Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2015-05-12 11:00:08

ГОРД МАРУЛ
Потребител

Re: Каква е била най-голямата ви пиянска изцепка?

levskar4eto написа:
SectorBChampionOfBulgaria написа:
Blue Supporter написа:

Скоро и тема : Как прекарахте деня си ?  smqh  smqh

Как си ти братле? Как върви при теб?

На работа съм вие какво работите АСЛ ПЛС? :Д

Играя ФИФА с ЦСКА и вкарвам голове.

Supporter: Този велик хулиган седя точно до мен и тия две снимки дето е качил ги прави поне 2 минути, щото не му харесваше разстоянието, от което си снима средния пръст.

Офлайн

#17 2015-05-12 11:18:31

levskar4eto
Потребител

ГОРД МАРУЛ написа:
levskar4eto написа:
SectorBChampionOfBulgaria написа:

Как си ти братле? Как върви при теб?

Next Joke Please :D

Офлайн

#18 2015-05-12 11:57:27

Blue Supporter
Потребител

levskar4eto написа:
ГОРД МАРУЛ написа:
levskar4eto написа:

Ама не е Фифа 15.

С ОГЪН В СЪРЦЕ И ФАКЛИ В РЪЦЕ !!!

Офлайн

#19 2015-05-12 14:39:11

RedHooligan
Потребител

Blue Supporter написа:
levskar4eto написа:
ГОРД МАРУЛ написа:

Ама не е Фифа 15.

te v zarata za 6 godini nazad kak she im trugne fifa 15 smqh

Офлайн

#20 2015-05-12 19:10:54

Svilengrad
Модератор

Опитах се да ритна едно шише бира оставено на земята, не можах да го улуча и паднах по гръб shok  bushon

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#21 2015-05-12 21:17:44

SectorBChampionOfBulgaria
Потребител

Svilengrad написа:

Опитах се да ритна едно шише бира оставено на земята, не можах да го улуча и паднах по гръб shok  bushon

smqh

Офлайн

#22 2015-05-12 21:44:04

UBG
Потребител

Много слаби изцепки  mislitel

Офлайн

#23 2015-05-12 22:01:22

ge666a
Потребител

UBG написа:

Много слаби изцепки  mislitel

smqh

Drinking boys

Офлайн

#24 2015-05-12 23:31:18

blackmamba
Потребител

Било е преди 6-7 години. На село ни оставят с братята да строим ограда от неделя до петък. Ден 1 - айде утре. Ден 2 - айде утре. Срядата почваме, дойдоха двама приятели, обаче най-голямия брат го няма....аре ей шшшш скатавка. По едно време идва и носи каса бира и сиренце с червен пипер. И като се почнаха бирите и работата до там. Вечерта на селския бар продължихме, беше много грозно smqh изгониха ни и продължихме у нас на ракия. Имаше един шоп, сефте на 18 пи ракия. Насрахме се много kreten оня отказа и го сложих да спи. По едно време влизам къщата да взема ново шише от камерата - голяма смрад на чорапи. Хванах го, изведох го пак при нас и докато го обувам, той взе да пикае по компютъра - хахахха. После като съм се довършил съм го гонил с кол за домати барабар с доматите съм го изтръгнал smqh  smqh На сутринта когато са изкарвали овцете към 6 часа са гонили агне да колят, че били гладни. Следобеда дойдоха обаче момчетата и постоихме оградата. Овцата обаче беше още в двора и щяхме да ядем бой, ама си я взеха, разбраха къде и и всичко мина ОК  smqh

Последна редакция от blackmamba (2015-05-12 23:35:00)

Офлайн

#25 2015-05-12 23:42:30

ГОРД МАРУЛ
Потребител

blackmamba написа:

Било е преди 6-7 години. На село ни оставят с братята да строим ограда от неделя до петък. Ден 1 - айде утре. Ден 2 - айде утре. Срядата почваме, дойдоха двама приятели, обаче най-голямия брат го няма....аре ей шшшш скатавка. По едно време идва и носи каса бира и сиренце с червен пипер. И като се почнаха бирите и работата до там. Вечерта на селския бар продължихме, беше много грозно smqh изгониха ни и продължихме у нас на ракия. Имаше един шоп, сефте на 18 пи ракия. Насрахме се много kreten оня отказа и го сложих да спи. По едно време влизам къщата да взема ново шише от камерата - голяма смрад на чорапи. Хванах го, изведох го пак при нас и докато го обувам, той взе да пикае по компютъра - хахахха. После като съм се довършил съм го гонил с кол за домати барабар с доматите съм го изтръгнал smqh  smqh На сутринта когато са изкарвали овцете към 6 часа са гонили агне да колят, че били гладни. Следобеда дойдоха обаче момчетата и постоихме оградата. Овцата обаче беше още в двора и щяхме да ядем бой, ама си я взеха, разбраха къде и и всичко мина ОК  smqh

Ти май пийнал си го писал това?  smqh  smqh

Supporter: Този велик хулиган седя точно до мен и тия две снимки дето е качил ги прави поне 2 минути, щото не му харесваше разстоянието, от което си снима средния пръст.

Офлайн

#26 2015-05-12 23:47:31

ge666a
Потребител

и аз ше драсна некой и друг ред, просто чакам темата да набере скорост   pitie

Drinking boys

Офлайн

#27 2015-05-13 01:45:05

npocmak
Потребител

Ето така се зародиха гейовете по родните агитки!

http://prikachi.com/files/817659h.gif
Сърбите по пет на нож!

Офлайн

#28 2015-05-14 12:46:09

ЛУД ГИДИЯ-син
Потребител

Че се регистрирах в този сайт nene1

Офлайн

#29 2016-06-24 21:39:22

orkitenategat
Потребител

Много са ,почти всичките приключваха по районните ,но общо взето голяма доза побойща бити куки и сотаджии. Ако има заинтересовани ,за пернишки пиянски изцепки ще разкажа. Мисля ,че ще бъде интересно на всички как минават петък и събота вечер в перник. metal  urud1  urud1

София ,квартал на Перник !!!

Офлайн

#30 2016-06-24 21:42:31

prosto_ultras
Потребител

orkitenategat написа:

Много са ,почти всичките приключваха по районните ,но общо взето голяма доза побойща бити куки и сотаджии. Ако има заинтересовани ,за пернишки пиянски изцепки ще разкажа. Мисля ,че ще бъде интересно на всички как минават петък и събота вечер в перник. metal  urud1  urud1

Давай бате,разказвазвай

Against modern football!!!!

Офлайн