Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2008-11-14 22:45:33

Aryan1488
Потребител

Re: Черно море - Спартак

Забрави 11:4...

LEFSKI SKINS ACAB VANDALS HOOLIGANS ULTRAS FANATICS MANIACS STREET FIGHTERS BOXIORS GAMENS

Офлайн

#32 2008-11-14 22:48:02

МоряК
Потребител

Кво общо имат АС-23 не мога да разбера? И кво ми говориш за неща станали преди 70 години?  mislitel

Офлайн

#33 2008-11-14 22:49:04

МоряК
Потребител

Хахах гордейте се със АС-23 къде остана изкуствено създадения ви отбор?  smqh  Както и да е не ме интересуват софийските боклуци , само ЧЕРНО МОРЕ !!!

Офлайн

#34 2008-11-14 23:15:44

cskaultras23
Потребител

МоряК,не че нещо ама почвате да ме нервите всички станахте големи разбирачи.Идея си нямате какво е АС-23 обаче се обаждате.И точно фен на Черно море.......при положение,че половината си пишете на аватарчетата 1913,а юридически сте 1945 както ние 1948,просто ставаш смешен.Присмял се хърбел на щърбел!П.С. "изкуствено създадения отбор" си остана в главиците на сините мижитурчици където е бил винаги!

Последна редакция от cskaultras23 (2008-11-14 23:16:56)

НАШАТА ВЯРНОСТ ПЛАШИ ВРАГОВЕТЕ НИ!CSKA SOFIA HOOLIGANS ARMY

Офлайн

#35 2008-11-14 23:44:52

RedBoyVratza
Потребител

дайте снимки...

Офлайн

#36 2008-11-15 01:01:11

Oil !
Потребител

Няма какво да се говори маина , било делни4ен ден ... пловдивското дерби ако ще и на коледа да го направят пак ще е пълен стадиона .. има много факти по този въпрос .. наистина трябва да се доиде в Пловдив в самия ден на ма4а , за да се види за какво става дума ... летят уволнения , големи длъжностни лица се вълнуват от предстоящото , всеки втори с цветовете на клуба , по реисове, коли ... та 4ак и делтапланери

Последна редакция от Oil ! (2008-11-15 01:03:55)

Офлайн

#37 2008-11-15 09:22:48

fori90
Модератор

Botev_fen само за хореография недей да говориш, щото освен двете големи знамена които опънахте на вашия стадион мисля миналата година (едното ръчно направено, но за другото съм убеден, че е поръчано), в последните ви 10-тина дербита сигурно развявате ленти и жълти листи с "БОТЕВ" написано на тях... Факли и димки не броя, защото те са си просто задължителни. Ако ушев не си беше направил ташак щяхте да видите какво пиро-шоу щяхме да направим, но в крайна сметка се вкараха само тези 10-тина факли...
Миналата година 30х8 м., тази - 45х8 м. знаме, ръчно направено, скоро ще кача снимки от процеса на работа... Тази година успяхме да организираме и протеста срещу мачовете през седмицата, така че наистина за хореография недей да говориш...

http://img179.imageshack.us/img179/4836/zapodpisyl0.jpg

Офлайн

#38 2008-11-15 09:39:35

Lauta_Army
Потребител

SemperFidelis написа:

Ние пък от пролетта на сезон 2007/2008 не правим хореографии . По-малко отдадени на идеята ли ни прави това ?

По принцип пеем постоянно, днес не стана така, ама и нямаше как, първо полувреме 0:0 и второто изведнъж стана така 5:0 ... на някой хора им дойте в повече .

Срам ни е, но както беше казал един приятел възрастен моряк "в момента ние имаме по добър отбор, но вашите фенове са ВИНАГИ ВЕРНИ"

Дербито ни не е зрелищно, но има своя заряд и феновете от двете страни се стараят да създават атмосфера!

иначе за статистика като хулигански прояви , има двама арестувани наши фенове след мача за сбиване с ушевци.

