Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#46 2015-09-04 13:13:24

grammarNazito
Потребител

Re: Квалификация Евро 2016: България - Норвегия (03.09.2015)

Позицията се изказвала на стадиона. От години се говори - действия на стадиона не съм видял. Точно това правите, давате курове за бфс и до там. След три дни тая тема ще е замряла, в спортала няма да има и помен от поредната загуба, а вие отново ще си раздавате курове помежду си в лукса с марка А група.

Офлайн

#47 2015-09-04 13:21:59

TribuneEast2
Потребител

А ти какво ще правиш?

Офлайн

#48 2015-09-04 13:26:33

toyourass
Потребител

Трябва да се махне тоя пробит педал Михайлов , сина му и всички мишки около него . Откакто голямата перука е на върха нещата вървят само надолу , както в национала така и в клубния футбол . КУР за всички педали , които оставиха футбола ни да стигне до такова ниско ниво . Да падаме от Норвегия на наша земя . Някакви куци футболисти звезди в Русия и в чалготеките да ми дават коментари след мача , че мислили позитивно . Да ви еба майките на всичките мизерници  . А това за пирото на стадиона изобщо няма как да стане , защото перукан чете форума или най-малкото ушев чете форума и ще има мазните проверки .

Офлайн

#49 2015-09-04 14:02:12

grammarNazito
Потребител

TribuneEast2 написа:

А ти какво ще правиш?

Как какво ? Ще си стоя пасивен, ще продължавам да не давам пари за билети, да не ги гледам по телевизията и да не чета спортни издания след поредното усиране."Вярност" - ала бала.Взимат си парите, харчат си ги по дискотеките и след всеки мач с леко наведена глава -"Еми, да съгласен съм, че не се представихме на ниво, не успяхме да разгърнем потенциала си" И за да ти спестя следващия пост - да, промяна няма да има, да манталитета ми е като на останалата част от средностатистическия българин. Да ми чупите стойки тука в интернет, заканвайки се на властта, на бфс и на циганите си чиста проба чешене на пръстите. Имате ли представа как се приема човек, който е фен на даден отбор в обществото ? Какво е първото, което изниква в мислите на човек ? Как да те вземат на сериозно  ? А тъпотии от типа - "ще се съберем и ще изметем боклуците от сградата на бфс" са някви митове и легенди. Един подарък за тях - да кажат за пореден път колко са опасни хулиганите и как забраните и глобите трябва да се вдигнат десетократно. Промяна ще има, когато се промени цялостният манталитет, а това отнема поколения. Революции стават само и единствено, когато ножа опре в кокала.

Офлайн

#50 2015-09-04 14:05:23

Вълчо
Потребител

grammarNazito написа:

Позицията се изказвала на стадиона. От години се говори - действия на стадиона не съм видял. Точно това правите, давате курове за бфс и до там. След три дни тая тема ще е замряла, в спортала няма да има и помен от поредната загуба, а вие отново ще си раздавате курове помежду си в лукса с марка А група.

За тва ли ни арестуваха 70 човека след мача с Хърватия бе, разбирач? Знамето "СМЪРТ ЗА ДПС" помниш ли го? Истината е, че докато има олигофрени да си дават гъза за 50 лв. надник и безплатна минерална водичка със сандвич, то нещата наистина няма да се оправят. На перуката трябва веднъж за винаги да му се друсне такава глоба, че 10 годни да има да я изплаща, деба катила смешен... nervak Ама за тая цел трябва масовост и единство, щото ако изкараме свастика и пиро после ушев ще си пълни арестите пак. А всички знаем, че скоро идват избори и повечето "тартори" са заети с друго...

Последна редакция от Вълчо (2015-09-04 14:07:32)

Офлайн

#51 2015-09-04 14:39:16

ULTRAS_AD
Потребител

Значи, безобразно направо без коментар. Защо не направим като хърватите здраво бомби и мизерии (бой с ушевите ) ще е най-добре де...но пичове, така с тея курове нищо няма да стане. Не, кур, а СМЪРТ за бфс дпс мвр и други изчадия. Аз не знам тея педерастчета долу на терена нямат ли съвест не ли им писна ей такова ? И кви бяха тея норвежци в нашия сектор !? Лошото е, че винаги ще си останем само на думи. Няма човек или нещо, което да ни обедини всички.

Офлайн

#52 2015-09-04 15:24:55

TifosiAmsterdam
Потребител

ULTRAS_AD написа:

Значи, безобразно направо без коментар. Защо не направим като хърватите здраво бомби и мизерии (бой с ушевите ) ще е най-добре де...но пичове, така с тея курове нищо няма да стане. Не, кур, а СМЪРТ за бфс дпс мвр и други изчадия. Аз не знам тея педерастчета долу на терена нямат ли съвест не ли им писна ей такова ? И кви бяха тея норвежци в нашия сектор !? Лошото е, че винаги ще си останем само на думи. Няма човек или нещо, което да ни обедини всички.

ДОКАТО СЕ ДЕЛИМ НА СИНИ, ЧЕРВЕНИ, БЕЛИ, ЖЪЛТИ И ЗЕЛЕНИ ЩЕ НИ МАЧКАТ И НЯМА ДА БЪДЕМ ЕДИННИ. ТАЗИ НАЦИОНАЛНА ЧЕРТА Е ПРОБЛЕМ ОЩЕ ОТ 14 ВЕК, ЧАСТИЧНО ПРЕВЪЗМОГНАТА ПРЕЗ 19 И В ПЪЛНА СИЛА ОТНОВО В 21!

