Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#436 2018-12-04 21:41:24

HoolsArmy
Потребител

Re: Бойни изкуства

Любо некво хлапе на 18 години го е победил

Последна редакция от HoolsArmy (2018-12-04 21:48:58)

Офлайн

#437 2018-12-29 11:12:51

Repoman
Потребител

За любителите на УФЦ, горещо препоръчвам предстоящата гала, 232 в ЛА! Страхотна файт карта са подготвили мачмейкърите за което ги поздравявам! Доста бойци от "старата школа", които са правили велики мачове преди години! Надявам се да станем свидетели на страхотни битки типични за ММА с истински бойци. Последно време ми идват в повече сценариите на разни палячовци конъри, монъри и т.н.....
Разбира се голямото внимание ще е мейнивента Кокала - Густавсон. Отново голямо разочарование от страна Джоунс, поредната изцепка пред антидопинговата агенция в следствие на което галата беше преместена от Вегас в ЛА. Адмирации към УФЦ, че запазиха събитието! Поредния пример как един от най-талантливите бойци си проваля кариерата от глупост... То не беше марихуана, кокаин, допинг...Нямам думи!
Срещата м/у Киборк  и Нунес също ще е касапница. С нетърпение очаквам завръщането на ветерана Би Джи Пен, Карлос Кондит един от любимите ми бойци. Чад Мендес, Андрей Арловски ....общо взето много сериозни бойци. Надявам се наистина да стане много силна гала! Дано да няма разочарования, от големите очаквания!

Офлайн

#438 2019-01-06 20:24:40

ADENA
Потребител

Repoman написа:

За любителите на УФЦ, горещо препоръчвам предстоящата гала, 232 в ЛА! Страхотна файт карта са подготвили мачмейкърите за което ги поздравявам! Доста бойци от "старата школа", които са правили велики мачове преди години! Надявам се да станем свидетели на страхотни битки типични за ММА с истински бойци. Последно време ми идват в повече сценариите на разни палячовци конъри, монъри и т.н.....
Разбира се голямото внимание ще е мейнивента Кокала - Густавсон. Отново голямо разочарование от страна Джоунс, поредната изцепка пред антидопинговата агенция в следствие на което галата беше преместена от Вегас в ЛА. Адмирации към УФЦ, че запазиха събитието! Поредния пример как един от най-талантливите бойци си проваля кариерата от глупост... То не беше марихуана, кокаин, допинг...Нямам думи!
Срещата м/у Киборк  и Нунес също ще е касапница. С нетърпение очаквам завръщането на ветерана Би Джи Пен, Карлос Кондит един от любимите ми бойци. Чад Мендес, Андрей Арловски ....общо взето много сериозни бойци. Надявам се наистина да стане много силна гала! Дано да няма разочарования, от големите очаквания!

Братле, ти си изброил всички загубили. Имаш око. Нунес шокира света. Но си заслужи двата колана. Джон Джоунс за сетен път показа, че е най-добрият, но и че е допингирано лайно. Вината е на ufc, че му позволяват и двете да са верни. Големи топки показа Густавсон, че излезна да се бие срещу непобедимия Кокал, макар да знаеше, че пак е взимал допинг. Не че другите не взимат, просто Джоунс не може да го скрие.

Офлайн

#439 2019-01-07 20:16:47

Repoman
Потребител

Е, аз не съм казал, че ще победят  smqh 
Пролича си, че бойците от "старата школа" са вече "изхабени" и вървят към края кариерите си. Спорта се променя, съответно и състезателите.
Определено се получи много добра гала, аз съм доволен от срещите.
Жените направиха наистина страшно меле. Определено Нунес изненада, аз лично бях впечатлен, че нямаше пропуск в ударите. Абсолютно всичко влезе в главата на Киборг, след което се получи страхотен нокаут!
Много променен Джонс Джонс, нищо общо като поведение в клетката от предходните му мачове. Играе тактически, има стратегия изчаква си моментите, много променен...Преди беше много по-агресивен и съответно по-атрактивен за публиката.

Офлайн

#440 2019-02-28 10:24:39

canara
Потребител

Тази неделя сутрин ще се става рано или по вероятбо няма да се ляга пчертават се 2-3 яки битки в UFC, Джон Джоунс срещу Антъни Смит, Тайлър Удлй срещу Осман тия двете бити са за пояси и мисла че битката на Грабънт срещу Муниоз мисля че е съперника му също ще е интересен.  bira

Офлайн

#441 2019-02-28 14:34:44

Obieca
Потребител

canara написа:

Тази неделя сутрин ще се става рано или по вероятбо няма да се ляга пчертават се 2-3 яки битки в UFC, Джон Джоунс срещу Антъни Смит, Тайлър Удлй срещу Осман тия двете бити са за пояси и мисла че битката на Грабънт срещу Муниоз мисля че е съперника му също ще е интересен.  bira

На село на хоремака към 2-3 стават по-качествени битки, особенно ако дойде някой от другото село

Офлайн

#442 2019-02-28 18:06:06

slepeca
Потребител

canara написа:

Bruh, как може да пропуснеш нашето момче Роби Лоулър срещу Бен Аскрен ? cry

https://www.youtube.com/watch?v=6GzoZsZCz4A

"не присъствах,но знам какво се е случило"- Просто-ултраса 2017

Офлайн

#443 2019-02-28 19:09:58

canara
Потребител

slepeca написа:
canara написа:

Bruh, как може да пропуснеш нашето момче Роби Лоулър срещу Бен Аскрен ? cry

https://www.youtube.com/watch?v=6GzoZsZCz4A

Аз незнам като цяло тия от Махспорт 2 колко мача ше излъчат на живо пише че почват мисля в 5 сутринта и реално нз на живо дали няма да са само последниъе 3 мача, ама квото дават ще се гледа.

Офлайн

#444 2019-03-07 08:26:50

canara
Потребител

Неделя рано сутрин, ще има мачкай Бага, дано вторият му мач в Ufc да бъде победа.

Офлайн

#445 2019-03-10 20:47:06

ушев на вена
Потребител

canara написа:

Неделя рано сутрин, ще има мачкай Бага, дано вторият му мач в Ufc да бъде победа.

Радвам се, че взе победата без значение, че беше по точки, абсолютно заслужаваше победата според мен. Респект за Багата, че ни представлява  достойно в най-титулуваната бойна федерация. Веднага след мача посвети победата на България, достойно за уважение. Иначе ми доставя голямо удоволствие докато гледам мача да чувам от неговия щаб на български език как го надъхват. Дано продължава с победите!

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Онлайн

#446 2019-03-11 08:03:16

canara
Потребител

ушев на вена написа:
canara написа:

Радвам се, че взе победата без значение, че беше по точки, абсолютно заслужаваше победата според мен. Респект за Багата, че ни представлява  достойно в най-титулуваната бойна федерация. Веднага след мача посвети победата на България, достойно за уважение. Иначе ми доставя голямо удоволствие докато гледам мача да чувам от неговия щаб на български език как го надъхват. Дано продължава с победите!

Определено имаше труден мач но важното е че взе победата, до колкото четох след тази победа май влиза в топ 10 и ако всичко е точно още 2 - 3 мача ако спечели можe да атакува мач за титлата.

Офлайн

#447 2019-03-11 12:56:56

ушев на вена
Потребител

canara написа:
ушев на вена написа:
canara написа:

Определено имаше труден мач но важното е че взе победата, до колкото четох след тази победа май влиза в топ 10 и ако всичко е точно още 2 - 3 мача ако спечели можe да атакува мач за титлата.

Да те виж, че още в началото го гласяха за титла и затова първия противник беше от нивото на Дос сантос, уфц като цяло от победата на багата срещу фьодор на самбо много добър имидж им прави това.
Дано да мачка с удоволствие оставам до късните часове да гледам винаги уфц пък и сега с багата още повече.

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Онлайн

#448 2019-03-11 13:12:02

BoyFromLulin
Потребител

Нашия е сърцат обаче няма  никакъв шанс за титла.

НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ!

Офлайн

#449 2019-03-11 16:50:37

canara
Потребител

Като цяло е леко бавен, но все пак това е тежка категория, другото което е няма да е зле да тренира не само бой в стойка а и на земя, но поне ма здрава брадичка, надявам се да направи мач за титлата пък  там каквото стане.

Офлайн

#450 2019-03-11 23:21:37

Repoman
Потребител

Голяма победа за Багата и за България като цяло! За мен напълно заслужена, въпреки, че много капацитети и "критици" от родните бойни среди изпълзяха като мишки, че били много "изненадани" от решението на съдиите! Това всъщност е показно колко сме далеч от високото ниво в мма, а именно УФЦ! Винаги съм казвал, че Благой е най-добрия ни боец от много години насам и съм много щастлив, че замина за Америка да тренира в най-добрия отбор и се дистанцира от тукашния манталитет на родните ни "файтъри". Не, че преди е нямал големи успехи, но сега ги постигна и на най-голямата сцена на ММА!
Аз също съм на мнение, че много трудно, да не кажа невъзможно да стигне го мач за титлата, но защо не, той го заслужава! Нека вървим "стъпка по стъпка", пък каквото стане. Пожелавам му успех и вярвам, че ще има още победи в УФЦ. Той сам заговори за евентуален следващ съперник да е "боата" ( Алексей Олейник ), който наистина е много добър вариант за него. Напълно по силите на Багата, освен това е пред него в ранкинга в тежка категория!
Багата е боец е голяма история зад гърба си, УФЦ търсят такива бойци. Отдавна беше в полезрението им и сега имат перфектната възможност да го промотират по най-добрия начин!

Офлайн