Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#241 2014-07-31 03:08:23

ultras_1948
Потребител

Re: ЦСКА - Левски 27.07.2014

fastdie написа:

Добре бе копеле, видя ли моя пост ??? Кажи наистина, че сте били повече ?

Аз не знам защо някой трябва да го интересува кой е бил повече, мен лично ме боли куро кой е бил повече, важното е качеството, а ние винаги сме на ниво :) Вие почнахте с подигравките, че сме били в А и тн., а вие сте една шепа хора като за дерби и продължавате, няма как да разбереш, все пак си рогато момченце bira

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#242 2014-07-31 03:33:51

Религия
Потребител

ЧЕРВЕНА СОФИЯ написа:

Дублиращи отбори.........За юноши кога се е ходило на гостуване освен ако не е финал, бе, тъпаци? Вие и турнир по скуош си направете на гейарена и пак пишете че прасетата не дошли cry

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА, ЕРАТА ОПРАВДАНИЕ БАТЕ  smqh  smqh
https://www.youtube.com/watch?v=repsAs_Apkw
Май искаше да кажеш, че вие никога не сте идвали, не, че не се ходело  smqh  kreten Няма такива страхливи мишлета като вас, не смеете да припарите до герена, не до самия стадион, просто в квартал Хаджи Димитър, сухата река, подуяне.... Е тоя район даже не знаете как изглежда  smqh
А за тоя, дето викаше, че за нас си било "постижение" да се сбиеме с ушевите, ще му кажа само едно, агитката на Левски има повече боеве с ушев от колкото вие с всички агитки заети заедно дето сте се били през годините + ушев.

Офлайн

#243 2014-07-31 12:02:54

Demolished & Hammered
Потребител

1 г. работих там и гледах да минавам само около 5:00 сутринта с колело да не вдигам шум, че щяха да ме усетят милионите. На връщане пълзешком по ботевградско и на спринт до бул. Мадрид през подлеза, но страхът ме отпускаше чак някъде около Заимов.

Сега сериозно - с.река/подуене/х.димитър съм ги признал за едно от най-гнусните места в София и то не само заради разбитата инфраструктура. Всчики са дебели, мръсни, по джапанки и слушат чалга. Особено района с къщите към квартал левски. Дори жените по улиците са някакви неземни уруди. Трябва нещо спешно да се направи за тоя район - да се огради и дезинфекцира като за начало.

Последна редакция от Demolished & Hammered (2014-07-31 12:09:34)

Офлайн

#244 2014-07-31 14:10:11

Сандански
Потребител

Demolished & Hammered написа:

1 г. работих там и гледах да минавам само около 5:00 сутринта с колело да не вдигам шум, че щяха да ме усетят милионите. На връщане пълзешком по ботевградско и на спринт до бул. Мадрид през подлеза, но страхът ме отпускаше чак някъде около Заимов.

Сега сериозно - с.река/подуене/х.димитър съм ги признал за едно от най-гнусните места в София и то не само заради разбитата инфраструктура. Всчики са дебели, мръсни, по джапанки и слушат чалга. Особено района с къщите към квартал левски. Дори жените по улиците са някакви неземни уруди. Трябва нещо спешно да се направи за тоя район - да се огради и дезинфекцира като за начало.

smqh  smqh  smqh

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#245 2014-07-31 14:30:45

hiden
Потребител

gendar написа:
fastdie написа:

Ебахти нахалните прасета. Измислиха си некаф бойкот, за да не са 1000 човека в гей , смесиха се със семките, като дори не напълниха най-малкият сектор на стадиона, от тях пяха 1000 - 1500 човека и тук ни говорят, че са ни надвикали  smqh  smqh  smqh  smqh

вижте се бе говеда http://www.prikachi.com/images.php?imag … 01936N.jpg сектор б е 1/3 празен тука сте 2000 човека 2500 макс така че стига сте лъгали и преувеличавали истината е че в началато и в края на мача се чувахте повече през останалото време сектор А ехтеше и най смешното е че и вие ако бяхте играли със зимбру щяхте да отпаднете близо половин час играхте с човек повече и даже един гол не можахте да ни вкарате толкова сте зле направо гола вода добре че миналия мач циганите 5 минути преди края на мача си вкараха автогол та поне равен направихте с тях и взехте 1 точка пълна скръб сте отвсякаде 5 пъти подред ебани  smqh

Абе, гъз, ти за 5 изречения нямаш нито една запетая! Може ли да си толккова прост, бе, шопар? Ааааа, може! Ти си от цнда ислямско знаме! Тъп, по-тъп, най-тъп, неграмотник, чорбар! Това е степенуването на думата тъп!

188 - 78  47  63   (268-251)

Офлайн

#246 2014-07-31 14:34:26

Дуче
Потребител

hiden написа:
gendar написа:
fastdie написа:

Ебахти нахалните прасета. Измислиха си некаф бойкот, за да не са 1000 човека в гей , смесиха се със семките, като дори не напълниха най-малкият сектор на стадиона, от тях пяха 1000 - 1500 човека и тук ни говорят, че са ни надвикали  smqh  smqh  smqh  smqh

вижте се бе говеда http://www.prikachi.com/images.php?imag … 01936N.jpg сектор б е 1/3 празен тука сте 2000 човека 2500 макс така че стига сте лъгали и преувеличавали истината е че в началато и в края на мача се чувахте повече през останалото време сектор А ехтеше и най смешното е че и вие ако бяхте играли със зимбру щяхте да отпаднете близо половин час играхте с човек повече и даже един гол не можахте да ни вкарате толкова сте зле направо гола вода добре че миналия мач циганите 5 минути преди края на мача си вкараха автогол та поне равен направихте с тях и взехте 1 точка пълна скръб сте отвсякаде 5 пъти подред ебани  smqh

Абе, гъз, ти за 5 изречения нямаш нито една запетая! Може ли да си толккова прост, бе, шопар? Ааааа, може! Ти си от цнда ислямско знаме! Тъп, по-тъп, най-тъп, неграмотник, чорбар! Това е степенуването на думата тъп!

