Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2009-04-15 23:45:58

hebar_vandals
Потребител

Re: Хебър (Пазарджик)

Ако нещата с нашите фенове продължават така, ще преместя отбора на „Хебър” да играе на друго място. Това заяви днес главният акционер на пазарджишкия клуб Борислав Даскалов. Повод за изказването му станаха ексцесиите, станали на стадион „Георги Бенковски” по време на мача в неделя срещу „Витоша” Бистрица. Според Даскалов целта на кампанията от страна на феновете срещу футболистите е отборът да бъде дискредитиран и впоследствие ликвидиран. "Отборът има и средства, и добри футболисти и организация, за да влезе в Б група, искаме само да не ни се пречи", каза още Даскалов. Той призова общината също да помогне за решаването на проблемите на тима. До момента ръководството на „Хебър” е подало 4 сигнала до полицията за очаквани ексцесии по време на мачове на отбора, но, според тях, това не е дало резултат. Очаква се на следващия домакински мач на 8 март да бъдат взети допълнителни мерки и да бъде въведен пропускателен режим.

Za Mangala otdolu : ti nqmash li si rabota bre de4ko are 22-00 mina otdavna lqgai 4e utre parvi 4as ima6 muzika trqbva da razpee6 s tvoite bratq ot stolipinovo za ma4a vi v selo rakovski :)

Знамената зелени ще развеем
И Хебър ще славим навред
И нашите песни ще пеем
Гробари напред, все напред!

Офлайн

#32 2009-04-15 23:49:39

hebar_vandals
Потребител

30 души ще охраняват мача Хебър – Миньор 1919 в Пазарджик

07 март 2009 | 19:47 | Агенция "Фокус"

Пазарджик. При засилени мерки за сигурност ще се проведе мачът между футболните отбори на Хебър (Пазарджик) и Миньор 1919 (Перник), съобщи за радио „Фокус” – Пазарджик Борислав Даскалов, основен акционер на пазарджишкия тим. Той уточни, че ангажирал 30 души за охраната на футболния двубой между двата отбора. Ще бъдат допускани само зрители, които притежават специален пропуск. Мачът е в неделя от 15 часа и ще се играе на пазарджишкия стадион „Георги Бенковски”. Подобни мерки за охраната се вземат за първи път и са провокирани от агресивното поведение на футболните хулигани, уточни Даскалов.
Димитър ВЛАДИМИРОВ

Ултраси заливат кола на легенда със сярна киселина
09 март 2009, 09:23
Криминални

Пазарджик, България

Колата на легендата на пазарджишкия “Хебър” Лазар Димитров е била залята с киселина. Димитров в момента е помощник треньор на клуба. Не е пожален и автомобилът на другия треньор Атанас Пашев, бивш национал и участник в световното първенство в Мексико през 1986 година. Вандали са потрошили предното и задното стъкло на колата и са спукали три гуми, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ.
Целият град и стадиона пък са украсени с графити, чийто обект е президентът на “Хебър” Борислав Даскалов. “Боби - умри” е най-популярният надпис. Според ръководството на клуба става дума за организирана акция, в чията основа стои най-радикалната група ултраси, които наричат се** си “гробарите”. /БЛИЦ

Ултраси вилнеят на стадиона, трошат колите на треньори”, съобщава изданието. Стадион “Георги Бенковски” осъмна вчера с нашарени с “рисенки” и надписи от спрейове, насочени срещу основния акционер на ПФК Хебър Борислав Даскалов. Посланията на гамените изобилстват от обиди и “благопожелания” към спонсора на представителния футболен клуб в Пазарджик.

Вандали нашариха стадиона на Хебър
Надписите са срещу президента на клуба, счупени са и колите на двама треньори

Стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик осъмна нашарен с рисунки и надписи от шпрейове, насочени срещу основния акционер на Хебър Борислав Даскалов. Посланията са изключително груби и богохулни. Същата нощ ударната група от фенове е направила още много по-големи поразии, при които са пострадали няколко леки автомобила на различни места в града. Две от тях са на хора, свързaни пряко с Хебър - треньорите Лазар Димитров и Атанас Пашев. Лекият автомобил на Димитров - Рено Пикап, бил залят със сярна киселина, а този на Пашев е със спукани три гуми и счупени предно и задно стъкло. - Идваха хора от криминалната полиция и взеха отпечатъци - разкри Пашев. - Надявам се, че полицейските органи ще разкрият извършителите, а след това и истинския поръчител.Бившият национал проведе снощи среща на най-високо ниво в ОДП-Пазарджик, а днес ще даде подробни показания пред екип от дознатели от Пазарджик и Пловдив. - Колата ми е на няколко месеца. След заливането с киселина ще се нуждае от задължително цялостно боядисване - коментира помощник-треньорът на Хебър Лазар Димитров-Фори.

