък. Нали трябва да оставиш нещо на тези след тебе, с тези разсъждения разкриваш селския си манталитет, заради такива комплексари като тебе навсякъде сме мразени софиянци. Естествено, че трябва да има протести, доколко са платени/манипулирани и че няма да доведат до нещо съществено е друга тема, но все пак са някаква форма на демократична проява. Защото в България свободната журналистика е табу, системата мачка неубодните на властта и тези протести със сигурност увличат и дават сила на нормални и отчаяни хора да заявят своята позиция за ситуацията в държавата. Моят съвет е, който може да се спасява на запад, тук нещата няма да станат по-добри, освен ако не ви харесва да живеете в някакъв построен от самите вас социален затвор, но пак ще срещнете реазрухата в лицето на разбити пътища, мръсотия, здравна система и прочее. Проблемът на нас българите са българите :) Необразовани, завистливи, мразещи и неспсобни да формират гражданско общество. Комунизмът ни еба майката на мисленето, при нас реално няма смяна на системата, преди плановата икономика беше захранвана и крепена от СССР, сега е от ЕС. Няма добавена стойност, няма продукт, който да ни отличи и да ни оттласне от тинята. Провал е всичко и той е виден за всеки, който има способността да погледне мащабно, а не да съди по собствения си илюзорен комфорт.

/С\1913/С\

Офлайн

#62 2018-11-21 12:34:14

ge666a
Потребител

ultras_1913 написа:
ge666a написа:

SinyaSofia: "пийте, ебете и не се занимавайте с глупости"

Жив и здрав брато  bira
цитата е по памет......

Голям си мизерабъл, ебати скопения мозък. Нали трябва да оставиш нещо на тези след тебе, с тези разсъждения разкриваш селския си манталитет, заради такива комплексари като тебе навсякъде сме мразени софиянци.

да ти еба майката еврейска

Drinking boys

Офлайн

#63 2018-11-21 12:43:45

CeBep
Потребител

На мен лично започва да ми писва от тези постоянни оправдания с комунизма. Не че се явявам някакъв негов защитник, но като стане винаги  нещо да слушам "ми то комунизма ни еба майката" ще си кажеш, че преди него сме били нещо страшно и сме били в топа. Що никой например не споменава за онзи цървул Фердинанд, който ни вкарва в две национални катастрофи, защо никой не повдига на въпрос защо още по-рано последни се освобождаваме от робството си, или че първата по-сериозна форма на съпротива се появява стотици години след поробването. Паисий Хилендарски го е описал още края на 17 век, скапан народ сме си от край време, това е.

Офлайн

#64 2018-11-21 13:07:09

ultras_1913
Потребител

CeBep написа:

На мен лично започва да ми писва от тези постоянни оправдания с комунизма. Не че се явявам някакъв негов защитник, но като стане винаги  нещо да слушам "ми то комунизма ни еба майката" ще си кажеш, че преди него сме били нещо страшно и сме били в топа. Що никой например не споменава за онзи цървул Фердинанд, който ни вкарва в две национални катастрофи, защо никой не повдига на въпрос защо още по-рано последни се освобождаваме от робството си, или че първата по-сериозна форма на съпротива се появява стотици години след поробването. Паисий Хилендарски го е описал още края на 17 век, скапан народ сме си от край време, това е.

Българите след освобождението сме преживели няколко национални катастрофи и монархията ни е била натрапена, но пак е имало идеали и българи са се връщали от САЩ, Канада и от къде ли не, за да се бият за България. Сега ще дойдат да работят в БГ и да се лишат от комфорта си, ама някой друг път, имало е идеали, национални каузи, които са били над всичко, това създава усещането за общност, единство. Комунизмът ни превръща в роби на системата, а репресивният апарат подтиска желанието за промяна и налага псевдо справедливост. Иначе си прав, че сме скапан народ от край време.

