Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#46 2013-01-21 14:33:54

Sofia_Northside
Потребител

Re: Масов бой на фенове на Левски и ЦСКА 20.01.2013

Доколкото знам - момчето не може да стане, защото са му потрошени ребрата. Наистина жалка гледка е това. Това трябва да спре преди да е станало късно.

Офлайн

#47 2013-01-21 15:06:00

4-you
Потребител

Sofia_Northside написа:

Доколкото знам - момчето не може да стане, защото са му потрошени ребрата. Наистина жалка гледка е това. Това трябва да спре преди да е станало късно.

+1,а дано:)))) и в двете агитки си има по-прости и по-нормални момчета,както разбира се при всички,но трябва да се работи в положителната страна,защото дори вече самото чувство изчезва и го няма този заряд вече.Всичко е на лична омраза..... vij

Офлайн

#48 2013-01-21 15:10:21

prosto_ultras
Потребител

Драги Левскари да ви припомним ли колко горди когато като частни детективи следехте хора до домовете и ги трепахте като кучета за едно знаме,сега нещата са се обърнали и вие сте много възмутении?Аз лично съм твърдо против такива изцепки,ЦСКА-Левски двата най-големи отбора с най-много фенове защо сте станали фенове на тези отбори за да се трепете ли?После защо ни заклеймяват като хулигани,лумпени и наркомани?АМИ ТОЧНО ЗАРАДИ ТАКИВА СЛУЧАИ КАТО ВЧЕРАШНИТЕ!Представете си,че бяхте убили някой бе тогава какво правим? shok

Against modern football!!!!

Офлайн

#49 2013-01-21 15:12:30

avanti_ragazzi
Потребител

Sofia_Northside написа:

Toва не е момче а ДЕТЕ а вие тука всички сте ебаси пишман хулиганите! Ако най-важното на тоя свят е да пребиеш или наръгаш дете, ебем ти и живота дето го има в тази проста държавица! shok

Никога няма да забравя как преди 10на години един глупак от наще реши да бие едно чорбарче със шалче и раница на ЦСКА, дето май се прибираше от даскало. Детето да е било 5 или 6 клас а ние тогава бехме 16 или 17 годишни лайненца! Но в момента който тръгна да се прави на мъж на детето, му скочих аз на него! Кво значение име, че онова детенце беше от ЦСКА, това е ДЕТЕ!!!

С това не казвам, че сега всички са идиоти или, че тогава нямаше такива. И сега си има пичове, и си има и мърша, както и тогава! Но нещата напоследък започват много да груби да стават с ножове, пръти и подобни щуротии!!! Това прекалено много гледане и копиране на грийн стийт хулиганс, няма да доведе до нищо хубаво да знаете всички, ама нищо! Накрая ще се стигне до нещо фатално, на там вървят нещата колкото и смешно да звучи на някой това! Ако се продължава така, рано или късно ще стане факт това нещо! shok

http://prikachi.com/images/378/7775378A.jpg

Офлайн

#50 2013-01-21 15:43:19

Дуче
Потребител

avanti_ragazzi написа:
Sofia_Northside написа:

Toва не е момче а ДЕТЕ а вие тука всички сте ебаси пишман хулиганите! Ако най-важното на тоя свят е да пребиеш или наръгаш дете, ебем ти и живота дето го има в тази проста държавица! shok

Никога няма да забравя как преди 10на години един глупак от наще реши да бие едно чорбарче със шалче и раница на ЦСКА, дето май се прибираше от даскало. Детето да е било 5 или 6 клас а ние тогава бехме 16 или 17 годишни лайненца! Но в момента който тръгна да се прави на мъж на детето, му скочих аз на него! Кво значение име, че онова детенце беше от ЦСКА, това е ДЕТЕ!!!

С това не казвам, че сега всички са идиоти или, че тогава нямаше такива. И сега си има пичове, и си има и мърша, както и тогава! Но нещата напоследък започват много да груби да стават с ножове, пръти и подобни щуротии!!! Това прекалено много гледане и копиране на грийн стийт хулиганс, няма да доведе до нищо хубаво да знаете всички, ама нищо! Накрая ще се стигне до нещо фатално, на там вървят нещата колкото и смешно да звучи на някой това! Ако се продължава така, рано или късно ще стане факт това нещо! shok

A какво търси келеша там? Мислиш ли, че некой е подбирал със кой да се бие? Който ти е бил най-близко той го е отнасял. Така, че стига писахте глупости, как може да биете деца.. ай сиктир

Вън БО-КЛУ-ЦИ-ТЕ от Армията!

Офлайн

#51 2013-01-21 16:06:58

Стефан
Потребител

Сега ще видите колко по малко хора ще има на стадионите...... Никой нормален родител вече няма да си пусне 12-15 годишното си дете на мач Левски - Цска ......

Офлайн

#52 2013-01-21 16:10:46

prosto_ultras
Потребител

Стефан написа:

Сега ще видите колко по малко хора ще има на стадионите...... Никой нормален родител вече няма да си пусне 12-15 годишното си дете на мач Левски - Цска ......