Знамената зелени ще развеем
И Хебър ще славим навред
И нашите песни ще пеем
Гробари напред, все напред!

Офлайн

#33 2009-04-16 00:05:31

hammers 1919
Потребител

само един въпрос? какво е това хебар, завод ли е яде ли се кво е?

другия път с калашник

Офлайн

#34 2009-04-16 00:26:12

TICHA!
Потребител

Тия навремето не ядаха ли доста бой от канарите ?

Офлайн

#35 2009-04-16 12:55:29

HPFC
Гост

Айде млъкнете, а ? Колко отбора от В група могат да се похвалят с гостуваща агитка всеки мач ? А колко от вас са били на мачове в Микрево, Костинброд, Симитли, Разлог и т.н. ? В четирите В групи има 4 агитки - НИЕ, Асеновец, Ботев Вр и Локо ГО .... Твай .

п.с.  За 5 кръга направихме 2 боя и куп безредици, затова пуберите, по - добре не коментирайте ;]

#36 2009-04-16 13:20:38

big trouble
Потребител

HPFC написа:

А колко от вас са били на мачове в Микрево, Костинброд, Симитли, Разлог и т.н. ?  п.с.  За 5 кръга направихме 2 боя и куп безредици, затова пуберите, по - добре не коментирайте ;]

На "нас"не ни се е налагало да ходиме на мачове по тези "места" както и на вас не ви се е налагало да ходите на гостувания в чужбина... а относно 2та боя и купищата безредици сигурно сме пропуснали хулиганската хронология и не сме дочули нищо за тях... debil

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#37 2009-04-16 13:42:57

big trouble
Потребител

нямам за цел да се заяждам с никой... това че съм от софия и съм фен на софийски отбор... zashto  не виждам нищо нередно... а и защо мислиш че като сме голяма агитка и ние нямаме срещи 10на 10 ,20 на20 и т.н. И СЕ НАУЧЕТЕ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!!

Офлайн

#38 2009-04-16 14:26:05

big trouble
Потребител

да аз също не мога да кажа нещо лошо за гостуването ни преди години в ПЗ страшно много публика а накрая имаше даже и малко вандалщина  urud

Офлайн

#39 2009-04-16 21:34:16

Nahkampf
Потребител

big trouble написа:

а относно 2та боя и купищата безредици сигурно сме пропуснали хулиганската хронология и не сме дочули нищо за тях... debil

И ти яко тръгваш да се филмираш май, а гледам по принцип непишеш прстотии като 88% от пишещите тук, без да се засягаш.
Парво нас въобще не ни интересува на някой мнението та да ни четете по "хулиганската хронология" боли ме кура за тея хронологии, а пък всеки да си мисли каквото ще....Hammers 1919 питай тартора ви там и онова джуджето когато си тргна с спуканата глава....., ама айде да не продължаваме някакъв форумерн спор гледай си отбора в А-група, какво те интересуват теб В-групите и не се меси "дека" не трябва.
Аз незнам наще за какво пишат тези неща тук, неразбрахте ли че няма никакъв смисъл с писането доникъде не се стига.
Аз няма да продължавам да пиша по темата вече, всичко в тая държава вече само се осира друго не се прави.

Последна редакция от Nahkampf (2009-04-16 21:36:01)

Офлайн

#40 2009-04-16 21:44:34

hammers 1919
Потребител

Nahkampf написа:
big trouble написа:

а относно 2та боя и купищата безредици сигурно сме пропуснали хулиганската хронология и не сме дочули нищо за тях... debil

И ти яко тръгваш да се филмираш май, а гледам по принцип непишеш прстотии като 88% от пишещите тук, без да се засягаш.
Парво нас въобще не ни интересува на някой мнението та да ни четете по "хулиганската хронология" боли ме кура за тея хронологии, а пък всеки да си мисли каквото ще....Hammers 1919 питай тартора ви там и онова джуджето когато си тргна с спуканата глава....., ама айде да не продължаваме някакъв форумерн спор гледай си отбора в А-група, какво те интересуват теб В-групите и не се меси "дека" не трябва.
Аз незнам наще за какво пишат тези неща тук, неразбрахте ли че няма никакъв смисъл с писането доникъде не се стига.
Аз няма да продължавам да пиша по темата вече, всичко в тая държава вече само се осира друго не се прави.

