Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2016-07-23 10:26:53

xaxaxa
Потребител
Регистриран: 2009-01-20

Re: Сезон 2016/17 - коментари, снимки, видео...

prosto_ultras написа:

http://www.sportal.bg/video.php?video=90622 СРБЕ НА ВРБЕ!

ПО ПЕТ НА НОЖ!

”Като народ ние можем да се гордеем, че всичките ни народни деятели, са биле против официална Русия!”

Офлайн

#17 2016-07-23 12:21:33

Goteniq
Потребител
Регистриран: 2016-06-22

Да...но повечето ще се изкефят, ако Звезда отстрани Лудогорец  shok1

Офлайн

#18 2016-07-23 12:26:01

RV
Потребител
От: Ф.Р.К.
Регистриран: 2014-06-06
Уебсайт

Goteniq написа:

Да...но повечето ще се изкефят, ако Звезда отстрани Лудогорец  shok1

Е ако лудогорец не бяха педалски отбор нямаше се изкефят ако паднат щото знаем как стават шампиони и че имат 3 българина
При всеки друг бг отбор срещу звезда всички бихме били зад него,ама за тия кремвирши дет са пералния за пари нема как
Смърт за Сърбия и Делие

винаГи Верни,до Болка Предани

Офлайн

#19 2016-07-23 13:52:34

Kude_e_dunav_hool2
Потребител
Регистриран: 2014-10-04

Смърт за сърбия, кур за партизан, два за звезда

Офлайн

#20 2016-07-23 13:55:03

Kude_e_dunav_hool2
Потребител
Регистриран: 2014-10-04

Тия не са толкова трудни, един стои на границата и казва кога минават, няколко километра след това ги почваме с камъни по автобусите. bira

Офлайн

#21 2016-07-23 15:05:20

FALLOUT
Потребител
От: Банишора
Регистриран: 2010-12-28

Kude_e_dunav_hool2 написа:

Смърт за сърбия, кур за партизан, два за звезда

!!!!!!!!

Офлайн

#22 2016-07-23 18:24:39

AFCA
Потребител
Регистриран: 2012-01-31

Интересно ми е какво мислят чорбарите за клипа . Вярно не са техните дружки от Пармезан, но само тъпак ще си мисли, че гробарчетата са някакви българофили. Стига с тия вредни приятелства за България ...

Meine Ehre heißt Treue!

Офлайн

#23 2016-07-23 18:55:05

Само ЦСКА Обичам
Потребител
Регистриран: 2008-12-07

AFCA написа:

Интересно ми е какво мислят чорбарите за клипа . Вярно не са техните дружки от Пармезан, но само тъпак ще си мисли, че гробарчетата са някакви българофили. Стига с тия вредни приятелства за България ...

Абсолютно същото мисля за тях каквото те мислят за нас. Не си мисли, че всички в сектора на Партизан ни харесват. През 2013 г. когато за първи път Партизан игра с Лудогорец имаше обиди насочени към българите като цяло от тяхна страна, а не конкретно към Лудогорец. Имаше написани обиди и от официалната страница на Алкатраз. Официално приятелство между секторите няма. Персонални приятелства както и между няколко групи хора.

Офлайн

#24 2016-07-23 19:04:27

AFCA
Потребител
Регистриран: 2012-01-31

Само ЦСКА Обичам написа:

AFCA написа:

Абсолютно същото мисля за тях каквото те мислят за нас. Не си мисли, че всички в сектора на Партизан ни харесват. През 2013 г. когато за първи път Партизан игра с Лудогорец имаше обиди насочени към българите като цяло от тяхна страна, а не конкретно към Лудогорец. Имаше написани обиди и от официалната страница на Алкатраз. Официално приятелство между секторите няма. Персонални приятелства както и между няколко групи хора.

Ясно ми е, мисълта ми е кому е нужно изобщо да се осъществят някакви контакти с шумадийските помияри, да не говорим за трафикантите от Алкатраз и т.н. Да кажем, че със Стяуа иди-дойди, но това със сърбите не го разбирам. Особено тука родните филмари пускаха тениски - СОФИЯ - БЕЛГРАД, не знам си какво, православно братство, косово е сърбия и прочее слагачески жестове. Имам доста приятели ЦСКА-ри (вкл. от Северозапада - Враца/Монтана), които направо благоговеят пред тия и ми е много чудно на какво се дължи това ? Отварям коментарите - били сме предатели (НАТО), прословутото им победно сражение при Брегалница, удари в гръб, не знам си какво.  Не, че стадионите трябва да са място за политика, но има други държави, с които може да се има нормални и приятелски фенски отношения - Хърватия, Унгария, Румъния например.

Meine Ehre heißt Treue!

Офлайн

#25 2016-07-23 19:08:30

TribuneEast2
Потребител
Регистриран: 2011-02-17

AFCA написа:

Само ЦСКА Обичам написа:

AFCA написа:

Ясно ми е, мисълта ми е кому е нужно изобщо да се осъществят някакви контакти с шумадийските помияри, да не говорим за трафикантите от Алкатраз и т.н. Да кажем, че със Стяуа иди-дойди, но това със сърбите не го разбирам. Особено тука родните филмари пускаха тениски - СОФИЯ - БЕЛГРАД, не знам си какво, православно братство, косово е сърбия и прочее слагачески жестове. Имам доста приятели ЦСКА-ри (вкл. от Северозапада - Враца/Монтана), които направо благоговеят пред тия и ми е много чудно на какво се дължи това ? Отварям коментарите - били сме предатели (НАТО), прословутото им победно сражение при Брегалница, удари в гръб, не знам си какво.  Не, че стадионите трябва да са място за политика, но има други държави, с които може да се има нормални и приятелски фенски отношения - Хърватия, Унгария, Румъния например.

Защото малките необразовани амеби си пускат клипове на Звезда и Партизан в ютуб и сърбежите са мноу яки там, за тва metal

Офлайн

#26 2016-07-23 20:02:48

FALLOUT
Потребител
От: Банишора
Регистриран: 2010-12-28

AFCA написа:

Само ЦСКА Обичам написа:

AFCA написа:

Да го духат тия подчовеци! Винаги съм бил против измисленото "братство" с Пакистан

Офлайн

#27 2016-07-24 14:46:54

ge666a
Потребител
От: СТОЛИЦАТА
Регистриран: 2011-08-15

пичове, давайте повече инфо за новото Цска, което ще почне от а окръжна... нарочно го написах тук , защото очаквам в най-скоро време, последователите на гг да заключат по-горната тема и да и праснат парола.  smqh  bira

Drinking boys

Офлайн

#28 2016-07-27 03:42:02

19ultra18
Потребител
Регистриран: 2015-11-09

Ако мафията във Варна не се опитваше да ни зарови, в новата А група щеше да е по интересно определено :)

Офлайн

#29 2016-07-29 19:02:01

goshku
Потребител
Регистриран: 2008-12-01

Sir Stenley Roise , на мача на Локо ГО - Нафтата  smqh  smqh  smqh

Вие сте мишки пред моята Ера!!!

Офлайн

#30 2016-07-29 19:11:45

slepeca
Потребител
От: United Panel States/ШОПландия
Регистриран: 2015-01-11

kreten честита ви дриша лига.

"не присъствах,но знам какво се е случило"- Просто-ултраса 2017

Офлайн