Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#16 2013-03-10 17:48:13

4-you
Потребител

Re: Локомотив (Пловдив) - ЦСКА (София) 16.03.2013

1912plovdiv написа:

Нивото на селскостопанците зад ВСИ е някъде между Славия и Локо СФ . Стоте аграра от трибуна Бешикташ са редовно надвиквани и от сини и от червени , а работата им порасна и започнаха да се мислят за публика след като биха чорбата миналата година естествено с момчета от залите, които нямат нищо общо с тях нито се интересуват от футбол :)

Пак 90 минути ще слшаме ходжата на уредбата да вие и да им пее песните и да повтаря постоянно, хайде , всчикиии , мощноооо ... ама няма никой :)

абе ей мишко,какви зали какви глупости ми пишеш бе диво селянче :) не стига,че ви ебаваме майките постоянно,въпреки численото ви превъзходство и на поляната ви разцепихме главите за има няма 3-4 минути и ти сопол нещастен,който съм сигурен,че в мизерния си животец един път не си се сбивал,ще ми говориш ние какво сме правили smqh вие когато стигнете нашото ниво,когато съберете поне един път,бригада от поне 50 човека,тогава ще имаш право на някъв глас.Вие сте пълните палячовци и,колкото повече ви шибаме в устите,толкова повече лаете.Кажи тука,като пишеш много за боища и глупости,където хич ви няма и никога не ви е имало,кога най-сетне ще се престрашат "господарите на Пловдив" да изкарат понееееее 10 човека пак на поляната? Или тоя път и грозния от страх не може да ви накара и да ви натика в бусовете ха ха ах ах :)

Офлайн

#17 2013-03-10 18:50:09

ultras_1948
Потребител

4-you написа:
1912plovdiv написа:

Нивото на селскостопанците зад ВСИ е някъде между Славия и Локо СФ . Стоте аграра от трибуна Бешикташ са редовно надвиквани и от сини и от червени , а работата им порасна и започнаха да се мислят за публика след като биха чорбата миналата година естествено с момчета от залите, които нямат нищо общо с тях нито се интересуват от футбол :)

Пак 90 минути ще слшаме ходжата на уредбата да вие и да им пее песните и да повтаря постоянно, хайде , всчикиии , мощноооо ... ама няма никой :)

абе ей мишко,какви зали какви глупости ми пишеш бе диво селянче :) не стига,че ви ебаваме майките постоянно,въпреки численото ви превъзходство и на поляната ви разцепихме главите за има няма 3-4 минути и ти сопол нещастен,който съм сигурен,че в мизерния си животец един път не си се сбивал,ще ми говориш ние какво сме правили smqh вие когато стигнете нашото ниво,когато съберете поне един път,бригада от поне 50 човека,тогава ще имаш право на някъв глас.Вие сте пълните палячовци и,колкото повече ви шибаме в устите,толкова повече лаете.Кажи тука,като пишеш много за боища и глупости,където хич ви няма и никога не ви е имало,кога най-сетне ще се престрашат "господарите на Пловдив" да изкарат понееееее 10 човека пак на поляната? Или тоя път и грозния от страх не може да ви накара и да ви натика в бусовете ха ха ах ах :)

Наистина ми е много интересно на колко си и как изглеждаш  smqh

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#18 2013-03-10 23:22:49

4-you
Потребител

ultras_1948 написа:
4-you написа:
1912plovdiv написа:

Наистина ми е много интересно на колко си и как изглеждаш  smqh

ами довлечи си червеното дупенце до тук и ще ме видиш,кретен ela

Офлайн

#19 2013-03-10 23:29:48

Сандански
Потребител

голяма грешка....  smqh  smqh  smqh

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#20 2013-03-10 23:48:15

TerrorSquad
Потребител

Ти,буферче,си ми любимия палячо с едни и същи заучени фрази,които край нямат.Лично аз не мога да се сетя кога за последно имате победа при среща в по-големи размери.И кога по-точно сте били чорбата по трибуните?Пусни си и гледай записа ако не те е срам.Говедата и те ви надпяха.На мача ви с нас вече се усетихте и активизирахте целия стадион,щото резултата щеше да е същия.Да не говорим ква параноя ви беше ударила,че ще се изсипем повече от вас,та дори се стигна до там възрастни локомотивци,които имат мачове колкото ти косми на главата,да не могат да се сдобият с билети,защото не знаят всичките песни на жалката ви секта.На вас това ви е - мача с нас,говедата и чорбата.Във всички други мачове сте 50 човека на Джесика и още 500 по другите трибуни.Вчера ясно се видя кой е отбора на Пловдив-пълен стадион,невероятна атмосфера и празник за града.