Има ли значение къв е резултата и кога са ви вкарали тези 5 гола....Отбора трябва да се подкрепя през всичките 90 минути...Точно при такъв момент трябва най-много да подкрепята момчетата..Това го може само една публика в България..няма да казвам коя е...Вие си знаете...
ЧЕРНО-БЕЛИ СМЕ НАВРЕД!
Айде довиждане довечера ще си попишем малко простотий пак...Поздрави от Сандански!
СМЪРТ ЗА ЖЪЛТИТЕ! kur  kur  kur  kur  kur  kur

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#39 2008-11-15 10:19:32

Ultras Levski Sofia
Потребител

Ц(*КА НИЩО ОБЩО С АС - 23

Офлайн

#40 2008-11-15 11:05:25

Labrys
Потребител

Ultras Levski Sofia написа:

Ц(*КА НИЩО ОБЩО С АС - 23

shok

Офлайн

#41 2008-11-15 11:15:04

BlackSeaFootballClubVarna
Потребител

Плебейте тука само могата да плачят и да се нервят и да са големи биячи .... няяяям думи 14.11.08 !!! 5:0  kur  kur  kur  kur  kur

Който ни предаде хуя ми ще яде!

Офлайн

#42 2008-11-15 11:38:02

casual1912
Потребител

fori90 написа:

Botev_fen само за хореография недей да говориш, щото освен двете големи знамена които опънахте на вашия стадион мисля миналата година (едното ръчно направено, но за другото съм убеден, че е поръчано), в последните ви 10-тина дербита сигурно развявате ленти и жълти листи с "БОТЕВ" написано на тях... Факли и димки не броя, защото те са си просто задължителни. Ако ушев не си беше направил ташак щяхте да видите какво пиро-шоу щяхме да направим, но в крайна сметка се вкараха само тези 10-тина факли...
Миналата година 30х8 м., тази - 45х8 м. знаме, ръчно направено, скоро ще кача снимки от процеса на работа... Тази година успяхме да организираме и протеста срещу мачовете през седмицата, така че наистина за хореография недей да говориш...

абе момче а ти знаеш ли ушев ако не си прави ташак и с нас и с буферите кво пирошоу ще е всяко дерби....а.....кво ми говориш глупости...като почнете да се събирате повече от 1500 човека средно на мач(даже май се изсилих) тогава ми говори

1912

Офлайн

#43 2008-11-15 11:45:29

BSFC1913
Потребител

ae momcheta na nasite machove idvat okolo 6,7 hilqdi sredno na mach.. tova che agitkata ni e malka se dylji na tova che kogato b qhme v B grupa vsihki podrastvashti stavaha fenove na spartak.. i za tova e taka... no az shte ostavq na snimkite sami da govorqt.. i mislq che ako imahme po golqm stadion p-nishto nqmashe da otstypvame na cska i levski i lokoto.. az a botev ne iskam da govorq te nqmat nikakva horeografiq digat mi nqkvi list4eta i tui e ili lenti na koito pishe botev i tui li vi e qkata horeografiq ????????

NEVER BLUE OR RED... FOREVER GREEN OR DEAD !

Офлайн

#44 2008-11-15 11:57:18

fori90
Модератор

casual1912 написа:
fori90 написа:

абе момче а ти знаеш ли ушев ако не си прави ташак и с нас и с буферите кво пирошоу ще е всяко дерби....а.....кво ми говориш глупости...като почнете да се събирате повече от 1500 човека средно на мач(даже май се изсилих) тогава ми говори

Има си статистики в съответните сайтове. Там можеш да видиш за каква посещаемост става дума... Тази година мисля само в един домакински мач имахме под 3000 души... Плебеите са тези които не могат да съберат повече от 1000... Доколкото знам даже имаме по-голяма посещаемост от вас, така че ти недей да говориш глупости  nene1

П.С. А ето именно и статистиката:
http://chernomorepfc.bg/fccm_bg/index_b … овини

Ако можеш и ти да изкараш такава за вашите домакински мачове

http://img179.imageshack.us/img179/4836/zapodpisyl0.jpg

Офлайн

#45 2008-11-15 12:55:52

BlackSeaFootballClubVarna
Потребител

Аве Fori Ко се занимаваш тука с тея ц1ганета ве .... виждаш ли им хореотата на Ботев .... един та6ак а на Локото --- много повече превазхожда Ботев .... и за това мн недейте лайте,че Това знаме което упанахме вие такова никога няма да успеете да направите....

Който ни предаде хуя ми ще яде!

Офлайн