Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#61 2013-12-06 23:38:05

pantalon_1997_holigans
Потребител

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013

София е наша написа:

Точно тебе чаках, курво. Разведри обстановката с твойте бисери, ти знаеш как. urud

Абе педерасче, какво да ти отговори човек, като самия ти аватар е пълен антипод на това което ти е на подписа! smqh Майка ти неука, платена с на Борат комсомолските пари, поне като си от този отбор и пишеш за Дякона, прочети първо какво е написал той ве! Това сте 90 % от говеждата сган, тотално липса на сиво вещество, заместено от наркотици и филми! smqh Затова на междугалактическото дерби ще сте по 15к селянина, половината от които с черни маски, другата половина от еди кое си село! smqh А обикновенния човек ще си го премести в другия крачол за този мач! Ама 15 сома на месец си е сериозна сума, нормално е да сте постоянно на зоб!  rakia  cow  cow

Офлайн

#62 2013-12-06 23:38:38

говедо
Потребител

мачът е 1:1.. 7-8 хиляди на стадиона.. дано да стане нещо интересно на трибуните, предвид малкото разстояние между агитките..

ЛЕВСКИ СОФИЯ

Офлайн

#63 2013-12-06 23:47:55

pantalon_1997_holigans
Потребител

говедо написа:

мачът е 1:1.. 7-8 хиляди на стадиона.. дано да стане нещо интересно на трибуните, предвид малкото разстояние между агитките..

Какво интересно да стане, освен някоя бомба да отнесе на някой главата! smqh Ама нищо чудно и това да стане, малоумници дал Бог, знаеш как е по агитките братче! kreten

Офлайн

#64 2013-12-06 23:55:17

BOTEV
Потребител

Very_Bad_Tough_Lad написа:

Аз не мога да разбера пък кой въобще има претенции, че нашето дерби е "дербито на България". Няма такова нещо. Нашето дерби си е "дербито на Пловдив" и точно това го прави по-колоритно от вашето. Хората тук са израсли в Пловдив и в близост до любимия си отбор и са закърмени с идеята за него. Едно е да минаваш всеки ден по 4-5 пъти през клубния стадион  и съвсем друго е да го виждаш 4-5 пъти в годината ( говоря за феновете на шопските грандове от провинцията). Тука повечето фенове на Локо и Ботев се знаят и се виждат всеки ден и при негативен резултат за едните се търпят базици чак до следващия мач. Вие в самите си сектори не се познавате повечето, камо ли да познавате и от отсрещния лагер хора :) Просто положението е съвсем различно.

И не виждам смисъл да се хейтваме Пловдив и София при положение, че останахме прекалено малко футболни градове (Пловдив, София, Зарата).

koz

Офлайн

#65 2013-12-07 00:20:26

Гаден_Човек
Потребител

kriviq написа:

https://www.youtube.com/watch?v=jYQzaIZre5I

Да ви поздравя преди мача, че да не сте толкова потресени по време на мача, както бяхте с ремикса на але-але-але оооо  smqh

Цял живот копи-пейст жълти олигофрени нищо неможете да измислите сами!

LAUTA HOOLS!

Офлайн

#66 2013-12-07 00:45:34

София е наша
Потребител

pantalon_1997_holigans написа:
София е наша написа:

Точно тебе чаках, курво. Разведри обстановката с твойте бисери, ти знаеш как. urud

Абе педерасче, какво да ти отговори човек, като самия ти аватар е пълен антипод на това което ти е на подписа! smqh Майка ти неука, платена с на Борат комсомолските пари, поне като си от този отбор и пишеш за Дякона, прочети първо какво е написал той ве! Това сте 90 % от говеждата сган, тотално липса на сиво вещество, заместено от наркотици и филми! smqh Затова на междугалактическото дерби ще сте по 15к селянина, половината от които с черни маски, другата половина от еди кое си село! smqh А обикновенния човек ще си го премести в другия крачол за този мач! Ама 15 сома на месец си е сериозна сума, нормално е да сте постоянно на зоб!  rakia  cow  cow

Това, че си циганин, не значи, че трябва да се садваш като видиш лика на Хитлер. И все пак викаш по-добре е да сте анархисти, комунисти, турци, цигани и накрая да се мислите за нацисти, а? smqh  metal1 И не ми говори за Апостола, защото миналата година пяхте е....е Левски в г..а нищо, че и вашият отбор е кръстен на светиня. shok

