Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2014-02-01 16:35:00

каратиста
Потребител

Re: Филми

blowing bubbles написа:
каратиста написа:

може и да си го гледал вече - The Wolf of Wall Street

я дай читав линк , че в замунда нещо не го намирам

за съжаление са го изтрили от замунда заради авторско право,ще трябва да почакаш...иначе ето линк в imdb - http://www.imdb.com/title/tt0993846/ номиниран е за 5 Оскара :)
crisis бате гледай си екшънчетата и как некви се колят и бесят,аз ти казвам че истински се изкефих на Вълкът а пък дреме ми в чест на кой бил направен филма  bira

Офлайн

#17 2014-02-01 16:40:55

crisis of conscience
Потребител

каратиста написа:
blowing bubbles написа:
каратиста написа:

може и да си го гледал вече - The Wolf of Wall Street

за съжаление са го изтрили от замунда заради авторско право,ще трябва да почакаш...иначе ето линк в imdb - http://www.imdb.com/title/tt0993846/ номиниран е за 5 Оскара :)
crisis бате гледай си екшънчетата и как некви се колят и бесят,аз ти казвам че истински се изкефих на Вълкът а пък дреме ми в чест на кой бил направен филма  bira

бацка къде съм казал думата ЕКШЪН?!? И с брат ми спорих за тоя филм, мене лично не ме кефи, точка! Иначе филмът бил по действителен случай в памет на този евреин, това аз не си го измислям! Всеки с вкуса си.

Офлайн

#18 2014-02-01 16:43:33

каратиста
Потребител

crisis of conscience написа:
каратиста написа:
blowing bubbles написа:

бацка къде съм казал думата ЕКШЪН?!? И с брат ми спорих за тоя филм, мене лично не ме кефи, точка! Иначе филмът бил по действителен случай в памет на този евреин, това аз не си го измислям! Всеки с вкуса си.

спомена,нещо за Херкулес и 300 - там има колене и бесене...иначе не разбирам,защо изобщо се задълбаваш да гледаш кой филм за кого бил направен и т.н? Сигурен съм,че ако не се беше филмирал с тия евреи,щеше да ти хареса...

Последна редакция от каратиста (2014-02-01 16:43:56)

Офлайн

#19 2014-02-01 16:45:08

plovdiv26
Потребител

БОТЕВ ПЛОВДИВ написа:

Някой може ли да намери субтитри на песента на Feduk - Okolofutbola ???

И аз бих се радвал, ако некой даде субтитри!

Футбольчик, мальчики походят на качков,
Игра в ножички плавно переходит на улицу.
Чё сутулишься? Трапеция нормa,
Отработал в спарринге с братаном.

С довольным лицом. Ну и что, что помят малость,
Молодость не старость, кулаки подкованы не малым стажем.
Что скажешь? Эти люди - короли всех клубов и баров, я знаю.

Встать в ряд рядом с братом и ни шагу назад!
Русские бригады, как бампер таранят оппонента.
Жизнь - кинолента, и даже если мент ты, -
В жилах кровь красно-белой породы.

Главное, чтоб не было подставы.
Кто здесь усомнился в составе?
Там, сверху знают, что правда за нами.
Сила и честь нас объединяют!

Встать в ряд рядом с братом и ни шагу назад,
"Победа или смерть" - эти слова на века,
Что ты скажешь им, и что ты скажешь нам?

Русские бригады, как бампер таранят оппонента,
Жизнь - кинолента, и даже если мент ты.
И даже если мент ты.

Что ты скажешь нам?
---
Оправяйте се, който знае руски..

Офлайн

#20 2014-02-01 17:12:46

blowing bubbles
Потребител

Не знам , обаче филмът Batman:Dark knight rises и Iron man 3 са супер ! Много хора казват , че са детски ... дрън дрън филмите са супер , никой няма да загуби ако ги гледа !
+green street hooligans 3(underground) Малко филмарски е , ама бива

Офлайн

#21 2014-02-01 19:01:34

levskar4eto
Потребител

То нямаше ли тема за филми с доста страници попринцип? urud1 Така започвам с филмите Околофутбола,Lone Survivor,Contrabanda и като цяло почти всичко на Марк Уоулбърг,Snitch,The Wolf of Wall Street перфектна игра на Ди Каприо не ги слушай другите ужаси от 4 години почти няма нищо интересено комедия Last Vegas сериали: Suits и Californication и има един мини сериал на Дискавъри Klondike доста интересен беше за златото в Юкон 3 части по 1:30

Офлайн

#22 2014-02-01 21:12:26

yellow power
Потребител

Околофутбола в замунда го има със субтитри  bira

Ние сме от Перник най-бруталния град !