Иначе можем да го направим, как се събрахме на мача с хърватите? Отново можем да бъдем толкова. И всякакви мизерии възможни по стадиона и по улиците изказване на позиция преди или след самия мач. Винаги има начини, стига да има и воля! А ножа, мисля, че отдавна е стигнал до кокала!

Последна редакция от TifosiAmsterdam (2015-09-04 15:35:38)

Ц С К А   1 9  4 8

Офлайн

#53 2015-09-04 16:49:52

tabloto_ne_raboti
Потребител

Проблемите ни като народ и държава са много, трябва обединение за всичко. За футбола трябва да се направи един протест пред БФС без значение от футболната принадлежност по време на няколко изпълком, да се насерат вътре от страх, след това по мачове примерно при некадърно съдийство нахлуват всички, ако ще да прекратяват мач, първенство, не може някаква шайка боклуци, които бивши спортисти, които пишман бизнесмени да се гаврят с хортата. Така ще убият не само професионалния, но и масовия спорт. Пък състезателите какво да ги коментирам, трябва кампания да се организира, хване ли се играч пиян в дискотека-бой. Покрай тях мениджъри, журналисти, специалисти, адвокати по спортно право и всякаква сган.

Изгонване на негрите от българския футбол, премахване на президентите от БФС, изграждане на бази за децата и нормални безопасни стадиони за феновете. Не може да ни мачкат за всичко и навсякъде.

Офлайн

#54 2015-09-04 17:04:03

RV
Потребител

Най-добре да се забрани професионалният футбол за 5 години и да се направят всички условия за тия 5 години и здраво трениране и работа с децата.
5-7 години почивка национали,клубове всичко да се играе за слава и забавление.

винаГи Верни,до Болка Предани

Офлайн

#55 2015-09-04 21:13:28

Сандански
Потребител

tabloto_ne_raboti написа:

Проблемите ни като народ и държава са много, трябва обединение за всичко. За футбола трябва да се направи един протест пред БФС без значение от футболната принадлежност по време на няколко изпълком, да се насерат вътре от страх, след това по мачове примерно при некадърно съдийство нахлуват всички, ако ще да прекратяват мач, първенство, не може някаква шайка боклуци, които бивши спортисти, които пишман бизнесмени да се гаврят с хортата. Така ще убият не само професионалния, но и масовия спорт. Пък състезателите какво да ги коментирам, трябва кампания да се организира, хване ли се играч пиян в дискотека-бой. Покрай тях мениджъри, журналисти, специалисти, адвокати по спортно право и всякаква сган.

Изгонване на негрите от българския футбол, премахване на президентите от БФС, изграждане на бази за децата и нормални безопасни стадиони за феновете. Не може да ни мачкат за всичко и навсякъде.

И планът е тъпият футбол да стане спорт номер едно в България както в Португалия? В кой друг спорт в момента се влагат повече пари от футбола? Стига с тия тъпанарски истории.

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#56 2015-09-05 01:44:49

ЛУД ГИДИЯ-син
Потребител

Тя България загина, те БФС щели да свалят .Близо 60 000 са напуснали нашата страна само тази година до 26 август???Ами ,питайте единствените ,които се опитаха, какво става после? Готови ли сте за репресии като ''емблематични случаи'' в съда, в нарушение на българското законодателство като случая с Борис, в Сандански, Банско, Плевен....?Цели погранични села обезлюдяват в Ямболско, Бургаско и Хасковско ,20% бягат в чужбина?
http://s11.postimg.org/777ey8cj3/pivanovshema.jpg
п.п.- с едно уточнение, в таблицата в последните 4 години не сме били никога 7 милиона ,а 5 и половина, според последните проучвания на начина по който ги правят тези статистики.Бог да пази България!

Последна редакция от ЛУД ГИДИЯ-син (2015-09-05 02:06:01)

Офлайн

#57 2015-09-06 12:14:05

fastdie
Потребител

Сандански написа:
tabloto_ne_raboti написа:

И планът е тъпият футбол да стане спорт номер едно в България както в Португалия? В кой друг спорт в момента се влагат повече пари от футбола? Стига с тия тъпанарски истории.

Футболът е един от малкото спортове , за който няма държавна субсидия ;)

Майкъла : ЦСКА няма фенове!

Офлайн

#58 2015-09-06 21:52:16

ГОРД МАРУЛ
Потребител

Много дървено почва тоя мач.

Supporter: Този велик хулиган седя точно до мен и тия две снимки дето е качил ги прави поне 2 минути, щото не му харесваше разстоянието, от което си снима средния пръст.

Офлайн

#59 2015-09-06 22:33:17

Asenov
Потребител

Вие очаквате да бием ли  smqh  smqh

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#60 2015-09-06 23:35:52

toyourass
Потребител

Хванах второто полувреме . Искам само да кажа ебахти смешния съдия и ебахти смешния италянски национален отбор .
Евала на нашите добре играят . Браво на вратаря Митрев , голям котарак е . Аз не мисля че проблема е в тренъора . Попов и Дяков ми се видяха слаби днеска . КУР за жабарите цар Калоян им е обяснил отдавна как стоят нещата ...

Офлайн