Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2012-02-24 19:08:51

Алекс
Потребител

Re: Националистически магазин

Vamos_Aris написа:
mpfc1919 написа:
Vamos_Aris написа:

Защото пич, едно е да обичаш родината си ,друго е да мразиш хората (както Хитлер) Левски и Ботев са дали живота си за най-святото  нещо на този свят човешката свобода ,нещо което Хитлер,национал-социализма и всяка друга диктатура са потъпквали. Защото пич,мен ше ме е срам да се нарека българин и да нося нашивки с германския флаг и да крещя sieg heill или да припявам Доичланд юбер алес. Защото пич,ако Левски и Ботев разберат,какви са днешните патриоти ще се завъртят 3 пъти в гроба. И накрая почети малко история. Ако душевно болния Хитлер,беше спечелил войната сега България и балканските народи,нямаше да съществуват,по простата причина,че не сме чисти Арийци.   cheti

Това е личното ти мнение. Моето е, че е нямало холокост, че диктатура в България не е имало по време на войната, и че историята която си чел, пък и която всички учехме е пропита с лява пропаганда. Чиста и свята република може да се разбере по много начини, както всъщност и окончателно решение на еврейският въпрос.

А от къде си сигурен,че не е имало холокост,да не си бил пряк свидетел на събитията?  zashto

Те самите ционисти си спретнаха холокоста. Както и нацистчетата да седнат да учат от къде идват парите за нацистката партия.

632 , 681 , 1876 , 1878
Никога не забравяй , че си Българин !

http://prikachi.com/images/174/5708174n.jpg

Офлайн

#32 2012-02-24 21:19:24

Hools_Levski_Sofia
Потребител

Vamos_Aris написа:
Отровния написа:
Vamos_Aris написа:

по-смислен отговор не можа ли да измислиш малоумник,или вие само с обиди се изразявате?
smqh  smqh  smqh

Виждал съм те на снимки и си физически много грозно момче ,иначе щеше да ми дойде музата и да ти обесня как да ти го давам от гъза в ушите .. ехеххах

Нали си гъзолизец там на лайняната пародия на държава Гърция,отиди нещо пластики-мластики майна да ми дойде музата,тя и майка ти няма да става за шибане ако прилича на теб хахах
Затва се изшибайте взаймно,от кръвосмешението ще се роди по нормално дете от теб със сигурност ..

Ти си се изказал в личния живот толкова лошо,че съдейки мен аз как се изразявам , звучи комично пич.

Поздрави и на останалата част от чуждопоплонниците , с пожелание за повече лизане на гръцки задници и с дълбоки съжаления че не цените Българското !

Бате ти мене на снимки нема как да си ме виждал :)

Преди време някой не беше ли качил снимки на клуба ви ?
http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-45397

Последна редакция от Hools_Levski_Sofia (2012-02-24 21:22:54)

Целия Вътре Сух

Офлайн

#33 2012-02-25 08:43:04

ΠΑΟΚ Δικεφαλε
Потребител

Отровния написа:
Vamos_Aris написа:
Отровния написа:

стига се прай на умен мърсол грозен,ще дойда и ще те изнасиля пред майка ти ,после ще ми философстваш докато те разчленявам,майка ти дейба и гръцката подлога ..
Пести си думите !

по-смислен отговор не можа ли да измислиш малоумник,или вие само с обиди се изразявате?
smqh  smqh  smqh

Виждал съм те на снимки и си физически много грозно момче ,иначе щеше да ми дойде музата и да ти обесня как да ти го давам от гъза в ушите .. ехеххах

Нали си гъзолизец там на лайняната пародия на държава Гърция,отиди нещо пластики-мластики майна да ми дойде музата,тя и майка ти няма да става за шибане ако прилича на теб хахах
Затва се изшибайте взаймно,от кръвосмешението ще се роди по нормално дете от теб със сигурност ..

Ти си се изказал в личния живот толкова лошо,че съдейки мен аз как се изразявам , звучи комично пич.

Поздрави и на останалата част от чуждопоплонниците , с пожелание за повече лизане на гръцки задници и с дълбоки съжаления че не цените Българското !

Нека сме чуждопоклонници ама смешните ви опити тука да стигнете това ниво каквото е там .. Прави се там на скинар, хулиган и ходи обеснявай на хората за загубената кауза "България".. Ние сме ти най-малкия проблем в тая държава от тия неща дето уж си тръгнал да ги правиш.
Не ме ебе колко ще ме храните след тоя пост, но всички вие свирепи чудовища на улицата показахте колко можете.. и всъщност се доказа, че сме най-смешния народ с най-смешната държава!

