#61 2019-06-29 15:47:58

Бирака
Потребител

Re: Каква е била най-голямата ви пиянска изцепка?

Преди многооо време в трафик в студенски раздаваха безплатна водка всеки понеделник. Ние деца без пари, едвам събрали за вход се правехме мармалад всеки път. Един път се прибираме с първия рейс а аз пиян на тараба и един приятел ми вика баща ти се качва в рейса, изтрезняването бешеза 5 сек. А баща ми естествено не беше в в рейса и от тогава му излезе Минов истината

Сочни устни ти на мойто дупе друсни и гнойни пъпки от там си хрусни.И щом почувстваш ти върховната наслада, Гонзо,
от моя хуй пийни си лимонада.................................................
Гонзо да ти еба майката!

Офлайн

#62 2019-06-29 22:37:49

canara
Потребител

Але ge666a докато си слушах готина музика и си фирках ми дойде гениялна идея, дай да направим едно пиянско сформинование даже международно, то с футболното фенство ясно е че е умряла раота ама за това мисля че ще намерим капествени съмишленици  metal1  rakia  bira

Последна редакция от canara (2019-06-29 22:38:28)

Офлайн

#63 2019-06-29 23:59:46

Бай Ставри
Потребител

За истинска пиянска изцепка са нужни лайна,кръв или сперма.Истинските майстори трябва да могат да ги комбинират. pig Казах!

Офлайн

#64 2019-07-01 12:03:11

ge666a
Потребител

canara написа:

Але ge666a докато си слушах готина музика и си фирках ми дойде гениялна идея, дай да направим едно пиянско сформинование даже международно, то с футболното фенство ясно е че е умряла раота ама за това мисля че ще намерим капествени съмишленици  metal1  rakia  bira

дръпнал съм  ръчната по отношение на алкохола, иначе добра идея, сигурен съм, че ще намериш доволно количество съмишленици  ole

Евреите не ме обичат, а аз съм ебати пича!

Офлайн

#65 2019-07-01 16:56:28

canara
Потребител

ge666a написа:
canara написа:

дръпнал съм  ръчната по отношение на алкохола, иначе добра идея, сигурен съм, че ще намериш доволно количество съмишленици  ole

То съмишленици ще се намерят ама в днешно врене повечето май повече се друсат отколкото да пият  debil викаш пенсионираш се от пиенето вече bira

Офлайн

#66 2019-07-01 20:52:48

Scullp
Потребител

ge666a написа:
canara написа:

Крайностите не са хубаво нещо... И аз като излезна Петък за по бира знам, че ше се прибера събота сутрин, ма поне гледам двудневните маратони да ги ограничавам вече
rakia

Офлайн

#67 2019-07-01 23:03:48

Бай Ставри
Потребител

Scullp написа:
ge666a написа:
canara написа:

Крайностите не са хубаво нещо... И аз като излезна Петък за по бира знам, че ше се прибера събота сутрин, ма поне гледам двудневните маратони да ги ограничавам вече
rakia

Вярно е че крайностите не са хубаво нещо ама може чичо доктор да му е казал че може да се наслаждава на Локото дълги години по селските дивизии,само ако спре да пие. rakia

Офлайн

#68 2019-07-02 12:37:30

Scullp
Потребител

Тцтцтц, тия доктори не са ли чували за Дринкинг бойс и не знаят ли, че се гаврят с идеологията на цяла една трибуна. Надявам се да не се е стигнало до там и Геша да е решил да пробва малко самоконтрол на самоинициатива... Факт, от който всички страдаме, обаче, е че от свинята лебед не става pig

Офлайн

#69 2019-07-02 21:07:34

ge666a
Потребител

просто се преместих да живея при хора, които не толерират пиянски прояви........кои беха тия пичове, където искаха да живеят в къща в гората? ебем ти и чистия въздух, ебем ти и здравословния живот, ебем ти и тишината и спокойствието, ебати скуката ше откАчим  smqh

Офлайн

#70 2019-07-02 21:18:00

Scullp
Потребител

ge666a написа:

просто се преместих да живея при хора, които не толерират пиянски прояви........кои беха тия пичове, където искаха да живеят в къща в гората? ебем ти и чистия въздух, ебем ти и здравословния живот, ебем ти и тишината и спокойствието, ебати скуката ше откАчим  smqh

Тва звучи като комуна, бе, брато...Макар че и аз се озъртам за парцел, ама мн. Скочиха цените на всичко в и около София. Освен да питам шалвара по френско колко е квадратния метър...

Офлайн

#71 2019-07-03 15:00:42

Asenov
Потребител

Scullp написа:
ge666a написа:

Тва звучи като комуна, бе, брато...Макар че и аз се озъртам за парцел, ама мн. Скочиха цените на всичко в и около София. Освен да питам шалвара по френско колко е квадратния метър...

Имам вила на Доброславци ,би трябвало да си го чувал до Нови Искър е близко ...та виж там в тоя район или Мрамор ,Балша

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#72 2019-07-03 17:21:32

ge666a
Потребител

в надежда си е най-добре   koz

Офлайн

#73 2019-07-03 17:25:12

Asenov
Потребител

ge666a написа:

в надежда си е най-добре   koz

bira  bira  playboy  playboy

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#74 2019-07-03 17:27:17

Scullp
Потребител

Принципно не се оплаквам- до Северния парк съм точно, ама дето всеки уикенд да се чудим къде да забегнем, друго си е дворче- барбекю, битов алкохолизъм... А и куче в панелката не моа си го причиня...

Офлайн

#75 2019-07-03 17:28:39

Scullp
Потребител

Asenov написа:
Scullp написа:
ge666a написа:

Имам вила на Доброславци ,би трябвало да си го чувал до Нови Искър е близко ...та виж там в тоя район или Мрамор ,Балша

Имах за Подгумер оферта- даже стадион си имат хората, ма не ме изкефи нещо...

Офлайн