Да казваш на някой, че е тъп, а на профилната ти снимка да е циганин с осми клас...  shok1

Вън БО-КЛУ-ЦИ-ТЕ от Армията!

Офлайн

#247 2014-07-31 14:36:37

hiden
Потребител

14/88ultras написа:

Кво да се аргументирам бе бавен. Идеята на клиповете е да показва най-мощните моменти от сектора, а не всяка песен. За бройката ние бехме 6000-6500, вие около 7500 със В.

Пич, в сектор А на националния стадион не могат да се съберат 6500 души, защото капацитета му е по-малък. Освен това имате отцепен един блок, плюс това, че по-голямата част от този сектор е ложи. Поне не говорете глупости. Едно е да спориш за това кой повече е пял, друго е да спориш за нещо, което е доказуемо! Били сте 6000 души, но с персонала на стадиона, всички гости в ложите, полицаите на пистите и бащите ви пред телевизорите. Много години и комунистически правителства трябва да минат, за да спрете да бъдете гости в дербито... Утопия  pig

Офлайн

#248 2014-07-31 14:37:39

hiden
Потребител

Дуче написа:
hiden написа:
gendar написа:

Да казваш на някой, че е тъп, а на профилната ти снимка да е циганин с осми клас...  shok1

Ти прочете ли му коментара? То даже и точки няма! Неграмотник от класа, без значение на клубната принадлежност! Лошото е, че сигурно са го пуснали да завърши училище!
Пък и да се кръстиш Дуче, пък всяка седмица да слагаш фланелка с петолъчка, също ми се струва неадекватно, ама не ти правя забележки, нали?

Последна редакция от hiden (2014-07-31 14:41:00)

Офлайн

#249 2014-07-31 17:35:20

bobisg
Потребител

hiden написа:
14/88ultras написа:

Кво да се аргументирам бе бавен. Идеята на клиповете е да показва най-мощните моменти от сектора, а не всяка песен. За бройката ние бехме 6000-6500, вие около 7500 със В.

Пич, в сектор А на националния стадион не могат да се съберат 6500 души, защото капацитета му е по-малък. Освен това имате отцепен един блок, плюс това, че по-голямата част от този сектор е ложи. Поне не говорете глупости. Едно е да спориш за това кой повече е пял, друго е да спориш за нещо, което е доказуемо! Били сте 6000 души, но с персонала на стадиона, всички гости в ложите, полицаите на пистите и бащите ви пред телевизорите. Много години и комунистически правителства трябва да минат, за да спрете да бъдете гости в дербито... Утопия  pig

Как по-голямата част ще е от ложи, бе.
Утопия, викаш.А миналата година от 6 дербита бяхте повече в........1?

Последна редакция от bobisg (2014-07-31 17:35:43)

Офлайн

#250 2014-07-31 17:43:14

Kude_e_dunav_hool
Потребител

Дуче написа:
hiden написа:
gendar написа:

smqh  smqh Страшен  smqh

ЗА МАЛКИЯ БИЗНЕС, ПРОТИВ БЕЗЗАКОНИЕТО, ПРОТИВ НЕЩАТА СТАВАЩИ ПО ЗАТВОРИТЕ, ЗА БЪЛГАРИЯ, ЗА ЦСКА. 05.10.2014 ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА НОМЕР 16!

Офлайн

#251 2014-07-31 19:40:25

ЧЕРВЕНА СОФИЯ
Потребител

Ама така е, 1 към 1. И тия уруди по цял ден муат дюнери на базар Поли
smqh  negur

Офлайн

#252 2014-07-31 23:41:13

ultras_1948
Потребител

ЧЕРВЕНА СОФИЯ написа:

Ама така е, 1 към 1. И тия уруди по цял ден муат дюнери на базар Поли
smqh  negur

Ахахахаха, вие сте огромни, момчета, направихте ми вечерта ахахаха bira

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#253 2014-08-01 03:15:30

South Tribune
Потребител

bobisg написа:
hiden написа:
14/88ultras написа:

Как по-голямата част ще е от ложи, бе.
Утопия, викаш.А миналата година от 6 дербита бяхте повече в........1?

Само в мечтите ти. На последното дерби трябва да си истински слепец, за да кажеш, че сте били повече. А в тия 6 дербита по-предните  на 1 бяхме по-равно и всичките други са ваши бленувания, че сте повече, а реално няма как това да стане, тъй- като си бяхте от 25-ред на един от мачовече, а и Г е по малък като капацитет от Б, прасе неориентирано. Ама от къде да знаеш, като идваш 1 път в годината на Васил Левски.
kur

Последна редакция от South Tribune (2014-08-01 03:18:33)

http://store.picbg.net/pubpic/C2/BD/785b347d16a8c2bd.gif
След мача Левски - Ц(*КА 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта".

Офлайн

#254 2014-08-01 10:24:00

avanti_ragazzi
Потребител

http://prikachi.com/images/378/7775378A.jpg

Офлайн

#255 2014-08-01 11:03:14

Точното Момче
Потребител

Стига сте се излагали , говедата очевидно бяха повече от нас , сега кой-кого надвикал е друг въпрос.

Офлайн