Последна редакция от ΠΑΟΚ Δικεφαλε (2012-02-25 08:44:36)

Το μόνο που καθυστερούν και σκουπίδια που προσβάλλει το ιερό μαύρες και άσπρες ρίγες μπορεί να έρθει και να φάει το πουλί μου!

Офлайн

#34 2012-02-25 10:04:04

Храбрость
Потребител

ΠΑΟΚ Δικεφαλε написа:
Отровния написа:
Vamos_Aris написа:

smqh  smqh  smqh

Нека сме чуждопоклонници ама смешните ви опити тука да стигнете това ниво каквото е там .. Прави се там на скинар, хулиган и ходи обеснявай на хората за загубената кауза "България".. Ние сме ти най-малкия проблем в тая държава от тия неща дето уж си тръгнал да ги правиш.
Не ме ебе колко ще ме храните след тоя пост, но всички вие свирепи чудовища на улицата показахте колко можете.. и всъщност се доказа, че сме най-смешния народ с най-смешната държава!

И това се дължи благодарение най-много на вас - чуждопоклонниците. Като толкова се кефите на някакви смешни гръцко-цигански отборчета емигрирайте в гърция и се отречете от България,така или иначе до известна степен сте го направили.

Офлайн

#35 2012-02-25 13:45:25

Отровния
Потребител

ΠΑΟΚ Δικεφαλε написа:
Отровния написа:
Vamos_Aris написа:

smqh  smqh  smqh

Аз не се правя на никакъв,просто ние сме едно течение хора,с ясна цел към опасностите на нашата раса.. Всеки човек подсъзнателно защитава своето,както ти така и аз ,така и всички Българи,просто рядко го показваме или се повлияваме от нещо чуждо 'уж' по-добро ,защото нашето ни се струва зле.. Виж и аз не съм кон с капаци,който мисли себе си и сънародниците си за перфектните хора в света,но поне се опитваме както казваш ти ,ние сме създадени да опитваме и да се стремим към успех.Затова имаш и покрив над главата и компютър по който ми пишеш в момента,защото поколения преди нас са се опитвали и са успяли!
Никой пророк в собвствената си държава не е пророк,което говори че ако ти си израстнал в Гърция,не е гаранция че ще я харесваш колкото сега,просто си разочарован от нашето и лесно се впечатляваш от чуждото ..
Обратно на логиката е да има хора ,които са се опитвали да ни извадят от робство и са успяли и умряли за родината си,и такива които след стотици години да съдят други,че се опитват да възстановят това което имат .
Страхливците бягат,предават и се отричат от своето,а силните ги пише с подчертано име в историята,помнят духа им и се слагат цветя стотици години след смъртта им !

http://prikachi.com/images/273/5790273i.jpg

Офлайн

#36 2012-02-25 14:52:04

mpfc1919
Потребител

Vamos_Aris написа:
mpfc1919 написа:
Vamos_Aris написа:

Защото пич, едно е да обичаш родината си ,друго е да мразиш хората (както Хитлер) Левски и Ботев са дали живота си за най-святото  нещо на този свят човешката свобода ,нещо което Хитлер,национал-социализма и всяка друга диктатура са потъпквали. Защото пич,мен ше ме е срам да се нарека българин и да нося нашивки с германския флаг и да крещя sieg heill или да припявам Доичланд юбер алес. Защото пич,ако Левски и Ботев разберат,какви са днешните патриоти ще се завъртят 3 пъти в гроба. И накрая почети малко история. Ако душевно болния Хитлер,беше спечелил войната сега България и балканските народи,нямаше да съществуват,по простата причина,че не сме чисти Арийци.   cheti

Това е личното ти мнение. Моето е, че е нямало холокост, че диктатура в България не е имало по време на войната, и че историята която си чел, пък и която всички учехме е пропита с лява пропаганда. Чиста и свята република може да се разбере по много начини, както всъщност и окончателно решение на еврейският въпрос.

А от къде си сигурен,че не е имало холокост,да не си бил пряк свидетел на събитията?  zashto

Обяснявам кратко и ясно. Има десетки книги написани от ревизионисти, но само някои от тях успяват да стигнат до широката общественост. Това е защото само няколко автори са успяли да съберат неуспорими факти и данни от всякакви организации включително ООН и червеният кръст, така че да спечелят делата в съда заведени от еврейски организации. А защо във въпросните държави и до ден днешен признават холокоста въпреки, че съдът им го отрича, можеш да си отговориш и сам. Смърт за евреите, те доведоха света до моментното му състояние!!

