Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#16 2012-10-05 22:10:25

Blue&Terror
Потребител

Re: ЦСКА - Левски, 20.10.2012

Българче! написа:

Бързо да си признаят кои бяха двете говеда които така бързо дадоха шаловете днеска smqh  smqh  smqh Утре ги мятам на дървото koz

щом са ги дали бързо ми е ясно на какви скачаш debil
Би трябвало дербито да е Х от доста време не са го нагласявали така. metal

Обичаш Левски = присъстваш на стадиона

Офлайн

#17 2012-10-05 22:20:22

Синя Чест
Потребител

Българче! написа:

Очаквам победа с 1:0, а на трибуните е ясно има ли смисъл от коментар. Пада се да съм на работа за жалост, ама дано да измисля нещо. cry  cry  cry

Какво работиш?

http://img822.imageshack.us/img822/7985/58983562.png

Офлайн

#18 2012-10-05 22:21:28

Българче!
Потребител

Blue&Terror написа:
Българче! написа:

Бързо да си признаят кои бяха двете говеда които така бързо дадоха шаловете днеска smqh  smqh  smqh Утре ги мятам на дървото koz

Доста приятна изненада стана в "точния" рейс 72 smqh Ти ли беше единия бе ebasi

Офлайн

#19 2012-10-05 22:22:42

Българче!
Потребител

Синя Чест написа:
Българче! написа:

Очаквам победа с 1:0, а на трибуните е ясно има ли смисъл от коментар. Пада се да съм на работа за жалост, ама дано да измисля нещо. cry  cry  cry

Какво работиш?

Не казвам строго секретно е защото ако кажа ще ме намерите и съм свършен.

Офлайн

#20 2012-10-05 22:27:35

Blue&Terror
Потребител

Българче! написа:
Blue&Terror написа:
Българче! написа:

Аз не ходя с шал (страх ме е да не ми го гърбят такива като тебе) smqh На мача с литекс доста червени парцала бяха изгорени mislitel  cry

Обичаш Левски = присъстваш на стадиона

Офлайн

#21 2012-10-05 22:32:31

skaarjbg1948
Потребител

"Не мога навсякъде да съм обичан. Феновете на Левски си подкрепят отбора. Толкова години съм ги мъчил, нормално е да не ме обичат, а и явно помнят. Все пак не всеки техен играч е печелил Златната топка. Когато такъв вземе тази награда, да ми се обадят", заяви Стоичков.
smqh  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#22 2012-10-05 22:36:35

Българче!
Потребител

Blue&Terror написа:
Българче! написа:
Blue&Terror написа:

Аз не ходя с шал (страх ме е да не ми го гърбят такива като тебе) smqh На мача с литекс доста червени парцала бяха изгорени mislitel  cry

Хубаво е, че си признаваш. metal1

Офлайн

#23 2012-10-05 22:36:47

говедо
Потребител

Българче! написа:
Blue&Terror написа:
Българче! написа:

разминали сме се.. този път съм извадил късмет..! metal1  ще знам вече в 72 да не се возя със син шал..

ЛЕВСКИ СОФИЯ

Офлайн

#24 2012-10-05 22:38:34

extrasum
Потребител

ебани сте прасета и пак ще ви ебем rakia

Офлайн

#25 2012-10-05 22:44:31

lelele
Потребител

http://s13.postimage.org/z1gobz8ab/7_MDM0462.jpg

http://s8.postimage.org/b2030sbk1/7_MDM0566.jpg
aide prasence sega ti si priznai burzo
hm  sila  runner  runner  runner

Офлайн

#26 2012-10-05 22:53:55

Синя Чест
Потребител

skaarjbg1948 написа:

"Не мога навсякъде да съм обичан. Феновете на Левски си подкрепят отбора. Толкова години съм ги мъчил, нормално е да не ме обичат, а и явно помнят. Все пак не всеки техен играч е печелил Златната топка. Когато такъв вземе тази награда, да ми се обадят", заяви Стоичков.
smqh  smqh  smqh  smqh

Шушляк,на терена са 11.Платини ,Гулит,Ван Бастен да са парадирали със Златните си топки?Ти обаче трябва да ни припомниш,иначе може и да те забравиме,за разлика от незабравимият ГУНДИ!  cheti

http://img822.imageshack.us/img822/7985/58983562.png

Офлайн

#27 2012-10-05 23:03:17

red_resistance1948
Потребител

Синя Чест написа:
skaarjbg1948 написа:

smqh  smqh  smqh  smqh

Шушляк,на терена са 11.Платини ,Гулит,Ван Бастен да са парадирали със Златните си топки?Ти обаче трябва да ни припомниш,иначе може и да те забравиме,за разлика от незабравимият ГУНДИ!  cheti

Гулит и Ван Бастен не са псувани по този начин как днеска вие го направихте тъпи наркомани
cow херц

Офлайн

#28 2012-10-05 23:16:45

redisdead
Потребител

Ако Гаджев и Рамос не бяха наказани, щях със сигурност да кажа, че лесно ще ви победим, но сега ще бъде трудно...ама пак ще ви бием!

Относно посещаемостта:
Ако мача не се предава по телевизията, ще има много хора(аз лично очаквам около 30 хиляди), ако се предава по телевизията, ще има максимум 25 хиляди, като и в двата случая ние ще бъдем повече, като се има в предвид разликата в точките и разликата в стабилността в двата клуба...нищо че пернишките свине ще пуснат скъпи билети за нас, ние пак ще бъдем повече!

Относно хореографиите:
15 дни преди дербито, вече са събрани ~5000 лева от наша страна...така че очаквам сектор Б да изглежда доста добре на това дерби.
А за вас нямам информация... bira
ПРОГНОЗА:
pig 1:2 cow

http://independent.bultras.com/download/file.php?avatar=110264.jpg
Слабите се стремят към порядъка...
Силните владеят хаоса...

Офлайн

#29 2012-10-05 23:37:21

Дуче
Потребител

redisdead написа:

Ако Гаджев и Рамос не бяха наказани, щях със сигурност да кажа, че лесно ще ви победим, но сега ще бъде трудно...ама пак ще ви бием!

Относно посещаемостта:
Ако мача не се предава по телевизията, ще има много хора(аз лично очаквам около 30 хиляди), ако се предава по телевизията, ще има максимум 25 хиляди, като и в двата случая ние ще бъдем повече, като се има в предвид разликата в точките и разликата в стабилността в двата клуба...нищо че пернишките свине ще пуснат скъпи билети за нас, ние пак ще бъдем повече!

Относно хореографиите:
15 дни преди дербито, вече са събрани ~5000 лева от наша страна...така че очаквам сектор Б да изглежда доста добре на това дерби.
ПРОГНОЗА:

В сектор "Г" и  100 човека да са, ще надвикат всички говеда  pitie

Вън БО-КЛУ-ЦИ-ТЕ от Армията!

Офлайн

#30 2012-10-05 23:51:21

skaarjbg1948
Потребител

redisdead написа:

Относно посещаемостта:

Относно хореографиите:
ПРОГНОЗА:

да миналия път като събрахте 7200 лева беше невижданата хореографиа конфети и балони  smqh  smqh  smqh

Офлайн