БОТЕВ ПЛОВДИВ!!!

Офлайн

#21 2013-03-11 00:04:47

4-you
Потребител

TerrorSquad написа:

Лично аз не мога да се сетя кога за последно имате победа при среща в по-големи размери.

kreten  kreten  kreten какви по-големи размери бе капут,вие въобще нямате хора за бой и прелитате нон-стоп,когато случайно ви засечем че сте излезли от дупките си.Вие сте постоянно 24/7 в адската параноя debil жалки мизерници ще си останете cheti

Офлайн

#22 2013-03-11 00:28:57

TerrorSquad
Потребител

Говориш и пак нищо не казваш с тия заучени лафове.Спомни си събитията преди дербито,на които единствената ви адекватна реакция беше да откраднете знаме от багажник.Кажи и кви победи имате вие след онова просволуто 20в20.Що ли още от сега знам кво ще кажеш-пак някой заучен лаф,но нищо конкретно.И тебе колко пъти да те моля да кажеш кой си и да уредим нещичко,бияч?

БОТЕВ ПЛОВДИВ!!!

Офлайн

#23 2013-03-11 00:46:13

4-you
Потребител

TerrorSquad написа:

Говориш и пак нищо не казваш с тия заучени лафове.Спомни си събитията преди дербито,на които единствената ви адекватна реакция беше да откраднете знаме от багажник.Кажи и кви победи имате вие след онова просволуто 20в20.Що ли още от сега знам кво ще кажеш-пак някой заучен лаф,но нищо конкретно.И тебе колко пъти да те моля да кажеш кой си и да уредим нещичко,бияч?

ама то винаги,каквото и да ви каже човек е "заучен лаф" бе дете просто smqh  kreten бахти умопромрачителния дебил,човек се отегчава от такива като вас..... uho

Офлайн

#24 2013-03-11 01:44:20

ultras_1948
Потребител

TerrorSquad написа:

К'во му обръщаш внимание, ни виждаш ли, че е на 17 и е 35 кила :)

Офлайн

#25 2013-03-11 02:39:25

edinVsveta
Потребител

ultras_1948 написа:
TerrorSquad написа:

Само ти ги виждаш тия работи, ебати боеца.

Офлайн

#26 2013-03-11 02:51:28

ultras_1948
Потребител

edinVsveta написа:
ultras_1948 написа:
TerrorSquad написа:

Никъде не съм казал, че съм боец, просто казвам, че вие сте тъпи цигани :)

Офлайн

#27 2013-03-11 04:16:44

instincta
Потребител

Е жалтури какво коментирате нашите битки ? Вие последните години какви победи имате , някакви нахлувания по селата за който ви даваха служебни победи защото селските тимчета нямаха пари да ви поддържат охраната. Дървехте се на мега-хипер-ненормално-лудите хулигани на Славия  smqh
Разкарвате истории в минало време... Настоящето е поляната,макалали,баловете,смирненски и др.  Левскарите ви върнаха в първи клас. Сега остава само с Берое да се мерите.

ЦСКА когато са в слаба форма играят най-добре и правят изненади , от друга страна нито отбора ни някакъв звезден нито агитката ни е кой знае колко вълдушевена от представянето на отбора. Със сигурност мача ще е интересен

Офлайн

#28 2013-03-11 10:45:37

Hollandeca
Потребител

И на този мач ще има проблеми.

Офлайн

#29 2013-03-11 13:29:04

4-you
Потребител

ultras_1948 написа:
edinVsveta написа:
ultras_1948 написа:

ама ти цял живот това си повтаряш и все с разпрано дупенце си ходиш,мършо :* като не си боец,няма да коментираш случки,които само си сънувал,шматко  cheti  runner

Офлайн

#30 2013-03-11 16:17:05

ultras_1948
Потребител

4-you написа:
ultras_1948 написа:
edinVsveta написа:

ама ти цял живот това си повтаряш и все с разпрано дупенце си ходиш,мършо :* като не си боец,няма да коментираш случки,които само си сънувал,шматко  cheti  runner

Ей, сопол вчерашен филмиран, 15-годишен, както не съм боец, ако те хвана точно с 2 тупаника ще ти разглобя циганска сура, недей да прекаляваш с приказките, да не се търсим като филмари.

Офлайн