стабилно размиваш, бил съм 3 пъти в пз на мач никва публика никва агитка немате, може да ти се иска ама дедов батка яко сте зла с тея 3 години сташ в а.гр, ахах бегай легай   smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

другия път с калашник

Офлайн

#41 2009-04-17 00:30:46

ultracska
Потребител

HPFC написа:

Айде млъкнете, а ? Колко отбора от В група могат да се похвалят с гостуваща агитка всеки мач ? А колко от вас са били на мачове в Микрево, Костинброд, Симитли, Разлог и т.н. ? В четирите В групи има 4 агитки - НИЕ, Асеновец, Ботев Вр и Локо ГО .... Твай .

п.с.  За 5 кръга направихме 2 боя и куп безредици, затова пуберите, по - добре не коментирайте ;]

забравяш Добруджа mislitel

Още от дете запали моето сърце!!!

Офлайн

#42 2009-04-17 01:12:44

HPFC
Гост

big trouble написа:
HPFC написа:

А колко от вас са били на мачове в Микрево, Костинброд, Симитли, Разлог и т.н. ?  п.с.  За 5 кръга направихме 2 боя и куп безредици, затова пуберите, по - добре не коментирайте ;]

На "нас"не ни се е налагало да ходиме на мачове по тези "места" както и на вас не ви се е налагало да ходите на гостувания в чужбина... а относно 2та боя и купищата безредици сигурно сме пропуснали хулиганската хронология и не сме дочули нищо за тях... debil

И ... ? Щом ходим по 20 човека в тия забутани места мислиш ли че няма да идем и в чужбина, ако имаме възможност ?

Не знам каква е тази мания да осмивате това, което правим ние малките ... кефите се като видите малка група от Сърбия да прави нещо, нали ? А като видите 20-30 човека фенове на отбор, който от 10 години се лъкатуши от В в Б група трябва да се присмивате ? Ебете си майките комплексари, ние ще си правим шоуто, ще си подкрепяме отбора и в най - забутаните места, вие си правете душевни чекии тук.

Да, наистина забравих Добруджа ..... Поклон пред всички подкрепящи отборите си навсякъде !

п.с. Трийте темата !

#43 2009-04-17 01:39:32

tosheto1912
Потребител

The Boy написа:

Масов бой между агитките на Хебър и Ботев (Пд) е имало преди съботния мач в Пазарджик, научи “7 дни спорт”. Полицията обаче не оповести инцидента. Според очевидци шестима запалянковци са постъпили в болница. От тях четирима са пловдивчани. Единият от запалянковците е изписан от болницата в Пазарджик с 15 шева на главата, а за друг има съмнение за комоцио.
Инцидентът възникнал, когато на път за стадиона от гарата подпийнали фенове на Ботев нападнали агитката на Хебър.

аз бях на този мач и мога да кажа че се получи доста добре след боя имаше и расправий с охраната която беше часна фирма и бутнахме оградата щото искаха много пари за билет не помня точно колко ама за онова време беше доста и после вътре на стадиона имаше бой с ушевите обарнахме един ред седалки варху тях и бая шутове ядоха !!! беше много яко

S BOTEV DO GROB

Офлайн

#44 2009-04-17 10:45:06

big trouble
Потребител

Nahkampf написа:
big trouble написа:

Не се засягам ,ама с толкова капацитети явно и аз съм прихванал от филмирането... иначе съм за малките отбори да правят вандалщини и да съществуват... а не всеки да е фен на "голям "отбор защото това е най лесно... ето тук навремето даже бях пуснал тема за това http://hooligans.bg/forum/viewtopic.php?id=146&p=1 и ако прочетеш малко ще видиш ,че съм ЗА малките отбори...

Офлайн

#45 2009-04-17 13:51:26

offer nissim
Потребител

Black-White написа:

Най-големите смешници в цяла България.Псуват Пловдив,а не се виждат колко са смешни.Дано се видим скоро smqh

и аз искам да се срещнем в Импулса

Офлайн