/С\1913/С\

Офлайн

#65 2018-11-21 17:35:25

Сандански
Потребител

Бай Ставри написа:
Сандански написа:

Паскалева е пловдивчанка, не софиянка  debil

А ти па си от Симитли а се правиш че си от Сандански debil

дърта педеруга

PINOCHET-MINET, FITNES/ALPINIZAM
ZDRAV I BODUR ORGANIZUM

Офлайн

#66 2018-11-21 17:57:04

Ан тъй!
Потребител

Ето малко за далаверите с пътищата. След десетата минута става по-интересно.

http://eurocom.bg/shows/video/evrodikof/8411

Последна редакция от Ан тъй! (2018-11-21 17:58:19)

Обеля ми е Бока

Офлайн

#67 2018-11-21 23:37:48

mmmm
Потребител

Електрически стол за всички от парламента който крадат от народа.

Офлайн

#68 2018-11-21 23:55:58

Бай Ставри
Потребител

mmmm написа:

Електрически стол за всички от парламента който крадат от народа.

Пак ще има недоволни граждани.Ще се намерят хора да протестират-"Защо ние трябва да плащаме тока за тоя електрически стол?"
smqh

Последна редакция от Бай Ставри (2018-11-21 23:57:52)

Офлайн

#69 2018-11-22 00:22:12

Asenov
Потребител

Каква приятелска среща между ББ и Слави  smqh  smqh ........явно живея в друга държава от тази на ББ ......покъртително  smqh  smqh

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#70 2018-11-22 03:28:45

14/88ultras
Потребител

ge666a написа:
Бай Ставри написа:
ge666a написа:

Бесепарите изкараха селтаците да протестират за жълти стинки....и понеже тия тупани сега нямат работа, прибрали са реколтата, заредили са се с дръве и хоп по 100-200 селски пръчки на няколко места да пречат на всички останали да се прибират нормално от работа или да си вършат работата. Но мен всъщност  ме боли фара, бачкам си на няколко места, изкарвам си не лоши кинти, ако блокират някое кръстовище, ползвам метрото и баш ме брига......абе като цяло е много яко да си столичанче  bira

Градски,кажи ми честно кое поколение софиянец си debil Такъв войнстващ софиянизъм съм го виждал само в първо поколение софиянци.Разбирай-мама и тати идват от прованса чрез комунистическо постановление  почват да изплащат апартамент в краен столичен квартал и аз съм вече Софиян Първи. koz

Родителите ми са столични! ПРА-ДЯДО (RIP) по майчина линия е роден в София и живял в "Три кладенци" ет ти малко родословно инфо, доволка ли си?  pitie

4-то поколение софиянец, битов алкохолик в надежда, доста слаба история. Потомствените софиянци сме с доста по-високо ниво. Умни и Красиви  koz  koz  pitie

Офлайн

#71 2018-11-22 07:18:31

BoyFromLulin
Потребител

14/88ultras написа:
ge666a написа:
Бай Ставри написа:

Градски,кажи ми честно кое поколение софиянец си debil Такъв войнстващ софиянизъм съм го виждал само в първо поколение софиянци.Разбирай-мама и тати идват от прованса чрез комунистическо постановление  почват да изплащат апартамент в краен столичен квартал и аз съм вече Софиян Първи. koz

Родителите ми са столични! ПРА-ДЯДО (RIP) по майчина линия е роден в София и живял в "Три кладенци" ет ти малко родословно инфо, доволка ли си?  pitie

4-то поколение софиянец, битов алкохолик в надежда, доста слаба история. Потомствените софиянци сме с доста по-високо ниво. Умни и Красиви  koz  koz  pitie

И Левскари*  koz

НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ!

Офлайн

#72 2018-11-22 13:35:29

ge666a
Потребител

14/88ultras написа:

Глупав, грозен и скъсан битов алкохолик от "Орландовци" съм язе. #самозакривамсе

Drinking boys

Офлайн

#73 2018-11-23 03:48:20

14/88ultras
Потребител

BoyFromLulin написа:
14/88ultras написа:
ge666a написа:

И Левскари*  koz

Не всички, има и доста заблудени. smqh  koz  koz

Офлайн