#46 2019-06-17 21:52:33

ge666a
Потребител

Re: Каква е била най-голямата ви пиянска изцепка?

със създателя на тази тема имаме няколко нелоши напивания  smqh ако четеш още форума, наздраве браточка  bira

Евреите не ме обичат, а аз съм ебати пича!

Офлайн

#47 2019-06-17 23:06:00

Бай Ставри
Потребител

kata1914 написа:

Айде една скорошна историйка от мене, че много ме кефи тая тема. Айде да я съживим.

Така, точно тая година към края на Април след като Ботев биха Ловешките 2:3 за Купата. И баш като играят втори път на Армията, аз разпивам на един рожден ден. И бях глътнал няколко чашки и гледам резултата и се чудя как Цецка обърна. Бам последните минути 3:3 и като ми стана едно благо, че нЕма купа - ударих солидни две-три на екс. Продължава купона, аз си пея и си пия от кеф. И по едно време - черта.

Освестявам се към 1-2 часа през нощта (а мача свърши към 8-9) и гледам бродя из центъра и си пея - още пиян на кирка. Взех че се прибрах към 3 часа бате, а през цялото време си пях говеждо - в центъра, баш до Борисовата. Как не съм си изял боя и аз не знам.  smqh  metal

Може да е имало бой в кафявата точка бе,бате. smqh Втори път не го прави това покрай Борисовата да не те помислят прасетата че си педал и се въртиш там за втори дубъл. kreten  smqh

Офлайн

#48 2019-06-18 00:19:19

goshku
Потребител

Pompa написа:

на мача Ботев Левски  когато бутнаха оградата  запалих едни приятели от един град до Пазарджик  викам айде на мач ние 11 клас  пияни на мотика идват тия в пловдив надъхани не са били на мач от деца с боксове дадох им артикули на центъра преди мача шоу песни  бири на кубици .След това на мача всеки знае ексцесии с тея пичове  скачаме и ние да бутаме оградата от нашата страна и така мача свърши тръгваме към централна гара 100 полицая и говедата строени ние като ги видяхме и артикулите в гъза  и викаме кво ще правим Пазарджишките говеда  и от софия и всички леш  с боксове и незнам още какво  и си викаме качваме с е при тях кво да се прави  качваме се целия влак син пеят песни викат ние като насрани  и чакаме своя  момент влака минава Пз и след това слизаме ние  .Спира влака и тя айде пичове  дръгия път ще ги ебем  папагалите  слизаме вадим артикули псуваме  хвърлихме бутилка по влака тея наркомани дърпат ръчната скачат от прозорците на влака куките по нас хвърлят палки по нас  uho  zashto  избягахме им после с местните говеда лека засечка леко токати и това е незабравим момент   smqh  smqh  pitie  pitie

Бягай уе филмар

Вие сте мишки пред моята Ера!!!

Офлайн

#49 2019-06-18 20:39:54

Spoke1912
Потребител

goshku написа:
Pompa написа:

на мача Ботев Левски  когато бутнаха оградата  запалих едни приятели от един град до Пазарджик  викам айде на мач ние 11 клас  пияни на мотика идват тия в пловдив надъхани не са били на мач от деца с боксове дадох им артикули на центъра преди мача шоу песни  бири на кубици .След това на мача всеки знае ексцесии с тея пичове  скачаме и ние да бутаме оградата от нашата страна и така мача свърши тръгваме към централна гара 100 полицая и говедата строени ние като ги видяхме и артикулите в гъза  и викаме кво ще правим Пазарджишките говеда  и от софия и всички леш  с боксове и незнам още какво  и си викаме качваме с е при тях кво да се прави  качваме се целия влак син пеят песни викат ние като насрани  и чакаме своя  момент влака минава Пз и след това слизаме ние  .Спира влака и тя айде пичове  дръгия път ще ги ебем  папагалите  слизаме вадим артикули псуваме  хвърлихме бутилка по влака тея наркомани дърпат ръчната скачат от прозорците на влака куките по нас хвърлят палки по нас  uho  zashto  избягахме им после с местните говеда лека засечка леко токати и това е незабравим момент   smqh  smqh  pitie  pitie

Бягай уе филмар

Гошо ти мъж или жена си ве ?  kreten

Офлайн

#50 2019-06-18 22:42:09

Pompa
Потребител

goshku написа:
Pompa написа:

Бягай уе филмар

унанист смешен недей спами под коментара ми ,казвам случката как беше sila

"Само когато последното дърво е загинало, последната река е отровена и последната риба е уловена, ще осъзнаем, че не можем да ядем пари.”

Офлайн

#51 2019-06-19 00:28:59

Бай Ставри
Потребител

АааааааааАхахахахаааа
унанисти,улигофрени и вся остальная сволочь. smqh

Офлайн

#52 2019-06-19 01:13:35

sugzagzu
Потребител

Бай Ставри написа:
kata1914 написа:

Айде една скорошна историйка от мене, че много ме кефи тая тема. Айде да я съживим.

Така, точно тая година към края на Април след като Ботев биха Ловешките 2:3 за Купата. И баш като играят втори път на Армията, аз разпивам на един рожден ден. И бях глътнал няколко чашки и гледам резултата и се чудя как Цецка обърна. Бам последните минути 3:3 и като ми стана едно благо, че нЕма купа - ударих солидни две-три на екс. Продължава купона, аз си пея и си пия от кеф. И по едно време - черта.

