Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#31 2012-10-05 23:53:37

cuH_cKuH
Потребител

Re: ЦСКА - Левски, 20.10.2012

Българче! написа:

Бързо да си признаят кои бяха двете говеда които така бързо дадоха шаловете днеска smqh  smqh  smqh Утре ги мятам на дървото koz

бързо да си признаят двете прасенца на кръговото до Арена армеец , които целят безащитното стъкло на 305 , а после бегат от лошите говеда, та чак рекорди поставаят !

верно ли си осиновен ?

Офлайн

#32 2012-10-06 08:18:36

КАНАР
Потребител

Това е дерби и всякакви предсказания са излишни,въпреки по-доброто състояние на сините..Винаги съм бил за Левски като четвърт софиянец,но само когато е в услуга на Ботев Пловдив.Сега е пак така.Нека победи по-добрият.Сигурен съм че атмосферата ще е страхотна.Ще е жалко ако не го предават по тв.Ще е прецедент.Нищо неочаквано от хранителната верига Боби и ко.

Офлайн

#33 2012-10-06 09:15:42

говедо
Потребител

skaarjbg1948 написа:
redisdead написа:

Ако Гаджев и Рамос не бяха наказани, щях със сигурност да кажа, че лесно ще ви победим, но сега ще бъде трудно...ама пак ще ви бием!

Относно посещаемостта:
Ако мача не се предава по телевизията, ще има много хора(аз лично очаквам около 30 хиляди), ако се предава по телевизията, ще има максимум 25 хиляди, като и в двата случая ние ще бъдем повече, като се има в предвид разликата в точките и разликата в стабилността в двата клуба...нищо че пернишките свине ще пуснат скъпи билети за нас, ние пак ще бъдем повече!

Относно хореографиите:
15 дни преди дербито, вече са събрани ~5000 лева от наша страна...така че очаквам сектор Б да изглежда доста добре на това дерби.
А за вас нямам информация... bira
ПРОГНОЗА:
pig 1:2 cow

да миналия път като събрахте 7200 лева беше невижданата хореографиа конфети и балони  smqh  smqh  smqh

ти ли ми го казваш с вашите станиоли..? smqh  smqh

ЛЕВСКИ СОФИЯ

Офлайн

#34 2012-10-06 09:18:08

FEDAYN
Модератор

Синя Чест написа:
skaarjbg1948 написа:

"Не мога навсякъде да съм обичан. Феновете на Левски си подкрепят отбора. Толкова години съм ги мъчил, нормално е да не ме обичат, а и явно помнят. Все пак не всеки техен играч е печелил Златната топка. Когато такъв вземе тази награда, да ми се обадят", заяви Стоичков.
smqh  smqh  smqh  smqh

Шушляк,на терена са 11.Платини ,Гулит,Ван Бастен да са парадирали със Златните си топки?Ти обаче трябва да ни припомниш,иначе може и да те забравиме,за разлика от незабравимият ГУНДИ!  cheti

Тия па с тоо Гунди....нали сте големите антикомунисти бе?Кво се кланяте на члена на БКП и майора от ДС -Г.Аспарухов....ах хах хах ах ,тъпаци....Кви успехи има Гунди бе?Ако не беха БКП да го издигнат в култ немаше да чуете за него ...добитък прост....БКП ви изгради като отбор..иначе щехте да бъдете като Славия....хах хах  smqh  metal

СТИГА ПАРТИЙНО И ФУТБОЛНО ДЕЛЕНИЕ-ВРЕМЕ Е ЗА НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ ! ! !

Офлайн

#35 2012-10-06 09:41:38

prosto_ultras
Потребител

FEDAYN написа:
Синя Чест написа:
skaarjbg1948 написа:

"Не мога навсякъде да съм обичан. Феновете на Левски си подкрепят отбора. Толкова години съм ги мъчил, нормално е да не ме обичат, а и явно помнят. Все пак не всеки техен играч е печелил Златната топка. Когато такъв вземе тази награда, да ми се обадят", заяви Стоичков.
smqh  smqh  smqh  smqh

Шушляк,на терена са 11.Платини ,Гулит,Ван Бастен да са парадирали със Златните си топки?Ти обаче трябва да ни припомниш,иначе може и да те забравиме,за разлика от незабравимият ГУНДИ!  cheti

Тия па с тоо Гунди....нали сте големите антикомунисти бе?Кво се кланяте на члена на БКП и майора от ДС -Г.Аспарухов....ах хах хах ах ,тъпаци....Кви успехи има Гунди бе?Ако не беха БКП да го издигнат в култ немаше да чуете за него ...добитък прост....БКП ви изгради като отбор..иначе щехте да бъдете като Славия....хах хах  smqh  metal

Живеят си с някакъв Мит за един починал човек,който на всичкото отгоре е бил пиян на мутика и фактически е убил Котето,който според хора от това поколение по-нищо не е отстъпвал на Гунди,но вие си знаете само едно Гунди та Гунди.Защо не говорите за Меци Веселинов един страхотен футболист и човек?Оставете човека да почива в мир и спрете със фантазиите си никой не можа да задмине Христо Стоичков.

