Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2012-08-23 20:22:00

xdream
Потребител

Re: Бойни изкуства

Муай Тай във ВИПРИНГ при Киро Пенджуров  bira

Офлайн

#32 2012-08-23 20:29:27

ultras_1948
Потребител

xdream написа:

Съветвам те да се преместиш в Real Pain в Студентски град, наистина си струва bira

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#33 2012-08-23 20:30:07

blue_soul
Потребител

3г. бокс, 5г. муай тай, 1,5г. борба, 2г. мма, и сега 6-та година карам нинджутсу  cheti

http://www.shrinkpictures.com/processed/phpxEUYwWPM.jpg
ОБИЧАМ СИНЬОТО НЕБЕ ПОД НЕГО ДИШАМ И ЖИВЕЯ, ОБИЧАМ СИНЬОТО МОРЕ В НЕГО СЕ КЪПЯ И СЕ СМЕЯ,НО НАЙ-ОБИЧАМ ЛЕВСКИ, ЗАЩОТО ТОЙ МЕ КАРА И ДА ДИШАМ И ДА ЖИВЕЯ И ДА СЕ СМЕЯ!

Офлайн

#34 2012-08-23 20:39:12

ultras_1948
Потребител

blue_soul написа:

3г. бокс, 5г. муай тай, 1,5г. борба, 2г. мма, и сега 6-та година карам нинджутсу  cheti

smqh Ти записа ли се бе, брат за т'ва дето говорихме ?

Офлайн

#35 2012-08-23 20:43:46

xdream
Потребител

ultras_1948 написа:
xdream написа:

Съветвам те да се преместиш в Real Pain в Студентски град, наистина си струва bira

Граплинг не ми се тренира в момента съм концентриран изцяло в Муай Тая  bira Иначе ти в ЦСКА на дескрима ли тренираш самбо?

Офлайн

#36 2012-08-23 20:46:06

blue_soul
Потребител

ultras_1948 написа:
blue_soul написа:

smqh Ти записа ли се бе, брат за т'ва дето говорихме ?

септември :) ще оставя нинджните убийци по улиците да си доизкарат както трябва лятото, че после става лошо  sila

http://www.shrinkpictures.com/processed/phpxEUYwWPM.jpg
ОБИЧАМ СИНЬОТО НЕБЕ ПОД НЕГО ДИШАМ И ЖИВЕЯ, ОБИЧАМ СИНЬОТО МОРЕ В НЕГО СЕ КЪПЯ И СЕ СМЕЯ,НО НАЙ-ОБИЧАМ ЛЕВСКИ, ЗАЩОТО ТОЙ МЕ КАРА И ДА ДИШАМ И ДА ЖИВЕЯ И ДА СЕ СМЕЯ!

Офлайн

#37 2012-08-23 21:06:16

ultras_1948
Потребител

xdream написа:
ultras_1948 написа:
xdream написа:

Граплинг не ми се тренира в момента съм концентриран изцяло в Муай Тая  bira Иначе ти в ЦСКА на дескрима ли тренираш самбо?

Илинден, обаче аз нямах предид граплинг, в залата в Студентски, в момента точно е най-добрата школа по муай тай :) условията са чудесни, вярно, малко по-солено е с цените, но е супер :)

Офлайн

#38 2012-08-23 21:29:18

говедо
Потребител

аз тренирам с ножа.. smqh  bira

ЛЕВСКИ СОФИЯ

Офлайн

#39 2012-08-23 21:43:27

BOTEV
Потребител

говедо написа:

аз тренирам с ножа.. smqh  bira

ако режеш сланинка остай на мен малко  urud

Офлайн

#40 2012-08-23 21:47:20

Blue&Terror
Потребител

По-силно от уличния бой няма.Колкото и да си тренирал един курвенски ход като шут в капачката или боц в слабините и си до там.

Иначе по темата кик-бокс.Макар , че ме влече повече бокса , но трябва и с крака да се знаят ходове urud1  bira

Обичаш Левски = присъстваш на стадиона

Офлайн

#41 2012-08-23 21:50:57

ultras_1948
Потребител

Blue&Terror написа:

По-силно от уличния бой няма.Колкото и да си тренирал един курвенски ход като шут в капачката или боц в слабините и си до там.

Иначе по темата кик-бокс.Макар , че ме влече повече бокса , но трябва и с крака да се знаят ходове urud1  bira

Най-тъпото изказване ахахаха, нали затова се тренира, за да ти е доста по-трудно да ме ритнеш в капачките, или за да ми забодеш БОЦ в слабините smqh

Офлайн

#42 2012-08-23 21:54:46

Blue&Terror
Потребител

ultras_1948 написа:
Blue&Terror написа:

Най-тъпото изказване ахахаха, нали затова се тренира, за да ти е доста по-трудно да ме ритнеш в капачките, или за да ми забодеш БОЦ в слабините smqh

Абе ти , ако не го очакваш нЕма ти се вЕрва smqh Или ако попаднеш на некъв пумияр и ти извади нож кво ще направиш?Едва ли ще рискуваш да го обезвредиш с опастност да те наръга. mislitel

Офлайн

#43 2012-08-23 21:56:38

ultras_1948
Потребител

Blue&Terror написа:
ultras_1948 написа:
Blue&Terror написа:

Абе ти , ако не го очакваш нЕма ти се вЕрва smqh Или ако попаднеш на некъв пумияр и ти извади нож кво ще направиш?Едва ли ще рискуваш да го обезвредиш с опастност да те наръга. mislitel

Точно това бих направил, защото повечето помияри очакват да се сдухаш при вида на нож, а не да тръгнеш към тях и се панират, когато го направиш, а пък и ако знаеш как до обезоръжиш е супер... не дай си Боже да тръгне да ме ръга и да не успее, после ще му откъсна ръката и ше го бия с нея smqh  smqh  smqh

Офлайн

#44 2012-08-23 22:02:04

Blue&Terror
Потребител

ultras_1948 написа:
Blue&Terror написа:
ultras_1948 написа:

Точно това бих направил, защото повечето помияри очакват да се сдухаш при вида на нож, а не да тръгнеш към тях и се панират, когато го направиш, а пък и ако знаеш как до обезоръжиш е супер... не дай си Боже да тръгне да ме ръга и да не успее, после ще му откъсна ръката и ше го бия с нея smqh  smqh  smqh

Абе то на теория звучи лесно ама ти тренираш бойно самбо това е по твоята част - ние боксьорите ще бЕгаме smqh

Офлайн

#45 2012-08-23 22:14:58

Az
Потребител

Ако някой ви извади нож и има начин да избягате по-добре го направете защото гробищата са пълни с умрели герои да не говориме че другия ако може да борави с него шансовете ви клонят към нула. За да го обезвредиш трябва да си поне 2-3 пъти по бърз от  него а това е много много трудно изпълнимо. Ако няма възможност за бягство тогава просто ще се види кой как е тренирал.

Само ЦСКАAAAAAAA !!   motherfuckersssssssssssssssssssss !

Офлайн