Именно и това е най-лошото!

Against modern football!!!!

Офлайн

#53 2013-01-21 16:13:35

БОТЕВ ВР ФЕН
Потребител

Вместо да се обедините, и да отидете да направите един протест пред централата на ДПС, заради думите на Лютви Местан, който се опита по всякакъв начин да изкара българите виновни за "атентата" с газов пистолет и да настрой електората им против нас, вие се биете Българин срещу Българин и се биете с палки и щеки!!! Евала, машала, аферим момчета!!! Ако това не е инсценировка, в което силно се съмнявам, ше излезе, че тва момче - турчето е по-голям патриот и куражлия от всички нас!!! Както и да е живи и здрави!!!   shok  shok1  dolu

Офлайн

#54 2013-01-21 16:45:05

tabloto_ne_raboti
Потребител

БОТЕВ ВР ФЕН написа:

Вместо да се обедините, и да отидете да направите един протест пред централата на ДПС, заради думите на Лютви Местан, който се опита по всякакъв начин да изкара българите виновни за "атентата" с газов пистолет и да настрой електората им против нас, вие се биете Българин срещу Българин и се биете с палки и щеки!!! Евала, машала, аферим момчета!!! Ако това не е инсценировка, в което силно се съмнявам, ше излезе, че тва момче - турчето е по-голям патриот и куражлия от всички нас!!! Както и да е живи и здрави!!!   shok  shok1  dolu

Споделям ти мнението, но аватарът ти друго казва.

Офлайн

#55 2013-01-21 16:58:53

SmqxVzalata
Потребител

Като е дете кфо прави там, ве кретен.. за голям ли се взе, много добре е знаел къде отива, сега е изял куро, ай честито.. дете бил smqh  явно е ебати измета кат ония дет риташе пенсионера същия калъф !!! cow

http://www.youtube.com/watch?v=VAQj7c7ykYc - ПРИЗНАНИЕТО :D НЕ ЧЕ НЕ ГО ЗНАЕХМЕ !

Офлайн

#56 2013-01-21 17:43:07

Отровния
Потребител

нали се сещате че тва "дете" най-вероятно ще те псува на майка през нета,ще си качва позьорски снимки във фейсбук придружени със заплахи и се бута там където все още няма топки за да бъде ?? Всеки да си знае мястото,ние като сме били на 14-15 сме си правили боища с връстници или с пичове от нашия ранг ... Тренираш,порасваш почваш да умееш и като си готов си там и готово ...
Проблема не е и на него,а на баща му,защото не му е хванал спатиите къде отива и къде се бута между шамарите... Въобще не оправдавам случката,ножове и всякви предмети трябва да остъстват от боя,просто ми е странен тоя контраст във възрастта . Дано се оправи момчето ,защото не осъзнава че му предстоят едни от най-хубавите години на живота,а може да ги преживее доста кофти...

Кви панаири стават в тая държава ,кви турски сапунки ни пробутват,а ние накъде вървим,никои не обвинявам защото на тия години бях същия,явно като пораснеш почваш да ги виждаш нещата ама късно

http://prikachi.com/images/273/5790273i.jpg

Офлайн

#57 2013-01-21 17:47:21

CSKAr ot varna
Потребител

Юмруците и ритниците също могат да убиват......така че не трябва да се реве само срещу ножовете!

Офлайн

#58 2013-01-21 18:02:07

ушев на вена
Потребител

CSKAr ot varna написа:

Юмруците и ритниците също могат да убиват......така че не трябва да се реве само срещу ножовете!

Bratle edno e da izdesh 4-5 tukata drugo e da te dupchat i da biagat . Razbiram ima omraza iasno e no neka nqma nakraia razplakani roditeli i priateli , zashtoto ako ima 1 put smurten sluchei shte stane edin omagiasan krug v koito nikoi niama da specheli , a naprotiv samo shte zagubi...

p.s nqmam kirilica sajelqvam

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#59 2013-01-21 18:06:58

kallo
Потребител

SmqxVzalata написа:

Като е дете кфо прави там, ве кретен.. за голям ли се взе, много добре е знаел къде отива, сега е изял куро, ай честито.. дете бил smqh  явно е ебати измета кат ония дет риташе пенсионера същия калъф !!! cow

+ 1

https://scontent-b-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1376326_509877715771986_1587831613_n.jpg

Офлайн

#60 2013-01-21 18:13:53

Стефан
Потребител

Знаел е къде отива ... да но аз говоря за случката като цяло, всички нормални хора, които са минавали на близо какво ли са си казали? Без такива случки изкарват всички футболни фенове убийци , наркомани и все лоши неща - а тая случка  Още повече им затвърдява мнението. В момента осъзнавам нещо и ще го кажа, след което мисля че ще отнеса много интернет тупаници но ще го кажа - В момента най големият враг на България и българина се явава друг българин което е жалко. Пукаите си бира заедно или ракия , набиите се 1-2 пъти с юмруци но до такива гледки не трябва да се стига, поне според мен!

Офлайн