Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#571 2016-04-07 09:49:01

ge666a
Потребител

Re: Сезон 2015/16 - коментари, снимки, видео...

Свиквай  smqh

Drinking boys

Офлайн

#572 2016-04-07 10:20:04

UBG
Потребител

Берое – ЦСКА София 06.04.2016
http://ultras-bulgaria.net/beroe-cska-06-04-2016/

http://ultras-bulgaria.net/wp-content/uploads/2016/04/beroecska.jpg

Офлайн

#573 2016-04-08 20:37:05

green_beroe1916
Потребител

Така както е тръгнало, финалът за Купата ще е между Монтана и ЦСКА. Ако ЦСКА спечели Купата е ясно, че са наказани за Европа. Имаше май някакви промени преди началото на този сезон, някой по-запознат да каже в този случай финалистът или четвъртият в А група отива в Лига Европа? Не ми се мисли, ако завършим четвърти и Монтана и Славия ни представят в Европа.

Офлайн

#574 2016-04-08 20:55:59

BoyFromLulin
Потребител

Четвъртия получава излишната квота, ако шампиона направи дубъл. Обаче в случая на чорбата е по-сложно, защото ясно беше, че и да спечелят квотата нямат право да я използват. В този случай може и да я присъдят на финалиста.

НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ!

Офлайн

#575 2016-04-08 21:06:14

ge666a
Потребител

Бероец, к'во и е на Славия? Враждата си е вражда, но това е един от най-успешните отбори на България що се касае до екл. Аз лично искам да ги видя как ще се представят и като публика! bira

Drinking boys

Офлайн

#576 2016-04-08 21:12:23

BoyFromLulin
Потребител

Не че Лудогорец и Литекс ни представиха особено добре миналата година  smqh

НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ!

Офлайн

#577 2016-04-08 21:21:25

ge666a
Потребител

миналата година требеше ние да играем в европа по право, но нека да не драматизираме  bira

Drinking boys

Офлайн

#578 2016-04-08 21:56:49

RV
Потребител

Славия и Монтана в Европа то по добре да немане отбори хахах само турците май ще направят нещо тая година там

винаГи Верни,до Болка Предани

Офлайн

#579 2016-04-08 22:46:00

prosto_ultras
Потребител

RV написа:

Славия и Монтана в Европа то по добре да немане отбори хахах само турците май ще направят нещо тая година там

Лудогорец никога повече няма да повтори успехите си,дори частично.Усещам как при нов провал Киро ще се откаже.

Against modern football!!!!

Офлайн

#580 2016-04-08 23:30:58

ebemvizabezpari
Потребител

С толкова вложени пари ?

Офлайн

#581 2016-04-09 07:51:48

Обединени
Потребител

ebemvizabezpari написа:

С толкова вложени пари ?

Така им се иска на хората.  На бедният човек - все му се иска някой да се откаже - за да може да е по добре той. Той не иска - той да се промени - иска другите да спрат да се опитват - за да не полага той самият усилия. Защо ти е домуса да се отказа?

Офлайн

#582 2016-04-09 09:30:31

prosto_ultras
Потребител

Обединени написа:
ebemvizabezpari написа:

С толкова вложени пари ?

Така им се иска на хората.  На бедният човек - все му се иска някой да се откаже - за да може да е по добре той. Той не иска - той да се промени - иска другите да спрат да се опитват - за да не полага той самият усилия. Защо ти е домуса да се отказа?

Нищо не ми се иска,все ми е тая за Лудогорец и Домусчиев.Просто ти казвам,че влизането им в ШЛ беше късмет,в ЛЕ успяха с игра,която обаче се съмнявам,че ще повторят.Домусчиев е добър бизнесмен,който не разбира генерално от футбол.Лошото за него е,че спортно-техническите им кадри също не знаят какво точно да направят.Първо,че този тренер е изчерпан дори за местната консумация и ако Левски имаше читав тренер може би щеше да стане шампион.Реално според мен те уцелиха само веднъж и това беше с Петев.Стойчо Стоев беше приемствен тренер,който наследи направен отбор от Петев,виждаме сега истинските му възможности в Левски.А футболистите?Ами те повечето вече за изчерпани.На един такъв отбор му трябва свежа кръв,в Лудогорец всичко е рутина и за това не биха успяли отново в Европа,трябват им нови и по-млади играчи,които искат да се доказват и жадни за успехи.Най-добрите играчи на Лудогорец вече са близо или са минали 30-те.

Against modern football!!!!

Офлайн

#583 2016-04-09 14:03:00

AFCA
Потребител

green_beroe1916 написа:

Така както е тръгнало, финалът за Купата ще е между Монтана и ЦСКА. Ако ЦСКА спечели Купата е ясно, че са наказани за Европа. Имаше май някакви промени преди началото на този сезон, някой по-запознат да каже в този случай финалистът или четвъртият в А група отива в Лига Европа? Не ми се мисли, ако завършим четвърти и Монтана и Славия ни представят в Европа.

Тенев, ще ме прощаваш, но марулите имате доооста хляб да изядете преди да се доближите на една десета от това, което е постигнала Славия. Нито Берое е нещо невиждано като публика, нито имате някакъв облик, че да имате такива претенции.  cheti

Meine Ehre heißt Treue!

Офлайн

#584 2016-04-09 15:27:49

TribuneEast12
Потребител

Според мен Берое имат доста сериозен шанс да си идат на финал. ЦСКА не могат да изкарат 60 минути на терена и то на сравнително леко темпо. За мен футболистите на Берое очевидно бойкотираха Хубчев в тоя мач. Гнусното бфс няма полза да пуска ЦСКА на финал, защото и да вземат Купата, нямат право да играят в Европа. А и отбор от В група да бие отбори от А група също говори доста негативно за бфс и българския футбол като цяло.

Това са обективните факти според мен. Иначе бих искал да видя ЦСКА на финала само заради това, дето ще се случи на трибуните. Но не забравяйте, че все пак това е българския футбол под егидата на бфс.

Офлайн

#585 2016-04-09 23:34:01

green_beroe1916
Потребител

AFCA написа:
green_beroe1916 написа:

Тенев, ще ме прощаваш, но марулите имате доооста хляб да изядете преди да се доближите на една десета от това, което е постигнала Славия. Нито Берое е нещо невиждано като публика, нито имате някакъв облик, че да имате такива претенции.  cheti

Първо не знам кой е Тенев. Второ видяхме Славия във финала за Купата с ЦСКА, ако не се лъжа през 2011 година каква бройка имаше по трибуните. Дали сме виждано или невиждано нещо, ще сме поне 10 пъти повече и със сигурност ще представим по-достойно България и на терена и на трибуните. Дебелият ще прибере паричките от първия кръг, ще врътне тото и толкова. Всички много добре знаем, че ако искаше Славия в Европа, всяка година отборът щеше да е сред претендентите за евроквоти, но той няма оферта от цялата работа.

Офлайн