Последна редакция от mpfc1919 (2012-02-25 14:56:08)

Офлайн

#37 2012-02-25 19:40:32

Vamos_Aris
Потребител

mpfc1919 написа:
Vamos_Aris написа:
mpfc1919 написа:

Обяснявам кратко и ясно. Има десетки книги написани от ревизионисти, но само някои от тях успяват да стигнат до широката общественост. Това е защото само няколко автори са успяли да съберат неуспорими факти и данни от всякакви организации включително ООН и червеният кръст, така че да спечелят делата в съда заведени от еврейски организации. А защо във въпросните държави и до ден днешен признават холокоста въпреки, че съдът им го отрича, можеш да си отговориш и сам. Смърт за евреите, те доведоха света до моментното му състояние!!

Аххххххх колко лесно го каза.....СМЪРТ ,че кой си ти да решаваш кой да живее и кой да омре, Гай Юлий Цезар може би?
shok

Последна редакция от Vamos_Aris (2012-02-25 19:41:28)

Офлайн

#38 2012-02-25 21:33:51

mpfc1919
Потребител

Vamos_Aris написа:
mpfc1919 написа:
Vamos_Aris написа:

Аххххххх колко лесно го каза.....СМЪРТ ,че кой си ти да решаваш кой да живее и кой да омре, Гай Юлий Цезар може би?
shok

Започвам да си мисля, че ти си чифут ? И какво стана с постоянните ти лекции в тоя форум, този път не успя да ми отговориш ? И впрочем пише се умре, Цезаре al  kreten

Офлайн

#39 2012-02-26 10:52:47

ΠΑΟΚ Δικεφαλε
Потребител

Храбрость написа:
ΠΑΟΚ Δικεφαλε написа:
Отровния написа:

И това се дължи благодарение най-много на вас - чуждопоклонниците. Като толкова се кефите на някакви смешни гръцко-цигански отборчета емигрирайте в гърция и се отречете от България,така или иначе до известна степен сте го направили.

Нали най-големия проблем ви бяха турците ? .. Нали най-големия проблем ви бяха циганите ? Как така изведнъж сега станаха чуждопоклонниците и защо да се дължи най-много на тях?

Το μόνο που καθυστερούν και σκουπίδια που προσβάλλει το ιερό μαύρες και άσπρες ρίγες μπορεί να έρθει και να φάει το πουλί μου!

Офлайн

#40 2012-02-27 21:06:49

perni6ki_skinar
Потребител

ДРЕМЕ ВИ НА КУРО САЙТА РАБОТИ WWW://NS-FRONT.INFO :metal:  :metal:  :metal:

WWW://NS-FRONT.INFO

Офлайн

#41 2012-02-27 21:10:21

perni6ki_skinar
Потребител

ΠΑΟΚ Δικεφαλε-А ти умри :)  pig  pig  pig  pig

Офлайн

#42 2012-02-27 21:41:29

NATIONALSOZIALISM
Потребител

mpfc1919 написа:
Vamos_Aris написа:
mpfc1919 написа:

shok

Започвам да си мисля, че ти си чифут ? И какво стана с постоянните ти лекции в тоя форум, този път не успя да ми отговориш ? И впрочем пише се умре, Цезаре al  kreten

Как ще ти отговори, брат.. той е от тоя тип, където са против системата и правителствата, обаче вярват на най-големите лъжи създадени от тях.

Ето и два документа по-надолу на Червения кръст от 1979 г. и на Международната организация на Червения кръст във ФРГ от 1984 г.

280 000 умрели в лагерите през цялата война и не всички от тях са били евреи! В Аушвиц, който бил най-кошмарния лагер и само там били убити 3 милиона евреи се вижда, че бройката е 52 000. Огромната част от тези хора са загинали заради недостатъчна лекарска намеса, плъзването на епидемии и болести като възвратен тиф. Да не говорим, че само от бомбардировката над Дрезден умират 200 000 човека, при вече спечелена война от Съюзниците.

http://dimenzed.blog.bg/photos/132027/red_cross_2.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_s5yaZ0Ye2Mo/RrU7Ouu69KI/AAAAAAAACkI/4Ody4MwX-WY/s1600/paage_1.jpg

Офлайн

#43 2012-02-28 08:28:37

Алекс
Потребител

А горенето на синагоги и масовите побой и масовия терор над всички който не подкрепят НСДАП ? Масовите гробове в Украйна Русия Полша ?

