Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#61 2013-01-21 18:17:16

warzone
Потребител

Re: Масов бой на фенове на Левски и ЦСКА 20.01.2013

avanti_ragazzi написа:
Sofia_Northside написа:

Доколкото знам - момчето не може да стане, защото са му потрошени ребрата. Наистина жалка гледка е това. Това трябва да спре преди да е станало късно.

Toва не е момче а ДЕТЕ а вие тука всички сте ебаси пишман хулиганите! Ако най-важното на тоя свят е да пребиеш или наръгаш дете, ебем ти и живота дето го има в тази проста държавица! shok

Никога няма да забравя как преди 10на години един глупак от наще реши да бие едно чорбарче със шалче и раница на ЦСКА, дето май се прибираше от даскало. Детето да е било 5 или 6 клас а ние тогава бехме 16 или 17 годишни лайненца! Но в момента който тръгна да се прави на мъж на детето, му скочих аз на него! Кво значение име, че онова детенце беше от ЦСКА, това е ДЕТЕ!!!

С това не казвам, че сега всички са идиоти или, че тогава нямаше такива. И сега си има пичове, и си има и мърша, както и тогава! Но нещата напоследък започват много да груби да стават с ножове, пръти и подобни щуротии!!! Това прекалено много гледане и копиране на грийн стийт хулиганс, няма да доведе до нищо хубаво да знаете всички, ама нищо! Накрая ще се стигне до нещо фатално, на там вървят нещата колкото и смешно да звучи на някой това! Ако се продължава така, рано или късно ще стане факт това нещо! shok

като е дете защо е тръгнало и то на мъж да се прави....не подкрепям такъв бой с ножове и боксове...

Офлайн

#62 2013-01-21 18:23:57

Red_soul
Потребител

Стефан написа:

Знаел е къде отива ... да но аз говоря за случката като цяло, всички нормални хора, които са минавали на близо какво ли са си казали? Без такива случки изкарват всички футболни фенове убийци , наркомани и все лоши неща - а тая случка  Още повече им затвърдява мнението. В момента осъзнавам нещо и ще го кажа, след което мисля че ще отнеса много интернет тупаници но ще го кажа - В момента най големият враг на България и българина се явава друг българин което е жалко. Пукаите си бира заедно или ракия , набиите се 1-2 пъти с юмруци но до такива гледки не трябва да се стига, поне според мен!

МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО  bira  bira  bira  bira  bira  bira  bira  bira  bira

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#63 2013-01-21 18:27:39

Red_soul
Потребител

avanti_ragazzi написа:
Sofia_Northside написа:

Доколкото знам - момчето не може да стане, защото са му потрошени ребрата. Наистина жалка гледка е това. Това трябва да спре преди да е станало късно.

Toва не е момче а ДЕТЕ а вие тука всички сте ебаси пишман хулиганите! Ако най-важното на тоя свят е да пребиеш или наръгаш дете, ебем ти и живота дето го има в тази проста държавица! shok

Никога няма да забравя как преди 10на години един глупак от наще реши да бие едно чорбарче със шалче и раница на ЦСКА, дето май се прибираше от даскало. Детето да е било 5 или 6 клас а ние тогава бехме 16 или 17 годишни лайненца! Но в момента който тръгна да се прави на мъж на детето, му скочих аз на него! Кво значение име, че онова детенце беше от ЦСКА, това е ДЕТЕ!!!

С това не казвам, че сега всички са идиоти или, че тогава нямаше такива. И сега си има пичове, и си има и мърша, както и тогава! Но нещата напоследък започват много да груби да стават с ножове, пръти и подобни щуротии!!! Това прекалено много гледане и копиране на грийн стийт хулиганс, няма да доведе до нищо хубаво да знаете всички, ама нищо! Накрая ще се стигне до нещо фатално, на там вървят нещата колкото и смешно да звучи на някой това! Ако се продължава така, рано или късно ще стане факт това нещо! shok

Хубаво го казваш ама има ли кой да те чуе приятелю??? аз не бих участвал в такава битка не защото ме е страх за себе си ,а защото имам детенце на 2 години и ако някой малоумник  ме наръга това дете какво ще прави. Бийте се на поляните без ножове и палки и камъни. дано наистина не се стигне до нещо по-страшно

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#64 2013-01-21 18:29:15

levskar_iz_evropa
Потребител

Red_soul написа:
avanti_ragazzi написа:
Sofia_Northside написа:

Хубаво го казваш ама има ли кой да те чуе приятелю??? аз не бих участвал в такава битка не защото ме е страх за себе си ,а защото имам детенце на 2 години и ако някой малоумник  ме наръга това дете какво ще прави. Бийте се на поляните без ножове и палки и камъни. дано наистина не се стигне до нещо по-страшно

bira Да е живо и здраво

всички българи обединени

Офлайн

#65 2013-01-21 18:45:15

Red_soul
Потребител

levskar_iz_evropa написа:
Red_soul написа:
avanti_ragazzi написа:

bira Да е живо и здраво

Благодаря. пожелавам го на всеки тука който не го е изпитал да го изпита. децата променят всичко. това са най-хубавите мигове в живота.  bira  bira  bira  bira

КОД ЧЕРВЕНО

Офлайн

#66 2013-01-21 19:00:52

levskar4eto
Потребител

На видеото с спортал се вижда колко много хора са от червения лагер в пъти повече не с 20 човека както го изкарахте всички :)

Офлайн

#67 2013-01-21 19:11:31

Levskar0
Потребител

Нашите момчета бяха по-малко от червените приятели. Не си кривете душите, а си го признайте като мъже (въпреки, че повечето едва ли имате и 20 години)  bira  bira

Футбола толкова сближава феновете,че понякога се налага полицията да ги разтървава!

Офлайн

#68 2013-01-21 19:43:34

nucleo
Потребител

важното е, че никой от сайта не е пострадал  smqh  хаххаха 
нямало е случайни хора, затова не виждам кво ревете, че били деца. точно тия деца ебаха мамата на всичко, сега ще си проличи кой е сериозен и  кой мокри крачола. хора с ножове винаги ще има, ръгат се навсякъде. при меле в което участват над 50 човека, няма как да е ръкопашен боя, достатъчно е  един да изкара палка или да хвърли бутилка и  се почва. юмруци има само когато стане някоя случайна засечка в някой бар или на улицата, когато и двете страни не са го очаквали. 
голямо надъхване има тук да се бият цигани и да се влиза в циганската махала, ами тогава наистина ще има смъртен случай и той няма да е мангал. нямате си на представа на какво е способна сганта...

Офлайн

#69 2013-01-21 19:47:00

ns1914
Потребител

Честита победа на чорбарите ! Победиха , макар че те също дадоха задна до метрото , но техните доводи са по-добри ! Само да ви кажа нещо , НИЕ ВИНАГИ ОТВРЪЩАМЕ НА УДАРА !

Офлайн

#70 2013-01-21 20:14:54

FALLOUT
Потребител

ОХ ГОВЕДА,КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ!ИДВАТЕ НИ НА АРМИЯТА,ПРАВИТЕ СЕ НА МЪЖЕ,ИЗЯЖДАТЕ ХУЯ,И СЕГА СЕ ОПРАВДАВАТЕ КАТО ПУТКИ!СМЕШНИ СТЕ!

Офлайн

#71 2013-01-21 20:36:25

kamaka
Потребител

Идват като тигри бягат като овци има един стих но той се отнася за фесовете а вие ще се избиете брат срещу брата скапани дрогажи срам сте за България!

Офлайн

#72 2013-01-21 20:49:11

smqh
Потребител

идиотски кометари ..

сайта се казва хулиганс бг ...

dolu

Офлайн

#73 2013-01-21 21:06:03

Forest1865
Потребител

kamaka написа:

Идват като тигри бягат като овци има един стих но той се отнася за фесовете а вие ще се избиете брат срещу брата скапани дрогажи срам сте за България!

Така е брат!Ще дойде време когато 'хлебарките',ще ги еб.т!

Офлайн

#74 2013-01-21 21:06:50

Varicose14
Потребител

Никога няма да се повтори случката от преди време когато бяха изгонени говедата от собствената им крепост само няколко часа преди началото на дербито и то по футбол,с това всичко трябва да приключи.....

Офлайн

#75 2013-01-21 21:25:07

ultra-levski
Потребител

Ах, колко сте жалки, червени скиори с щеки за ски! Оревахте света за един бой 200 на 70-80, който нищо не променя...Докога ше се криете бе, отворете и вие клуб в "червена" София! Левски има 3 клуба и фитнес, а вие кога?!Смешковци, едно време се кланяхте на Кравайци, после Банда Север, 14 (или 13), сега на дефанзива-орган­изация на всички останали без знамена!Жалки сте!"
pig  pig  pig

Офлайн