Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2008-11-14 16:01:27

Labrys
Потребител

Черно море - Спартак

Наистина е тъжна гледка дербито на един 350 000 град. Не говоря за посещаемостта, защото е работен ден, но самите фенове наистина са супер жалки. Това ако е дерби - нямам думи!

Има само две дербита в България - ЦСКА-Левски и Ботев-Локо, нека ме псуват варненци, ама в тоя град не врее това нещо наречено футбол.

Последна редакция от Labrys (2008-11-14 16:11:19)

Офлайн

#2 2008-11-14 16:05:56

botev_fen
Потребител

Re: Черно море - Спартак

Няма кво да те псуват...през цялото "Дерби" се запалиха 5 факли и се опъна едно знаме от страна на Черно Море.Запалиха там някъв лагерен огън и тва беше! Тва не е никво дерби. Никво викане нямаше.... тея от централната трибуна се чуваха повече.За феновете на Спартак пък,кво да кажа.... нищо общо няма ващо с Агитка

Офлайн

#3 2008-11-14 16:17:58

DBSH
Потребител

от значение е тия тъпаци от ринг каде са поставили микрофоните а сичките микрофони бяха от към
сектор А можеби за тва не се чуваха агитките  vij  а те верно не се чуваха баси  zashto

Офлайн

#4 2008-11-14 16:27:53

Labrys
Потребител

Да бе сигурно  shok1

Офлайн

#5 2008-11-14 16:33:34

Aryan1488
Потребител

Това ли е дерби бе? 5:0  smqh

LEFSKI SKINS ACAB VANDALS HOOLIGANS ULTRAS FANATICS MANIACS STREET FIGHTERS BOXIORS GAMENS

Офлайн

#6 2008-11-14 16:39:21

Plovdiv_1936
Потребител

DBSH написа:

от значение е тия тъпаци от ринг каде са поставили микрофоните а сичките микрофони бяха от към
сектор А можеби за тва не се чуваха агитките  vij  а те верно не се чуваха баси  zashto

Да бе  smqh   smqh  Ми то,модераторчето дето е в тоя сайт от страна на Спартак Вн вика-вашите агитки са много по-многобройни от нашите.Е да,ама градовете ни са почти наравно като население,тогава?!?

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#7 2008-11-14 16:41:37

Labrys
Потребител

Plovdiv_1936 написа:
DBSH написа:

Да бе  smqh   smqh  Ми то,модераторчето дето е в тоя сайт от страна на Спартак Вн вика-вашите агитки са много по-многобройни от нашите.Е да,ама градовете ни са почти наравно като население,тогава?!?

Тогава Варна = нищо общо с футбола  hm

Офлайн

#8 2008-11-14 18:09:29

kemitod
Потребител

Глупости говорите всички!
Това е най-доброто варненско дерби по трибуните, което съм гледал.
Вярно е, че е много далеч от вашите прехвалени дербита, но и то си има някакъв дух и заряд.
Вярно, агитките са малки, но те никога не са били повече, важното е, че се мъчат и до някъде успяват, да правят някакви подобия на хореографии, не им липсва желание.
Проблемът си остава обаче манталитетът, просто нямат футболен (градски) манталитет, нямат традиции в стадионната култура, а и като гледам как селяни от цяла северна България са се юрнали към Варна...
Клубовете нямат почти никакви традиции след 1944 г. (за мен по-ранното им съществуване е много съмнително), и това е основната причина за липса на интерес към играта от предните поколения варненци, а и тази близост до Добруджа няма как да не направи храната за птички по-предпочитано занимание от викането в подкрепа на отбора... mislitel

Lauta, Scotland, 311 - многото имена на една форумна вагина!

Офлайн

#9 2008-11-14 18:16:32

SemperFidelis
Модератор

Прави сте момчета ,  всички сте прави

направо ме е срам ... това не беше дерби

показахме коя е публиката (макар и да не се е чувало) , но те не показаха кой е отборът

Nil Desperandum

Офлайн

#10 2008-11-14 18:18:05

bultras_front
Гост

@kemitod    -  Братко ти си футболният Ницше!!!

