#46 2008-11-17 23:39:09

7_!_2
Потребител

Re: Най-червеният град

G-14 написа:

ЗАЩОТО СОФИЯ ЗНАЧИ ЦСКА  bira

smqh  smqh  smqh СОФИЯ Е НАЙ-МАЛКО ЧЕРВЕН.

Офлайн

#47 2008-11-18 00:03:43

Izmamata
Потребител

Много ми е интересно какво разбирате под "най-червен" или "най-син" град  mislitel Иначе в Северезападна и Югозападна България смея да твърдя, че преобладават феновете на ЦСКА и то в пъти повече може би bira  bira

Офлайн

#48 2008-11-18 08:27:23

Labrys
Потребител

7_!_2 написа:
G-14 написа:

Хахахахаха, ти как си бе? В София съотношението е 60:40 червени към сини, тук съм роден, израснал, тук работя и живея! Още от детските години бяхме повече армейчета в квартала.

Последна редакция от Labrys (2008-11-18 08:27:37)

Офлайн

#49 2008-11-18 09:13:04

MoniBaby
Потребител

Някои интересни проучвания за  Левски-ЦСКА:
1.Проучване доказа - ЦСКА с повече фенове от Левски сред журналистите.
2.Проучване на БЛИЦ: 60% от политиците викат за ЦСКА в събота.
3.Футболистите на Левски са по-скъпи от тези на ЦСКА, показа проучване на "7 дни спорт".
4.Резултатите от проучването на MBMD показват още, че най-многобройни в София са привържениците на „Левски“ (35.1%), следвани от тези на ЦСКА (19.2%), „Локомотив“ (Сф) (4.9%) и „Славия“ (3.2%).
Това са само факти...ще ме извинявате,ама гледайте малко по-реално на нещата...а не София е синя,или София е червена...Специално за Варна мога да твърдя,че е "син" град(както вие го наричате),Бургас-"червен"...Не може да слагате под общ знаменател градовете тоя е син тоя е червен...като всъщност реално никой не може да твърди със сигурност...Какви фенове сте вие,ако не можете да понесете загуба....Във форума всички червени привърженици пуснахте коментари - "България е червена"...всички сини - "България е синя".Айде ходи разбери каква е България сега.
ole  ole  ole

Последна редакция от MoniBaby (2008-11-18 09:43:01)

Расизмът не е нищо друго, освен легитимна и законна самозащита.

Офлайн

#50 2008-11-18 09:49:41

Red-Nazi
Потребител

пълни глупости...

Офлайн

#51 2008-11-18 09:56:05

hiden
Потребител

Labrys написа:
7_!_2 написа:
G-14 написа:

Хахахахаха, ти как си бе? В София съотношението е 60:40 червени към сини, тук съм роден, израснал, тук работя и живея! Още от детските години бяхме повече армейчета в квартала.

ти от факултето ли си бе мангалче?   smqh   smqh   smqh

188 - 78  47  63   (268-251)

Офлайн

#52 2008-11-18 10:00:47

MoniBaby
Потребител

Red-Nazi написа:

пълни глупости...

Оф аре порастни малко бе дечко....погледни реално на нещата...

Офлайн

#53 2008-11-18 10:04:25

hiden
Потребител

MoniBaby написа:

Някои интересни проучвания за  Левски-ЦСКА:
1.Проучване доказа - ЦСКА с повече фенове от Левски сред журналистите.
2.Проучване на БЛИЦ: 60% от политиците викат за ЦСКА в събота.
3.Футболистите на Левски са по-скъпи от тези на ЦСКА, показа проучване на "7 дни спорт".
4.Резултатите от проучването на MBMD показват още, че най-многобройни в София са привържениците на „Левски“ (35.1%), следвани от тези на ЦСКА (19.2%), „Локомотив“ (Сф) (4.9%) и „Славия“ (3.2%).
Това са само факти...ще ме извинявате,ама гледайте малко по-реално на нещата...а не София е синя,или София е червена...Специално за Варна мога да твърдя,че е "син" град(както вие го наричате),Бургас-"червен"...Не може да слагате под общ знаменател градовете тоя е син тоя е червен...като всъщност реално никой не може да твърди със сигурност...Какви фенове сте вие,ако не можете да понесете загуба....Във форума всички червени привърженици пуснахте коментари - "България е червена"...всички сини - "България е синя".Айде ходи разбери каква е България сега.
ole  ole  ole

Ето момичето ви ги показа цифрите!!! На село са от ЦЕЦЕКА - гордостта на социалистическия спорт !!! За София - айде стига комплексарщина!!
Винаги сме били повече сини в София и не разбирам какъв е смисъла да отричате. Допреди 15-ина години, когато все още стадионите събираха повече хора на шампионатните мачове ясно се виждаше синьото превъзходство. Не казвам че това никога няма да се промени, но сте по малко тук и това си е факт! Иначе за провинцията и аз съм на мнение, че има повече ЦЕЦЕКАРИ и не го отричам за разлика от червените глупаци, за които всичко трябва да е в тяхна полза... Тоя дето бил роден работел и живеел в София , да си напише ЕГН-то и тогава да говори, щото или си малък и не знаеш или естествено си забравил не толкова далечното минало, когато на дерби 2/3 от стадиона по правило си беше син! Айде отречи шушумиго ! kreten

188 - 78  47  63   (268-251)

Офлайн

#54 2008-11-18 10:14:44

Red-Nazi
Потребител

тук стана страшно курв...оп....хулигани ще ме бият....няма да споря с рогати щото са дебелоглави ти муууу говориш едно той на теб друго няма оправия...

