Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2018-11-20 09:02:01

СиняТишина
Потребител

Re: Протести 2018

По повод горния пост и мнението на Калина Паскалева..
Преди точно 3 дни го коментирахме тоя въпрос семейно. И на мен ми беше чудно как някой, който през деня е на протестите вечерта е в ревю мъртво пиян?? Неделя, Понеделник, Вторник са дни в които ти трябва резервация за дадено заведение. И тоя народ протестира??? Относно мнението на Пролетина Кирова.. Коментираме това, което виждаме. Отлично знам, че в провинцията нещата не стоят точно така. Проблема на българина е в оплакването, той винаги мрънка. Ние сме материалисти, искаме да имаме апартамент в София, в прованса, къща на село(оборудвана като апартамент) същевременно караме коли на по 20 години, пушиме цигари, пиеме като за последно. Аз не се изолирам от горепосочения случай, щото все пак съм отрасъл в българщина. Ако някой не е успял да разбере кво се опитвам да кажа с тази своя публикация е, че съм съгласен с мненията и на двете дами, но продължавам да си мисля, че всичко е нагласено.

ЦСКА - НАШИЯТ ЖИВОТ !

Офлайн

#32 2018-11-20 09:43:37

RV
Потребител

Някой ме е разбрал погрешно,че искам да живея в Тоталитарен режим.Казах че на народ като нашият това ще го вкара в някви релси,защото явно ние нямме потребност от демокрация.Ние не знаем как да движим държавата си в свободен режим.Аз харесвам модела в Швейцария с референдумите,но манталитета на българите не му позволява.

винаГи Верни,до Болка Предани

Офлайн

#33 2018-11-20 10:08:45

CeBep
Потребител

Aми в крайна сметка пък кой както си го направи бе.Учете, образовайте се, развивайте се, и ще имате пари и за Саса, и за Капитан кук, и за дрехи в мола. Само че там е проблема. Че този процент на хора е крайно нисък, и крайно недостатъчен да дърпа държавата напред. Да, в София има достатъчно хора с доста добър стандарт, но това е пропорционално на останала част от страната, където този дял на по-заможни  идва в столицата. Затова въпросното по-горе момиче вижда пълни луксозни ресторанти, пълни молове, и хора в изтънчени дрехи. А ще види ли подобни опашки в толкова тузарски заведения в Елхово, или Исперих, примерно ? Независимо, че в София има някакъв по-висок стандарт на живот, народа ни е наистина беден. Затова четете, учете, образовайте се, възпитавайте децата си, за да бъдете компетентни, за да имате собствено мнение, и да не оставяте да бъдете лъгани и манипулирани от разни провъзгласили се за медийни звезди по телевизии и интернет.

Последна редакция от CeBep (2018-11-20 10:10:04)

Офлайн

#34 2018-11-20 11:22:53

СиняТишина
Потребител

CeBep написа:

Aми в крайна сметка пък кой както си го направи бе.Учете, образовайте се, развивайте се, и ще имате пари и за Саса, и за Капитан кук, и за дрехи в мола. Само че там е проблема. Че този процент на хора е крайно нисък, и крайно недостатъчен да дърпа държавата напред. Да, в София има достатъчно хора с доста добър стандарт, но това е пропорционално на останала част от страната, където този дял на по-заможни  идва в столицата. Затова въпросното по-горе момиче вижда пълни луксозни ресторанти, пълни молове, и хора в изтънчени дрехи. А ще види ли подобни опашки в толкова тузарски заведения в Елхово, или Исперих, примерно ? Независимо, че в София има някакъв по-висок стандарт на живот, народа ни е наистина беден. Затова четете, учете, образовайте се, възпитавайте децата си, за да бъдете компетентни, за да имате собствено мнение, и да не оставяте да бъдете лъгани и манипулирани от разни провъзгласили се за медийни звезди по телевизии и интернет.