Офлайн

#67 2013-12-07 00:59:58

Гадният
Потребител

София е наша написа:
София е наша написа:

Това, че си циганин, не значи, че трябва да се садваш като видиш лика на Хитлер. И все пак викаш по-добре е да сте анархисти, комунисти, турци, цигани и накрая да се мислите за нацисти, а? smqh  metal1 И не ми говори за Апостола, защото миналата година пяхте е....е Левски в г..а нищо, че и вашият отбор е кръстен на светиня. shok

Пич какво им се обясняваш на тия селяни като им видиш сектора от какви хора се води ти става ясно винаги са си били анархисти колкото и да се оправдават заради някви напикани чички на заплата.Фалшив отбор фалшива емблема това са боталикъ 2010

Офлайн

#68 2013-12-07 01:02:53

ReneHiguita
Потребител

Бил съм на няколко дербитата .... чакам с интерес. В Пловдив става лудница, лично за мен това е много по яко от софийското дерби  bira  ...този път по телевизора обаче  metal1  .....не за друго ми да не ме съблечете гол  smqh  smqh

Един град, един отбор, една любов - ПФК БЕРОЕ 1916

Офлайн

#69 2013-12-07 01:03:56

pantalon_1997_holigans
Потребител

София е наша написа:
София е наша написа:

Първо не ми казвай кой какво е пял, защото вие колко пъти сте пяли е...е Ботев в г..а си нямаш на представа, ама нищо, това само показва че си нищо повече от една вчерашна сперма! smqh Тръгнал да ми сравнява Левски и Хитлер! smqh Ти наистина ли си толкова тъпо копеле ве? smqh  Ама нищо де, вие на геренЯ сте повечето такива, уж почитате Дякона, ама в същото време малко повече обичате Хитлер, и го раздавате нацистчета и от Лацио! Колко сте извратени говедата, и идея си нямате, нали? smqh  smqh  smqh  smqh  Взимай си от Борат заплатката, и не се занимавай с такива сложни въпроси! Зиг хайл тинтири минтири една гросе шнапс наздраве! rakia

Офлайн

#70 2013-12-07 01:10:55

София е наша
Потребител

Къде съм ги сравнявал, бе, червей пробит? Всеки път си лаеш едно и също. Не се и учудвам, че всеки те счита за невменяем. smqh  smqh  smqh

Офлайн

#71 2013-12-07 01:11:31

Svilengrad
Модератор

ReneHiguita написа:

.....не за друго ми да не ме съблечете гол  smqh  smqh

smqh  metal

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#72 2013-12-07 01:25:02

pantalon_1997_holigans
Потребител

София е наша написа:

Къде съм ги сравнявал, бе, червей пробит? Всеки път си лаеш едно и също. Не се и учудвам, че всеки те счита за невменяем. smqh  smqh  smqh

Не бе, Батков роб, просто идеологиите на Дякона и на онова същество със смешните мустаци, са коренно противоположни, ама вие искърските говеда откъде да знаете, то си требе и акъл! smqh А че тука някой си сулио, в този извратен филмиран тийн сайт, считал панталона за невменяем, то си е направо комплимент за панталона! И хер Адолф целия бял свят го смята за невменяем, ама на тебе ти е идол! smqh  smqh Ходи си вземи комсомолската заплата, платена с еврейски доларчета и не коментирай големия мач! Не си достоен просто, не за друго! pitie

Офлайн

#73 2013-12-07 02:14:50

4-you
Потребител

аре гумата да играе малко вече,а kreten

Офлайн

#74 2013-12-07 04:01:46

Религия
Потребител

говедо написа:

Какво интересно да стане, освен някоя бомба да отнесе на някой главата! smqh Ама нищо чудно и това да стане, малоумници дал Бог, знаеш как е по агитките братче! kreten

Ти какво си се превазбудил се едно ще ходиш на мача...

Офлайн

#75 2013-12-07 08:10:15

fastdie
Потребител

Религия написа:
говедо написа:

Ти какво си се превазбудил се едно ще ходиш на мача...

хахахахаххаха  smqh  smqh  smqh  smqh

Майкъла : ЦСКА няма фенове!

Офлайн