Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#91 2020-09-13 17:52:02

cyberpunk00
Потребител

Re: Каква е била най-голямата ви пиянска изцепка?

Поръчахме на един авер надуваема секс кукла преди много време. Набарахме я за някакви много смешни пари онлайн в клеопатра и като му я подарихме бяхме толкова пияни, че и се изредихме трима едновременно, а заедно с куклата бяхме поръчали и едно момиче-ескорт, която ни одруса 400лв заради това, че сме били прекалено извратени. Е нищо де, и нея я оправихме... заедно с куклата.

Офлайн

#92 2020-09-14 21:05:14

Бай Ставри
Потребител

cyberpunk00 написа:

Поръчахме на един авер надуваема секс кукла преди много време. Набарахме я за някакви много смешни пари онлайн в клеопатра и като му я подарихме бяхме толкова пияни, че и се изредихме трима едновременно, а заедно с куклата бяхме поръчали и едно момиче-ескорт, която ни одруса 400лв заради това, че сме били прекалено извратени. Е нищо де, и нея я оправихме... заедно с куклата.

Оставам с впечатлението че на следващото ви парти не е имало нито кукла,нито момиче-ескорт.Само ти,аверите и болката отзад. debil

Офлайн

#93 2020-09-15 16:28:20

Scullp
Потребител

Офлайн

#94 2020-09-17 12:36:46

Pompa
Потребител

Бай Ставри написа:
cyberpunk00 написа:

Оставам с впечатлението че на следващото ви парти не е имало нито кукла,нито момиче-ескорт.Само ти,аверите и болката отзад. debil

hahahahhahahahahhahahahhaha vij

"Само когато последното дърво е загинало, последната река е отровена и последната риба е уловена, ще осъзнаем, че не можем да ядем пари.”

Офлайн

#95 2020-09-17 16:24:34

Red_soul
Потребител

Да ям дюнери ама да не помня ,че съм ял и че съм бил с колата

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#96 2020-09-17 16:24:44

Red_soul
Потребител

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#97 2020-09-17 16:24:54

Red_soul
Потребител

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#98 2020-09-17 16:27:49

Red_soul
Потребител

Успех днес на ЦСКА и Локото

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн