Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#511 2020-02-10 21:19:55

pub crawl
Потребител

Re: Бойни изкуства

ADENA написа:

Кво мислите за Джон Джоунс срещу Доминик Реас? Аз лично смятам, че Реас взе първите три рунда. Четвърти и пети бяха за Джоунс, но не защото направи кой знае какво, а Реас просто се умори. Ако го погледнем като бой Джоунс беше по-добре накрая и ако боя беше без време Кокала щеше да го приключи. Като цяло мисля че ерата на Джон Джоунс е към края си. За първи път от доста време го видяхме да бяга от противника в клетката.

Пълна пародия. Поне 3 мача бяха обратно отсъдени. Джоунс имаше един чист, плътен удар с ръка и няколко с крак в тялото за цял мач. Попаднах на цитат в нета по случай мача " За да ти отсъдят равенство с Джоунс трябва да го нокаутираш"

Офлайн

#512 2020-02-16 14:21:31

Repoman
Потребител

Не случайно 4ти и 5 рунд са наречени шампионски.
Респект за Рейяс, лично аз малко го подцених преди срещата, но ме изненада много приятно. Хвърлил беше много усилия в подготовката и се представи много много добре!
За да вземеш титлата от шампиона и то не просто шампион, а истинска легенда която е 10 години на върха, само 1вите 3 рунда не са достатъчни.! Няма кой да ти даде пояса просто така. Ако не го нокаутираш, трябва да доминираш през 5тте рунда и ясно да покажеш, че ти си шанпиона. Аз лично не бях чак толкова изненадан от това решение. Екипа на Джонс бих казал, че е най-добрия в УФС и определено знаят как да си вземат мача с минимални усилия. Разбира се Кокала не впечатли в този мач и феновете нормално да са разочаровани, но мачовете му след завръщането са съвсем различни, няма нищо общо с предишния Джонс който малтерираше съперниците си постоянно в октагона, но за това си има и логичното обяснение....
Очаквам следващата стъпка да е качване в тежка категория, просто няма какво повече да прави в лека-тежка. Някак мотивацията му липсва вече, мисля че в горната категория отново ще покаже това на което е способен.

Офлайн

#513 2020-02-16 18:54:10

pub crawl
Потребител

Repoman написа:

Не случайно 4ти и 5 рунд са наречени шампионски.
Респект за Рейяс, лично аз малко го подцених преди срещата, но ме изненада много приятно. Хвърлил беше много усилия в подготовката и се представи много много добре!
За да вземеш титлата от шампиона и то не просто шампион, а истинска легенда която е 10 години на върха, само 1вите 3 рунда не са достатъчни.! Няма кой да ти даде пояса просто така. Ако не го нокаутираш, трябва да доминираш през 5тте рунда и ясно да покажеш, че ти си шанпиона. Аз лично не бях чак толкова изненадан от това решение. Екипа на Джонс бих казал, че е най-добрия в УФС и определено знаят как да си вземат мача с минимални усилия. Разбира се Кокала не впечатли в този мач и феновете нормално да са разочаровани, но мачовете му след завръщането са съвсем различни, няма нищо общо с предишния Джонс който малтерираше съперниците си постоянно в октагона, но за това си има и логичното обяснение....
Очаквам следващата стъпка да е качване в тежка категория, просто няма какво повече да прави в лека-тежка. Някак мотивацията му липсва вече, мисля че в горната категория отново ще покаже това на което е способен.

Джоунс ще издържи още 2 мача и след това ще бъде грозно пребит от Адесаня

Офлайн

#514 2020-04-02 17:32:55

fcsvzawinagi
Потребител

Елате с мен да са бийте  vij

България

Офлайн

#515 2020-04-02 21:17:56

Бай Ставри
Потребител