Именно, успеха е в образованието. Не би трябвало разни неквалифицирани дебили да мрънкат за огромни заплати и, че живота им е труден. Верно, че в БГ ти трябват връзки за некои работи, ама навсякъде е така от край време.

ПП - Нещо много се изнежихме, тва хОлегански форум, или клюкарник?! Кур за всичко и всички само омраза
koz

ЦСКА - НАШИЯТ ЖИВОТ !

Офлайн

#35 2018-11-20 11:23:13

alcait
Потребител

Недейте нападате народа. НИЕ протестираме срещу системата на управление. Може ли да ми кажете в кои държави от ЕС и колко от тях бяха фалирани огромни предприятия и банки ( Ктб, ЦСКА, Кремиковци и тн.)  без да има виновни и осъдени ?
Може ли да ми посочите друга държава която абсолютно всичките и партии са пълни с кадри на бившата партия майка и ДС ?
Като ще сме си соц. република поне да върнат старите цени на билет, хляб, гориво, ток и тн.

ЦСКА СОФИЯ
Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.

Офлайн

#36 2018-11-20 11:58:41

Red_soul
Потребител

СиняТишина написа:
CeBep написа:

Именно, успеха е в образованието. Не би трябвало разни неквалифицирани дебили да мрънкат за огромни заплати и, че живота им е труден. Верно, че в БГ ти трябват връзки за некои работи, ама навсякъде е така от край време.

ПП - Нещо много се изнежихме, тва хОлегански форум, или клюкарник?! Кур за всичко и всички само омраза
koz

Стига сте писали глупости бе. Кой иска огромни заплати??? Искаме стандарта на живот да се промени. Ай гледайте вие 2 деца с 85лв детски. А знаете ли ,че за близнаци се дава едно майчинство. Искаме нормален живот. Жена ми работи в банка и взима 650лв заплата. Това нормално ли е според вас????
Стойте си в къщи тогава

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#37 2018-11-20 12:45:13

Blue Troublemakers
Потребител

Пичове, давайте да учим как се правят дюнери и всички дружно да ходим при панталона във Франция.  smqh  kreten  bira

Офлайн

#38 2018-11-20 13:00:55

Сандански
Потребител

Red_soul написа:
СиняТишина написа:
CeBep написа:

koz

Стига сте писали глупости бе. Кой иска огромни заплати??? Искаме стандарта на живот да се промени. Ай гледайте вие 2 деца с 85лв детски. А знаете ли ,че за близнаци се дава едно майчинство. Искаме нормален живот. Жена ми работи в банка и взима 650лв заплата. Това нормално ли е според вас????
Стойте си в къщи тогава

Баси майката човек, за Пловдив ли става въпрос? Поне в банката са сигурни пари и е горе-долу спокойно.

PINOCHET-MINET, FITNES/ALPINIZAM
ZDRAV I BODUR ORGANIZUM

Офлайн

#39 2018-11-20 13:05:42

Asenov
Потребител

Калина Паскалева  smqh  smqh ,тази с какво беше известна ,а една книга "Дневниците на една курва " еее извинете не искам да съм част от тоя хайлаиф ..........тази беше съученичка на много близък мои приятел в 1-ва частна английска гимназия ........момчето разправяше "тази от 10 клас" слизаше от джипове на чичковци и дядовци пред даскалото " , такива да ми говорят какъв бил живота в БГ не благодаря  kur  kur

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#40 2018-11-20 13:25:14

LSFC_Forever
Потребител

Asenov написа:

Калина Паскалева  smqh  smqh ,тази с какво беше известна ,а една книга "Дневниците на една курва " еее извинете не искам да съм част от тоя хайлаиф ..........тази беше съученичка на много близък мои приятел в 1-ва частна английска гимназия ........момчето разправяше "тази от 10 клас" слизаше от джипове на чичковци и дядовци пред даскалото " , такива да ми говорят какъв бил живота в БГ не благодаря  kur  kur

Верно ли тая курва е писала тея глупости. Бахти тъжната работа, курви да говорят за морал. Мой много близък приятел е един от истинските милионери в България и винаги се е чудел как им остава време на другите уж богаташи за снимки по барове, ресторанти и др. Едвам се виждаме с него, защото той постоянно работи. За жалост и хай лайфа ни е фалшив.