Последна редакция от prosto_ultras (2012-10-06 09:42:29)

Against modern football!!!!

Офлайн

#36 2012-10-06 10:18:45

ultras_1948
Потребител

говедо написа:
skaarjbg1948 написа:
redisdead написа:

Ако Гаджев и Рамос не бяха наказани, щях със сигурност да кажа, че лесно ще ви победим, но сега ще бъде трудно...ама пак ще ви бием!

Относно посещаемостта:
Ако мача не се предава по телевизията, ще има много хора(аз лично очаквам около 30 хиляди), ако се предава по телевизията, ще има максимум 25 хиляди, като и в двата случая ние ще бъдем повече, като се има в предвид разликата в точките и разликата в стабилността в двата клуба...нищо че пернишките свине ще пуснат скъпи билети за нас, ние пак ще бъдем повече!

Относно хореографиите:
15 дни преди дербито, вече са събрани ~5000 лева от наша страна...така че очаквам сектор Б да изглежда доста добре на това дерби.
А за вас нямам информация... bira
ПРОГНОЗА:
pig 1:2 cow

да миналия път като събрахте 7200 лева беше невижданата хореографиа конфети и балони  smqh  smqh  smqh

ти ли ми го казваш с вашите станиоли..? smqh  smqh

Ти трай, курвенце мамино, че вие правите хореографии от 2 години al  al  al

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#37 2012-10-06 11:27:16

Levskar0
Потребител

FEDAYN написа:
Синя Чест написа:
skaarjbg1948 написа:

smqh  smqh  smqh  smqh

Жал ми е за теб момче!  shok1

Футбола толкова сближава феновете,че понякога се налага полицията да ги разтървава!

Офлайн

#38 2012-10-06 12:05:09

blue_soul
Потребител

Мачът е купен, въпросът е от кой  smqh
На трибуните победата е за нас  playboy

http://www.shrinkpictures.com/processed/phpxEUYwWPM.jpg
ОБИЧАМ СИНЬОТО НЕБЕ ПОД НЕГО ДИШАМ И ЖИВЕЯ, ОБИЧАМ СИНЬОТО МОРЕ В НЕГО СЕ КЪПЯ И СЕ СМЕЯ,НО НАЙ-ОБИЧАМ ЛЕВСКИ, ЗАЩОТО ТОЙ МЕ КАРА И ДА ДИШАМ И ДА ЖИВЕЯ И ДА СЕ СМЕЯ!

Офлайн

#39 2012-10-06 12:15:05

Българче!
Потребител

blue_soul написа:

Мачът е купен, въпросът е от кой  smqh
На трибуните победата е за нас  playboy

Мечтай си няма лошо :)

Офлайн

#40 2012-10-06 12:22:37

VRO
Потребител

Абе прасета, вие за 60 години имате всичко на всичко 3-4 спечелени битки по трибуните, как не ви е срам да говорите? Този път ще сме в пъти повече от вас и ще ви съсипем, просто нямате никакъв шанс. Даже си мисля, че Г ще е полупразен и пак ще се излагате с хореографията ви, но нека да не говорим предварително, а за пеенето - едва ли ще се чуете цял мач. Молете се да не го дават по ТВ дербито, за да не ви гледат резила в цяла България. Очаквам над 15 000 сини и може би 7-9000 розови на стадиона.

Офлайн

#41 2012-10-06 12:34:05

Синя Чест
Потребител

FEDAYN написа:
Синя Чест написа:
skaarjbg1948 написа:

smqh  smqh  smqh  smqh

Ей, момченце, кухнята - ножа - вените и слагай край на проблемите си, охлюв!

http://img822.imageshack.us/img822/7985/58983562.png

Офлайн

#42 2012-10-06 12:45:54

fastdie
Потребител

На бас , че Г няма да е пълен ?

http://img2.sportal.bg/uploads/galery/2012_10/levski_litex/images/7MDM0566.jpg

Последна редакция от fastdie (2012-10-06 12:58:21)

Майкъла : ЦСКА няма фенове!

Офлайн

#43 2012-10-06 13:23:34

VRO
Потребител

По оградата имаше поне още толкова парцали, обаче  мисля, че трябваше да ги изкараме на 20 ти, а не вчера, но както и да е. То си е написано - Следва продължение...
Да си вземат възелина и да идват, щото при нас е скъпо!

Офлайн

#44 2012-10-06 13:53:29

ultras_1948
Потребител

VRO написа:

Абе прасета, вие за 60 години имате всичко на всичко 3-4 спечелени битки по трибуните, как не ви е срам да говорите? Този път ще сме в пъти повече от вас и ще ви съсипем, просто нямате никакъв шанс. Даже си мисля, че Г ще е полупразен и пак ще се излагате с хореографията ви, но нека да не говорим предварително, а за пеенето - едва ли ще се чуете цял мач. Молете се да не го дават по ТВ дербито, за да не ви гледат резила в цяла България. Очаквам над 15 000 сини и може би 7-9000 розови на стадиона.

smqh  smqh  smqh

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#45 2012-10-06 14:10:31

Синя Чест
Потребител

От 16:00 ч. ли е мача?

http://img822.imageshack.us/img822/7985/58983562.png

Офлайн