Освестявам се към 1-2 часа през нощта (а мача свърши към 8-9) и гледам бродя из центъра и си пея - още пиян на кирка. Взех че се прибрах към 3 часа бате, а през цялото време си пях говеждо - в центъра, баш до Борисовата. Как не съм си изял боя и аз не знам.  smqh  metal

Може да е имало бой в кафявата точка бе,бате. smqh Втори път не го прави това покрай Борисовата да не те помислят прасетата че си педал и се въртиш там за втори дубъл. kreten  smqh

smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#53 2019-06-19 21:55:35

7_!_2
Потребител

Тая тема също е Усраха Унанистите и от пиянска изцепка стана филмарска фантазия   smqh

Офлайн

#54 2019-06-20 12:27:50

Smurtilismurt
Потребител

RED

Последна редакция от Smurtilismurt (2019-06-20 12:28:24)

Офлайн

#55 2019-06-29 11:03:50

canara
Потребител

Оф много  са хах, както се казва в един лаф "Ти излагаш ли се на слънце?
-А ми аз се излагам на всякъде." Но може би са 2 най - големи,едното беше на едно гостуване когато бяхме в В група, играхме в някво село не помня кое, но заради феновете на Ботев бяха затворили всичко в тва село, а аз бях кирка пиян и рязко ми се присра, и от нямане къде да влезна да сера, клекнах в едни храсти на центъра в парка и за мой късмет обаче докатобсера минаваха възрасни хора който се отегчаваха много, ама аз за да излезна от положение чак им се карах че е полезно, щото натурявам природата хахах, хубаво че имах и носни кърпички след деиствието да се почиста иначе щеше да остане градинката и храста без листа хахаха.
Другата случка е от едно мега яко напиване до нас е едно заведение, което е на не повече оъ 5 минути пеша от нас, но както казах така се отрязах че тръгвам да си ходя обаче краката отказват да ме слушат правя 2 крачки и падам (да отбележа че беше валяло яко дъжд и всичко беше в кал и локви) та падам и оставам на земята, един авер дойде дигна ме и ми хвана такси което трябваше просто да земе един десен и един ляв завой, закара меплатих му, хубаво ама трябваше пак да вървя за да стигна до входа и до нас, да ама не успях да стигна само дои пейката пред входа и там съм заспал, събудих се сутринта стресиран, хубавото беше че не портмонето и телефона бяха в мен и съседите не ме видяха. А имам и едно култово напиване и заспиване в дискотека, незнам дали някой е успявал при наличието на толкова силна музика да заспи в дискотека хах, ех млади години и култови бяха. Наздраве от мен сега вече се напивам културно в нас или на домашно и просто заспивам.  metal1  bira

Офлайн

#56 2019-06-29 11:56:08

ge666a
Потребител

canara написа:

А имам и едно култово напиване и заспиване в дискотека, незнам дали някой е успявал при наличието на толкова силна музика да заспи в дискотека хах

преди цифра време така едно приятелче заспа на некво хаус парти, обаче по едно време се събуди, стигна по некъв начин до пича който пускаше музика и му поръча да му направи едно кафе, мислейки го за барман.....после като ходехме некъде на партита, все път го ебавахме "шшшш ходи си вземи едно кафе от диджея" smqh
https://m.youtube.com/watch?v=pVVzidSdRXE поздрав канар

Последна редакция от ge666a (2019-06-29 11:56:45)

Офлайн

#57 2019-06-29 13:13:20

canara
Потребител

ge666a написа:
canara написа:

А имам и едно култово напиване и заспиване в дискотека, незнам дали някой е успявал при наличието на толкова силна музика да заспи в дискотека хах

преди цифра време така едно приятелче заспа на некво хаус парти, обаче по едно време се събуди, стигна по некъв начин до пича който пускаше музика и му поръча да му направи едно кафе, мислейки го за барман.....после като ходехме некъде на партита, все път го ебавахме "шшшш ходи си вземи едно кафе от диджея" smqh
https://m.youtube.com/watch?v=pVVzidSdRXE поздрав канар

Е пак е бил малко адекватен щом си е порачал кафе нищо че еот ДЖ-я, хах ся са сетих имах едно напиване и щях да са бия сам, в смисъл бях кирка пиян, а в бара имаше едно голямо огледало което незнам защо помислих че е плъзгаща се врата, и има друга стая в дискотеката, и се гледам в огледалото ама кирка и си мисля че срещу мен е друг човек ама оъ другата страна тъкмо щях да му забия един обаче един авер ме видя и ми хвана ръката и до там само хах ужас, колко още пиянски изцепки имам на младини хаха. Мерси за поздрава  едиб поздрав и от мен докато си цъкам бирата  metal1  bira
https://youtu.be/MNXC_gNYQG8

Последна редакция от canara (2019-06-29 13:16:11)

Офлайн

#58 2019-06-29 13:26:27

ujas
Потребител

вземете се застреляйте в тоя умрел сайт, кво ми се обеснявате кой как се напил все едно сте в бгмама да ви еба в ултрасчетата депресирани умрели пиянски изцепки ала бала разказват си живота тука опитват се да си придават важност и да се правят на интересни кой какво направил smqh  smqh  smqh

Офлайн

#59 2019-06-29 14:00:07

canara
Потребител

ujas написа:

вземете се застреляйте в тоя умрел сайт, кво ми се обеснявате кой как се напил все едно сте в бгмама да ви еба в ултрасчетата депресирани умрели пиянски изцепки ала бала разказват си живота тука опитват се да си придават важност и да се правят на интересни кой какво направил smqh  smqh  smqh

Голуем си изби ли си комплекса с тоя пост, кати гледам май ти ги разбираш повече тия теен сайтове даже имената им знаеш мами, татковци, като събереш малко повече стаж в алкохолните маратони тогава ще коментираш, айде наздраве от мен пореден ден  pitie  playboy  bira

Офлайн

#60 2019-06-29 14:06:25

ge666a
Потребител

ujas написа:

тихо амфетаминова чикийо  smqh

Офлайн