Офлайн

#41 2018-11-20 13:42:36

pantalon_1997_holigans
Потребител

7_!_2 написа:

Още едно време е трябвало да има лустрация

Трябвало е, но за съжаление комунистите в България си управляват и до днес, разделени в различни партии....но тука няма смисъл да се пишат такива неща, те 95 % от тоя сайт не са я чували тая дума изобщо! smqh Сега гледам че БСП излязла първа партия по рейтинг! smqh Смятайте в ква държава живеем, не че тия сега дето управляват са стока, ама дойдат ли пак червените кхмери, ше си ебе мамата,еврофондовете ше ни ги спрат пак на втория месец че много се краде! smqh

Тука в момента има протести и им се кефя колко са организирани и как се подкрепят хората! На много места всоичко е блокирано, обаче няма никакво напрежение, няма и никаква жандармерия, не като тука, властта да изправя МВР срещу гражданите! Тия дето протестират направо си се забавляват, щото протестират със самочувствието че в крайна сметка ще спечелят те, не политиците! Просто е въпрос на време, и то кратко време, щото почнат ли яко протести, се парализира цялата държава, щото протестират всички заедно! Не тука някви келеши да ми пишат, че кво да им подкрепяте протестите на тия селяни, те за горивата само селяците протестират! smqh  smqh  smqh

На чорбара от Пловдив искам да му кажа че напълно го разбирам, защото имам приятели с по 2 деца и им се чудя как издържат да живеят така! То си е на прага на бедноса това, трябва да си доста философски настроен за да издържаш психически и да живееш що годе нормално по този начин! То това както знаем е основния проблем за ниската разждаемост, високата емиграция и стопяването на нацията като цяло!

А тая кифла Калинка писателката доста ме разсмя, колко струвала коката, колко хора имало в молчето у софията и прочее......За пореден път се убеждавам че тия в голямото село са ебати малоумната сган повечето, та каквито са столичаните, такива са ни и протестите и политиците, такава и държавата в крайна сметка-селска!

Тука поне има доста младежи, вярно че са безперспективни повечето ама карай! smqh Та пак да им кажа, ако имате възможност учете и бягайте да си живеете живота нормално в някоя нормална бяла страна, щото ако имате само един живот ше е кофти да го пропилявате, живуркайки в тая посткомунистическа кочина!

Офлайн

#42 2018-11-20 14:27:55

ge666a
Потребител

Бесепарите изкараха селтаците да протестират за жълти стинки....и понеже тия тупани сега нямат работа, прибрали са реколтата, заредили са се с дръве и хоп по 100-200 селски пръчки на няколко места да пречат на всички останали да се прибират нормално от работа или да си вършат работата. Но мен всъщност  ме боли фара, бачкам си на няколко места, изкарвам си не лоши кинти, ако блокират някое кръстовище, ползвам метрото и баш ме брига......абе като цяло е много яко да си столичанче  bira

Drinking boys

Офлайн

#43 2018-11-20 14:32:27

Armeiski Sport 1923
Потребител

CeBep написа:

Нещата тука опират до връзки и пари братле, а не до образование. А и децата на некои си купуват и образование и квалификация. Знаеш ли колко клошара имат висше образование. Важни са родителите (да са били комунисти и да имат лоби), връзките и парите.

Последна редакция от Armeiski Sport 1923 (2018-11-20 14:35:23)

Офлайн

#44 2018-11-20 17:55:09

Сандански
Потребител

Паскалева е пловдивчанка, не софиянка  debil

PINOCHET-MINET, FITNES/ALPINIZAM
ZDRAV I BODUR ORGANIZUM

Офлайн

#45 2018-11-20 21:11:17

Бай Ставри
Потребител