Офлайн

#55 2008-11-18 10:17:33

MoniBaby
Потребител

Нито съм хулиганка...нито ти се заканвам .... Просто,когато фактите говорят и прасетата мълчат

Офлайн

#56 2008-11-18 10:46:10

boys85
Потребител

Red-Nazi написа:
The Boy написа:
Red-Nazi написа:

Варна...

smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  Забавен си

e червен си е от където и да го погледнеш....
когато ЦСКА и лЕФСКИ играят у Варна "феновете" на Черно Moре и Спартак са по секторите за гости...
последния мач Черно Море : ЦСКА бяхме 4500 човека гостуваща агитка...

Ей капут стига си говорил глупости!Варна е зелена!Последния път на Тича бяхте 1000-1500 максимум и то благодарение на феновете ви от селата покрай Варна-Дългопол,Провадия и т.н.Той стадиона ни е за 8-10 000,но те били 4500 smqh  smqh  smqh

Офлайн

#57 2008-11-18 11:12:14

Red-Nazi
Потребител

стадион тича е 11-12 000 мойто момче...поразрови се малко из нета и виж точна бройка на гостуваща агитка...после ми говори на мен...
а и на дербито ви със Спартак леко НЕбеше пълен стадиона ви бях на мача да гледам малко комедии
щом с вечния си съперник неможете да напълните стадиото с ЦСКА ли?
пък и вярно те ваще мега хулигани дето са 5-6-7 клас са на училище и немогат да ходят по мачовете без придружители

Офлайн

#58 2008-11-18 11:25:13

Scarfs Unaited
Потребител

само да попитам колко буха УВ на последното дерби и колко бяха наще от Варна  hm  smqh

Офлайн

#59 2008-11-18 11:28:18

boys85
Потребител

Виж какво приятелю,по-добре от теб знам колко събира стадиона на любимия ми отбор.С правостоящи ги докарва до 12 000,но иначе капацитетът му е по-малък.Със Спартак не беше пълен стадиона защото беше делничен ден на обяд,някои работят,други ходят на училище-нормално.Да не говорим,че и позициите на двата отбора в класирането са от значение.Колкото до последното ви гостуване на Тича,да събрахте се добра бройка 1000-1500 човека от села и паланки,около Варна.Но бяхте толкова,защото ви беше шампионския сезон.Друг път на Тича сте идвали и по 200-300 човека,така че не ми говори.
А ти ако си от Варна много добре знаеш,че тук хората са фенове на Черно Море и Спартак,като преобладават феновете на Черно Море.Тези на Цска и Левски са малцинство.

П.С.От кой да вземам данни за гостуващата ви агитка?От Ники Александров и другите безпристрастни журналисти ли?

Последна редакция от boys85 (2008-11-18 11:30:59)

Офлайн

#60 2008-11-18 11:38:43

canara
Потребител

слушам и невярвам на очите си  shok1  кои град бил червен и кои син !! аз тук бих променил темата на В КОЕ СЕЛО ИМА ПОЕВЕЧЕ ЧОРБАРИ ИЛИ ПОВЕЧЕ ГОВЕДА !!!! КВОТО И ДА МИ ГОВОРИТЕ ПЛОВДИВ НЕМОЖЕ НИКГА ДА Е ЧЕРВЕН ИЛИ СИН !! ИМАШЕ ЕДНИ МИШКИ СИНИ ВОЙНИ КОИТО СЕ ОПИТАХА ДА СЕ ПОКАЗВАТ В ПЛОВДИВ И КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ СТАНА С ТЕЗИ МОМЧЕНЦА МАЙ НЕ ПРЕУСПЯХА В ПЛОВДИВ !!! ЗА СЕГА ИМА ТОРСИДА ПЛОВДИВ НО ТЕ УСТОЯВАТ В ПЛОВДИВ ПРОСТО ЗАЩОТО СА СТАБИЛНА ГРУПИРОВКА !!! ЗА ВАРНА И БУРГАС НЕЗНАМ КОЙ КАКАВ Е НО ФАКТИТЕ СА ТАКИВА ЧЕ ПОВЕЧЕТО ФЕНОВЕ НА ЛЕВСКИ И ЦСКА СА СЕЛЯНИ ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА ЧЕ СА СРЕД ПЪРВИТЕ 3 ОТБОРА И СЕ ВОДЯТ ЗА ГРАНДОВЕ И ТАПИТЕ СЕЛЯНИ СИ КАЗВАТ ЕЙ ТЕ СА СИЛНИТЕ ОТБОРИ В БЪЛГАРИЯ ЗНАЧИ ЩЕ СЪМ ЗА ЕДИН ОТ ТЯХ !!! ТАКА ЧЕ  kur  kur  kur  kur  kur

Офлайн