Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#481 2019-07-20 00:21:11

Repoman
Потребител

Re: Бойни изкуства

Дано се случи тази битка, че малко ме съмнява... Иначе Диаз има загуба с нокаут и то не отдавна. Не помня от кой беше, не от много известните но некви хайткици имаше после граунд енд паунд, разцепи го!
Определено има предпоставки за голяма битка, 2ма изключителни страйкъри с големи сърца за бой!
Този уикенд има "слаб" ивент, но с доста интересни имена, може да станат добри мачове.

Офлайн

#482 2019-07-20 13:24:52

canara
Потребител

Repoman написа:

Дано се случи тази битка, че малко ме съмнява... Иначе Диаз има загуба с нокаут и то не отдавна. Не помня от кой беше, не от много известните но некви хайткици имаше после граунд енд паунд, разцепи го!
Определено има предпоставки за голяма битка, 2ма изключителни страйкъри с големи сърца за бой!
Този уикенд има "слаб" ивент, но с доста интересни имена, може да станат добри мачове.

Може аз лично не се дештам з такива загуби, но определено Диаз ми е любимец, знам че много хора не го харесват и го мислят за некадърник, ама  нз кефи ме щото е някак си над нещата а и е добър на земя а и държи на бой.

Офлайн

#483 2019-07-24 17:37:19

sektorGG
Потребител

Поискаха 900 000 лева кръвнина от Марио Метушев
Тоя след въпросния червен карто на герена много пропадна.

Офлайн

#484 2019-09-07 14:23:13

canara
Потребител

Довечера се очертава доста интересен сблъсък между Дъстин Порие и Хабиб, мисля че ще стане доста интересен мач, и докато в мача с Конър бях убеден че Хабиб ще бие, за довечереа не съм много убеден, опредвлвно ще си заслужавам да се гледа  bira

Офлайн

#485 2019-09-08 17:04:01

NoXs3bt
Потребител

canara написа:

Довечера се очертава доста интересен сблъсък между Дъстин Порие и Хабиб, мисля че ще стане доста интересен мач, и докато в мача с Конър бях убеден че Хабиб ще бие, за довечереа не съм много убеден, опредвлвно ще си заслужавам да се гледа  bira

Порие как не можа да я заключи тази гилотина още се чуда ,иначе Хабиб доминира през целия мач и в крайна сметка победи .

От тука започва родината,
със гроб на незнаен юнак,
над който смъртта е преминала,
смъртта, не и вражият крак!

Офлайн

#486 2019-09-08 20:56:24

canara
Потребител

NoXs3bt написа:
canara написа:

Порие как не можа да я заключи тази гилотина още се чуда ,иначе Хабиб доминира през целия мач и в крайна сметка победи .

Стна битка, кто цяло очаквана така и предполагах че боя ще е на земята, но определено Порие изпусна своя шанс, като цяло не само защото съм голям фен на Диаз би ми било интересно да вида битка между него и Хабиб мисля че в боя на зема мвжду тях двамата ще е доста интересен, Диаз определено му е сила в боя на земя, между другото на 2ри ноември с нетърпение очаквам мега як сблъсък който вчера се потварди на 99 процента Диаз срещу Масвилд 5 рунда по 5 минути ще е мега здрав сблъсък, надявам се да не пропадне но определено ще си заслужава да се гледа  bira

Офлайн

#487 2019-09-09 23:41:29

Repoman
Потребител

Диаз си е типичен боксьор, така че бих казал, че играта му в стойка е по-силна! Диаз с/у Масвидал  ще е наистина гладиаторска битка...

Относно главната среща в Абу Даби, Хабиб доминираше и закономерно събмитна Порие. Доказа, че е просто най-добрия боец в момента. Уникален мма боец! Адмирации за Дъстин и за целия екип на Топ Тийм, свърши ли са много работа и техния боец се представи много добре. За мен изгуби много сили с тази прословута гилотина, която нямаше как успее... Имаше друг шанс със страйкинга в който в един момент разклати сериозно Нурмата и тогава трябваше да даде всичко от себе си и да го нокаутира, но и това не е толкова лесно smqh Харесвам Порие, след толкова години на подценяване от УФЦ доказа на всички, че е топ боец и си заслужи повече от всички този мач за титлата!
И сега както се говори че бутат козичката за директен реванш с Нурмагомедов за титлата ще поредната гавра с всички бойци в УФЦ!

Офлайн

#488 2019-09-10 01:03:09

shibamsfine1914
Потребител

Конър Макгрегър пожела реванш ! Дали Хабиб ще приеме и кой от вас ще триумфира този път ?  metal  ebasi  pitie

Офлайн

#489 2019-09-15 09:18:46

ADENA
Потребител

shibamsfine1914 написа:

Конър Макгрегър пожела реванш ! Дали Хабиб ще приеме и кой от вас ще триумфира този път ?  metal  ebasi  pitie

Конър може да получи един мек в момента. Хабиб няма да му го даде и с право. Следващият е Тони Фъргюсън иначе ще има бунтове. А Конър трябва да се докаже срещу Гейчи или Порие ще се получи добре.

Офлайн