Офлайн

#23 2014-02-01 21:26:49

ГОРД МАРУЛ
Потребител

Пичове, гледайте Сингам. Индийска екшън- комедия, има леко фантастични елементи в някои сцени, несъобразени със законите на физиката, но филмът много добре разкрива влиянието на корупцията сред населението и държавните институции. bira

Supporter: Този велик хулиган седя точно до мен и тия две снимки дето е качил ги прави поне 2 минути, щото не му харесваше разстоянието, от което си снима средния пръст.

Офлайн

#24 2014-02-01 22:51:31

levskar4eto
Потребител

ГОРД МАРУЛ написа:

Пичове, гледайте Сингам. Индийска екшън- комедия, има леко фантастични елементи в някои сцени, несъобразени със законите на физиката, но филмът много добре разкрива влиянието на корупцията сред населението и държавните институции. bira

Дано да се базикаш защотоо има доста филми да се изгледат преди да се стигне до Индийското и азиатското кино поне според мен,добавям филмите на Крисчън Бейл ако сте пропуснали да гледате Престиж,Харш Таймс,Машинистът,Американски Психар,The Figher,aaa да не забравя и Warriors малко се филмирах,ма който ги е гледал тея филми знае  kreten

Офлайн

#25 2014-02-01 23:56:12

Blue Supporter
Потребител

Гледайте Брестская крепость (Брестката крепост) сравнително нов руски филм за войната . Гледах го вчера и доста ми хареса . Ако някой знае филми за войната (НЕ АМЕРИКАНСКИ ) да казва  bira

С ОГЪН В СЪРЦЕ И ФАКЛИ В РЪЦЕ !!!

Офлайн

#26 2014-02-02 00:06:04

ГОРД МАРУЛ
Потребител

levskar4eto написа:
ГОРД МАРУЛ написа:

Дано да се базикаш защотоо има доста филми да се изгледат преди да се стигне до Индийското и азиатското кино поне според мен,добавям филмите на Крисчън Бейл ако сте пропуснали да гледате Престиж,Харш Таймс,Машинистът,Американски Психар,The Figher,aaa да не забравя и Warriors малко се филмирах,ма който ги е гледал тея филми знае  kreten

Абсолютно сериозен съм. И аз подходих с недоверие като ми казаха, че е индийски, но когато се загледах и вникнах в същността на филма, разбрах, че е доста сполучлив и отразява голяма част от действителността в едно местно управление.

Supporter: Този велик хулиган седя точно до мен и тия две снимки дето е качил ги прави поне 2 минути, щото не му харесваше разстоянието, от което си снима средния пръст.

Офлайн

#27 2014-02-02 00:22:52

crisis of conscience
Потребител

Blue Supporter написа:

Гледайте Брестская крепость (Брестката крепост) сравнително нов руски филм за войната . Гледах го вчера и доста ми хареса . Ако някой знае филми за войната (НЕ АМЕРИКАНСКИ ) да казва  bira

Сталинград! Не е американски, гледай го! hm

Офлайн

#28 2014-02-02 00:57:27

Blue Supporter
Потребител

Blue Supporter написа:

Сталинград! Не е американски, гледай го! hm

Ами Сталинград съм гледал 2 филма , единия е германски от 80-90те , а другия излезна миналата година - руски . И двата са доста добри ! За съжаление , германците не правят филми за войната (има 2-3 филма) , а би била интересна и тяхната гледна точка !

С ОГЪН В СЪРЦЕ И ФАКЛИ В РЪЦЕ !!!

Офлайн

#29 2014-02-02 11:30:59

ultras_1948
Потребител

За огромно съжаление всички филми за войни, или поне 90% от тях са еврейски...

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#30 2014-02-02 13:59:15

Demolished & Hammered
Потребител

Някой каза индийски екшъни...най-добрият екшън, който съм гледал в последните 2-3 г. е един (мисля че) индонезийски екшън - Тhe Raid: Redemption. Адски сериозен и много тежък филм. Американците не виждам да изкарат такъв филм с такива ефекти поне още 10 г.

Офлайн