Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#511 2014-09-01 08:49:19

Red_soul
Потребител

Re: "А" група, сезон 2014/15 - Ултрас сцена, снимки, прогнози

SouthernFront написа:

имам един въпрос към майните, след два кръга е Пловдивското дерби, домакин е Ботев, Колежа е в ремонт, къде ще се проведе срещата на базата в Коматево ли, там няма достатъчно места  zashto

има има те локото повече от 400-500 човека няма да са ,така че ще се хванат. Не знам защо но имат ОГРОМЕН спад в посещаемостта. И срещу нас бяха много малко и жалки. Преди имаха яка агитка а сега няма. Не се заяждам ама си е така.

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#512 2014-09-01 09:11:00

kenef
Потребител

Red_soul написа:
SouthernFront написа:

имам един въпрос към майните, след два кръга е Пловдивското дерби, домакин е Ботев, Колежа е в ремонт, къде ще се проведе срещата на базата в Коматево ли, там няма достатъчно места  zashto

има има те локото повече от 400-500 човека няма да са ,така че ще се хванат. Не знам защо но имат ОГРОМЕН спад в посещаемостта. И срещу нас бяха много малко и жалки. Преди имаха яка агитка а сега няма. Не се заяждам ама си е така.

времената се връщат от преди коко  smqh  smqh  smqh  metal  metal  metal

Офлайн

#513 2014-09-01 10:48:33

bat-nasioo
Потребител

Офлайн

#514 2014-09-01 11:15:59

bat-nasioo
Потребител

mangali marsh  v stolipinovo

Офлайн

#515 2014-09-01 14:09:21

bat-nasioo
Потребител

Nespirate Da Gubite Po Cqllata Zemq Razlikata V Titlite Vi E Znachitelna I Decata Smeqt Se Na Vashata Sadba Sektor B Useshta Li Tova  !  Kur Za Tiq Koito Petnat Imeto Na Apostola

Офлайн

#516 2014-09-01 14:29:19

SemperFidelis
Модератор

nupagadi hm

Nil Desperandum

Офлайн

#517 2014-09-01 15:36:26

fastdie
Потребител

bat-nasioo написа:

Nespirate Da Gubite Po Cqllata Zemq Razlikata V Titlite Vi E Znachitelna I Decata Smeqt Se Na Vashata Sadba Sektor B Useshta Li Tova  !  Kur Za Tiq Koito Petnat Imeto Na Apostola

Няма ли да почнеш да пишеш на кирилица бе мангал ?

Майкъла : ЦСКА няма фенове!

Офлайн

#518 2014-09-01 16:49:43

Larry
Потребител

Red_soul написа:
SouthernFront написа:

Мисля , че ще сме много над 500 и ще стане голямо мазало  metal1

Офлайн

#519 2014-09-01 16:55:57

Qassam
Потребител

Larry говори за селското време, ама тая тяхната снимка от Хасково не е ли от "свободно локу"  и пак сте една клетка. Защо, бе? С Лудогорец оправданието беше, че е отпускарски сезон, а сега? Вие сте ебати баровската публика, майна...все отпускате някъде.Разберете, че никога локомотив не е бил, не е и няма да е отбора на Пловдив. Ботев е отбора на Пловдив, а Левски на София...тва е истината. Живея в София от известно време и мога да го кажа с ръка на сърце.

Офлайн

#520 2014-09-01 18:19:38

Red_soul
Потребител

Larry написа:
Red_soul написа:
SouthernFront написа:

нека бе шоу да става ама няма да сте повече защото няма да ви пуснат повече. Ама да видим къде ще се играе мача ,защото аз мноооооооооооооого се съмнявам да е в коматево

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#521 2014-09-01 23:41:01

maniak ot mladost
Потребител

Red_soul написа:
Larry написа:
Red_soul написа:

нека бе шоу да става ама няма да сте повече защото няма да ви пуснат повече. Ама да видим къде ще се играе мача ,защото аз мноооооооооооооого се съмнявам да е в коматево

дано го направят в софия та  да има мизерии kreten  kreten

Без ЦСКА не мога и миг да живея, за ЦСКА ще викам, ще скачам, ще пея !

Офлайн

#522 2014-09-03 15:24:53

UBG
Потребител

Фен на ЦСКА плати щетите, нанесени по лика на Гунди
http://ultras-bulgaria.net/fen-na-cska- … -po-gundi/

Офлайн

#523 2014-09-15 20:04:15

PlovdivFootball
Потребител

Буферите много стабилно в София ! 20 човека !

Офлайн

#524 2014-09-15 20:47:41

100kila
Потребител

PlovdivFootball написа:

Буферите много стабилно в София ! 20 човека !

Вие колко бяхте при бойко ?  smqh а на поляната ?
smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#525 2014-09-15 23:45:34

Mueve
Потребител

Qassam написа:

Larry говори за селското време, ама тая тяхната снимка от Хасково не е ли от "свободно локу"  и пак сте една клетка. Защо, бе? С Лудогорец оправданието беше, че е отпускарски сезон, а сега? Вие сте ебати баровската публика, майна...все отпускате някъде.Разберете, че никога локомотив не е бил, не е и няма да е отбора на Пловдив. Ботев е отбора на Пловдив, а Левски на София...тва е истината. Живея в София от известно време и мога да го кажа с ръка на сърце.

Така е Лефски е отбора на София ,но ЦСКА е отбора на България :) Съгласен съм.

Офлайн