Последна редакция от bultras_front (2008-11-14 18:18:32)

#11 2008-11-14 18:59:26

botev_fen
Потребител

И друг фактор е от Значение! Не може Градско дерби да се прави в Делничен ден!Кви са тея простотии бе майна?Бахти тъпото БФС shok  shok  shok

Офлайн

#12 2008-11-14 19:08:49

Labrys
Потребител

kemitod написа:

Глупости говорите всички!
Това е най-доброто варненско дерби по трибуните, което съм гледал.
Вярно е, че е много далеч от вашите прехвалени дербита, но и то си има някакъв дух и заряд.
Вярно, агитките са малки, но те никога не са били повече, важното е, че се мъчат и до някъде успяват, да правят някакви подобия на хореографии, не им липсва желание.
Проблемът си остава обаче манталитетът, просто нямат футболен (градски) манталитет, нямат традиции в стадионната култура, а и като гледам как селяни от цяла северна България са се юрнали към Варна...
Клубовете нямат почти никакви традиции след 1944 г. (за мен по-ранното им съществуване е много съмнително), и това е основната причина за липса на интерес към играта от предните поколения варненци, а и тази близост до Добруджа няма как да не направи храната за птички по-предпочитано занимание от викането в подкрепа на отбора... mislitel

Напълно съм съгласен. След като в началото Тича (вече не съществува) и Шипченски сокол (днес Спартак) доминират през 20-те години после нямат никакви успехи за разлика от пловдивските например - Тракия (Ботев) шампион, Спартак Пловдив - шампион, Локо Пд с Христо Бонев и т.н. и страстта към футбола просто увяхва. То се вижда, на терена ония се скъсват да играят, супер динамика и много силен мач за родните стандарти, на публиката все едно това не са градски съперници, а театрални зрители.

Офлайн

#13 2008-11-14 19:27:12

zliq
Потребител

Нашите момчета да вземат да се скрият някаде и никога повече да не се показват. Велето педераста не може на всеки мач да си проси изгонване. Вратарчето да скочи някаде от по високо. Каквито и качества да имат нямат психика да играят нашите. Иначе през първото полувреме играта беше равностойна, имаше някакъв футбол. Колкото до агитките и двете се преставиха доста зле, и все пак като посещаемост беше добре, почти се напълни стадиона без два междинни сектора. Византийците пак си показаха селянията, ама то не е за първи път няма да е и за последен.

Офлайн

#14 2008-11-14 20:11:23

fori90
Модератор

Kаква селяния ве мой?!
Вие плебеите сте долно племе, мамка му...
След всяко дерби все много лалате...
Е този път не виждам просто как може да имате наглостта да пишете наляво надясно...
Отново сме с хореография, даже с две (факлите не ги броя). Включвам протеста срещу мачовете през седмицата, и голямото знаме, което беше разпънато в началото... Вие отново палите няколко факли и опъвате хитроумни забележки написани на полуизгнили тапети...
Резултата - NO COMMENT... От 5 зелени пишки и мазохист ще го заболи...
Пеенето няма да го коментирам поради простата причина, че не мога да отсъдя правилно, но да приемем, че е било равно от двете страни...
Та каква селяния ве глупак такъв, какви изцепки, какви глупости?!

Labrys имаше пеене цял мач, както каза някой по-долу (може да е било и друга тема) зависи къде са си сложили микрофоните от шибаната телевизия... Както мисля сам беше писал за вашето дерби - трябва да си на стадиона за да чуеш и усетиш. Както и да е, каквото и да напишеш няма да отговоря. Напълно ми е ясно, че пеенето не ни е силна страна...

http://img179.imageshack.us/img179/4836/zapodpisyl0.jpg

Офлайн

#15 2008-11-14 20:16:42

loko_pd
Потребител

Aryan1488 написа:

Това ли е дерби бе? 5:0  smqh

каде 5 каде 4:0

Може би със 4:0 може би може би  metal  smqh   metal  bira  bira  bira  kur

ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ ОТБОР

Офлайн