Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#76 2019-07-03 17:35:32

Asenov
Потребител

Re: Каква е била най-голямата ви пиянска изцепка?

Scullp написа:
Asenov написа:
Scullp написа:

Тва звучи като комуна, бе, брато...Макар че и аз се озъртам за парцел, ама мн. Скочиха цените на всичко в и около София. Освен да питам шалвара по френско колко е квадратния метър...

Имам вила на Доброславци ,би трябвало да си го чувал до Нови Искър е близко ...та виж там в тоя район или Мрамор ,Балша

Имах за Подгумер оферта- даже стадион си имат хората, ма не ме изкефи нещо...

В Доброславци също има ,Надежда Доброславци играят там в 3 лига  urud  urud

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#77 2019-07-03 18:36:50

Scullp
Потребител

Asenov написа:
Scullp написа:
Asenov написа:

Имам вила на Доброславци ,би трябвало да си го чувал до Нови Искър е близко ...та виж там в тоя район или Мрамор ,Балша

Имах за Подгумер оферта- даже стадион си имат хората, ма не ме изкефи нещо...

В Доброславци също има ,Надежда Доброславци играят там в 3 лига  urud  urud

Еахахахах, давай да правиме фирмата и да ходим на мачове, ако е поне една идея весело като на Иваняне - Локо сф, няма да имаме скучни недели...

Последна редакция от Scullp (2019-07-03 18:37:18)

Офлайн

#78 2019-07-03 19:43:54

canara
Потребител

Scullp написа:

Принципно не се оплаквам- до Северния парк съм точно, ама дето всеки уикенд да се чудим къде да забегнем, друго си е дворче- барбекю, битов алкохолизъм... А и куче в панелката не моа си го причиня...

И аз съм на същото мнение, ебем ти панелките ебем ти купоните, друго си е да си имаш къщичка з готоно дворче, даже и надуваем басейн да му сложиш хич ми не трябва и море (аз така или иначе не съм му фен и не ходя) готина компания от 2-3-4 човека яка музика и мога 100 години да изкарам, ge666a  май не е нацелил правилнте хора за това место където е.  bira

Офлайн

#79 2019-07-04 10:39:16

Scullp
Потребител

canara написа:
Scullp написа:

Принципно не се оплаквам- до Северния парк съм точно, ама дето всеки уикенд да се чудим къде да забегнем, друго си е дворче- барбекю, битов алкохолизъм... А и куче в панелката не моа си го причиня...

И аз съм на същото мнение, ебем ти панелките ебем ти купоните, друго си е да си имаш къщичка з готоно дворче, даже и надуваем басейн да му сложиш хич ми не трябва и море (аз така или иначе не съм му фен и не ходя) готина компания от 2-3-4 човека яка музика и мога 100 години да изкарам, ge666a  май не е нацелил правилнте хора за това место където е.  bira

Ебем ти и морето... Ходиш да се къпеш в (както беше казал Бичето) урината на Европа. Въздухът влажен, махмурлукът по-тегав- не е почивка там- ходим да се смачкаме два дена на Градина (всички ни е страх да ходим на Слънчака, заради лошите гувяда, не че не обичам иначе да се разхождам в руска и английска повърня  uho ) и тва е...

Офлайн

#80 2019-07-05 15:53:02

ge666a
Потребител

canara написа:

ge666a  май не е нацелил правилнте хора за това место където е.  bira

близки роднини, копеле. просто ми подадоха ръка в кофти етап от живота ми, не искам да злоупотребявам с гостоприемството им.  koz

Drinking boys

Офлайн

#81 2019-07-05 23:28:10

Бай Ставри
Потребител

ge666a написа:
canara написа:

ge666a  май не е нацелил правилнте хора за това место където е.  bira

близки роднини, копеле. просто ми подадоха ръка в кофти етап от живота ми, не искам да злоупотребявам с гостоприемството им.  koz

Ебахти съдбата  имаш,приятелю rakia Роднини,отборче...Дано жена ти да ти дава путка отвреме-навреме. rakia

Последна редакция от Бай Ставри (2019-07-06 08:39:39)

Офлайн

#82 2019-07-06 15:30:15

canara
Потребител

https://youtu.be/64FrYGRrKVY

Поздрав от мен, от градинката в Албиона на скара и бира, наздраве младежи  bira  playboy  дойде ли уикендът програмата ми е ясна като бял ден metal1  bira

Последна редакция от canara (2019-07-06 15:37:13)

Офлайн

#83 2019-07-18 23:39:45

ge666a
Потребител

добре, че от време на време има командировки, да моем да се направим на мръсна гадина   smqh  rakia  rakia

Drinking boys

Офлайн

#84 2019-07-19 00:11:35

Бай Ставри
Потребител

ge666a написа:

добре, че от време на време има командировки, да моем да се направим на мръсна гадина   smqh  rakia  rakia

Еби го,бате.Да чакаш шефа да те прати некъде за да можеш да се напиеш.Уж си софиянче,тарикат момче... koz

Офлайн

#85 2019-07-19 01:27:03

ge666a
Потребител

изчезни, тиняк, правим си к'вот си искам  guz

Drinking boys

Офлайн