Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2013-07-19 23:29:50

LokomotivPlovdiv
Потребител

Re: ЦСКА (София) - Локомотив (Пловдив) 20.07.2013

urban terror написа:

пак ще дойдат със закъснение,тъпите путки от пловдив  negur

Бате, ние поне идваме,щото на вас няколко пъти ви се е случвало въобще да не дойдете   smqh

Офлайн

#32 2013-07-19 23:32:28

black&white
Потребител

Който иска да си протестира.Само искам да поясня на някои наши фенове че ако не беше сега Коко Динев нямаше нито един друг мераклия да дава пари за отбора,така че се вразумете малко.Сега щяхме да се борим за програмата от В група.Никакви простести утре мощно на Армията да извоюваме първата си победа на този проклет стадион,на който ни гони страшен карък от 50 години насам.

Последна редакция от black&white (2013-07-20 00:43:38)

Офлайн

#33 2013-07-20 02:42:30

14sd88
Потребител

Само жАлтити са ви в устите, но сте толкова жалки, че освен бойкоти друго не вършите(и говеда, и прасета, и буфери). Ние селския го е**хме отвсякъде, а вас не ви виждам да правите нещо конкретно с-у титан/батков/динев.  kur

Офлайн

#34 2013-07-20 03:08:42

zapalqnkovci.com
Потребител

14sd88 написа:

Само жАлтити са ви в устите, но сте толкова жалки, че освен бойкоти друго не вършите(и говеда, и прасета, и буфери). Ние селския го е**хме отвсякъде, а вас не ви виждам да правите нещо конкретно с-у титан/батков/динев.  kur

Не че нещо но селския ви беше президент 10 години, ако не се лъжа дори се стигна до там да не посетите дербито с Локо.
Да не говорим, че имаше и някой от тарторите ви на заплата при него...например Челсито.Това ваши фенове са ми го казвали и си го признават.

http://oi40.tinypic.com/4gk7c3.jpg

Офлайн

#35 2013-07-20 03:27:38

ultras_1948
Потребител

zapalqnkovci.com написа:
14sd88 написа:

Не че нещо но селския ви беше президент 10 години, ако не се лъжа дори се стигна до там да не посетите дербито с Локо.
Да не говорим, че имаше и някой от тарторите ви на заплата при него...например Челсито.Това ваши фенове са ми го казвали и си го признават.

Абе кво му обясняваш ? Селяните са се взели насериозно нещо и ще разберат сами, че са в грешка.

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#36 2013-07-20 03:30:09

14sd88
Потребител

zapalqnkovci.com написа:
14sd88 написа:

А Батков и Титан да не са от малко време съответно в Левски и ЦСКА? И да, бойкотирали сме, но същевременно селския изгоря с вила и кола, да не говорим за психическия тормоз, надписите "селски умри" още стоят...  cheti

Офлайн

#37 2013-07-20 03:33:07

14sd88
Потребител

ultras_1948 написа:
zapalqnkovci.com написа:
14sd88 написа:

Абе кво му обясняваш ? Селяните са се взели насериозно нещо и ще разберат сами, че са в грешка.

к'во да не се взимаме насериозно? вижте се к'ви жалкари сте станали в последно време...

Офлайн

#38 2013-07-20 05:30:55

zapalqnkovci.com
Потребител

14sd88 написа:

к'во да не се взимаме насериозно? вижте се к'ви жалкари сте станали в последно време...

Брат, всяка една публика си ги има времената, в които бойкотира, няма толкова силни представяния за сезона и т.н.
Дадох ти пример с вас...докато бяхте при Христолов и като публика не бяхте даже и в топ 3.Сега дали сте му горяли вилите и колите незнам, но със сигурност и половината на това, което сте в момента не сте ходили на мач.

Ти сам каза - Батков, Томов, Динев...то е нормално след като едни и същи боклуци са шефове на клубовете вече дълги години и феновете да се отдръпнат от стадиона.Има го навсякъде.

http://oi40.tinypic.com/4gk7c3.jpg

Офлайн

#39 2013-07-20 09:07:30

ЧЕРВЕНА СОФИЯ
Потребител

Огромен хуй за жалтите путки. Ще паднете от високо, паляци! negur

Офлайн

#40 2013-07-20 09:32:42

BLACK-WHITE
Потребител

Аз само немога да разбера нещо жълтите кво правят в тая тема???? Ако не се лъжа темата е за цска - ЛОКО .

Офлайн

#41 2013-07-20 12:31:37

LokomotivPlovdiv
Потребител

14sd88 написа:

Ние селския го е**хме отвсякъде, а вас не ви виждам да правите нещо конкретно с-у титан/батков/динев.  kur

Хахахахахахахахахахахахаха, това не го казвай на никого, моля те, хахахахах. По-голям виц не бях чел, той за 10 години ви е*а майката и вие нищо не правехте

Офлайн

#42 2013-07-20 12:46:42

14sd88
Потребител

LokomotivPlovdiv написа:
14sd88 написа:

Ние селския го е**хме отвсякъде, а вас не ви виждам да правите нещо конкретно с-у титан/батков/динев.  kur

Хахахахахахахахахахахахаха, това не го казвай на никого, моля те, хахахахах. По-голям виц не бях чел, той за 10 години ви е*а майката и вие нищо не правехте

Като някой направи колкото нас срещу собственика си, ела ми се обади.  hm  kur

Офлайн

#43 2013-07-20 13:08:49

fcsvzawinagi
Потребител

14sd88 написа:
LokomotivPlovdiv написа:
14sd88 написа:

Нищо особено не сте направили :) примерно ние сме влизали няколко пъти в бой с охрани и полиция

Последна редакция от fcsvzawinagi (2013-07-20 13:11:04)

България

Офлайн

#44 2013-07-20 13:22:57

4-you
Потребител

За повече от 10 години начело на Ботев,вие се сетихте да натегнете Селския,чак тогава когато неудобно спря да плаща хонорарче на основните ви хора в ТИ.Чак тогава,след доста години,след като се видя че вече бате Мите няма повече пари да им плаща и за гостувания и за всичко,тогава някой хора се сетиха,че трябвало да се протестира срещу него kreten за това не само,че вие откъм тема президенти сте най-смешни и жалки,ами и въобще ако бях на вашето място,нямаше да се обаждам по тая тема от срам!!! За това,не виждам с какво право изобщо лаете по Левски,Цска,Локо Пловдив и другите отбори в България,като определено почти няма малоумници,като вас,които първо да прибират паричките от собственика си,а после да бойкотират срещу него.
metal1

Офлайн

#45 2013-07-20 13:25:04

14sd88
Потребител

fcsvzawinagi написа:
14sd88 написа:
LokomotivPlovdiv написа:

Нищо особено не сте направили :) примерно ние сме влизали няколко пъти в бой с охрани и полиция

Кои сте вие, има ли ви вече изобщо?   smqh

Офлайн