Иначе съм съгласен който е работел са му давали храна и тн. Обаче като нацистите вкарват "окончателното решение" всички еврей биват избивани. Независимо от това което правят дали работят или не.

И пак ще ви помоля почетете разучете кой финансира НСДАП !
Просто Хитлер и Ко са били сбирщина марионетки. Както е било винаги от както те са новия световен ред. И най смешното е няккави фанатици който вярват в нацизъм комунизъм и тн..

Те сами си трепят собствения народ. Само и само да са на върха на пирамидата !

САЩ и Великобритания имаха първостепенна роля при финансирането на Хитлер и неговите помощници още през 20-те години, които го разглеждаха като иструмент за разгромяването на СССР. Хитлер беше спонсориран и от големите германски клечки. В частност, на-значителна финансова помощ на НСДАП оказаха Фриц Тиссен и Густав Круп; сред банкерите пари събираха президента на Райхсбанк и едновременно доверено лице на Хитлер по връзките му с политическите и финансовите спонсори от Запад Ялмар Шахт.

Но специално място в историята на взаимоотношенията на фюрера с банкерите заемат банкерите от еврейски произход. Големи финансови потоци в НСДАП правеха влиятелните еврейски промишленици Фриц Мандел и Рейнолд Геснер. Съществена помощ на Хитлер окза известната банкерска династия на Варбургите и лично нейната глава Макс Варбург, който до 1938 година беше директор на немския промишлен гигант „ИГ Фарбениндустри” – „върха на немската военна машина”. През 1938 година по съвет на Шахт Варбург заминава в САЩ, където уговаря брат си Пол, теоретик на Федералната резервна система на САЩ и племеника си Джеймс също активно да подпомагат финансирането на Хитлер. През февруари 1950 година Роберт Уилямс публикува статия във Williams Intelligence Summari за „заговора на Джеймс Варбург против християнския свят”, в който се казва, че в началото на лятото на 1929 година Джеймс Варбург сключил договор с финансовите кръгове на Америка, които пожелали да установят едноличен контрол над Германия по пътя на разгръщането там на национална революция. Задачата на Варбург се е състояла в това, да намери подходящ човек в Германия, и той установил контакт с Адолф Хитлер, който впоследствие до 30 януари 1932 година получил от него суми на стойност $27 млн, а след това – още $7 млн, което позволило финансирането на неговото движение.

Сред еврейските банкери, не пожалили средства за НСДАП, трябва да отбележим също берлинчаните Оскар Васерман и Ханс Привин. През 1936 година, когато информацията за преследването на евреите в Германия вече се разпространила по целия свят, Васерман телеграфирал на Ню-Йоркската борса, умолявайки своите колеги и съплеменници да направят всичко възможно, за да се „прекрати разпространяването на вредните и абсолютно неоснователни слухове.”.

Редица изследователи твърдят, че с финансирането на Хитлер се занимавала и банкерската династия, чието име стана символ на богатството – Ротшилдовци. През декември 2010 година тази версия е подкрепена и от митрополита на гръцкия град Пирея негово високопреосвещенство Серафим. Говорейки в ефира на гръцкия телевизионен канал Mega TV, йерарха на Еладската православна църква, каза в частност: „Барон Ротшилд финансирал едновременно и еврейската колония в Палестина, и предизборната кампания на Адолф Хитлер…Адолф Хитлер е бил инструмент в ръцете на световния ционизъм, и домът на Родшилдови го е финансирал с единствената цел: да убеди евреите да напуснат Европа и да създадат в Палестина своя нова империя”.

„Колкото и да е парадоксално на пръв поглед, но за Хитлер работили капиталите на еврейските банкери на Германия. Един от тях, Требич Линкълн, даже стана приятел на Хитлер. В книгата си „Моята борба” Хитлер, без да крие, пише за еврейските банкери, финансирали неговото движение и идването му на власт в Германия”, – пише Юрий Козенков в „Падането на Америка”.

Изобщо в Третия райх, благодарение на фюрера, се появили повече от 150 „почетни арийци” евреи, в преобладаващото си мнозинство – индустриалци, изпълняващи лични поръчения от фюрера по финансирането на едни или други политически мероприятия.

За нацистите принципът за разделяне на евреите на богати и всички останали е бил характерен на практика до самият крах на райха. И поначало, което е и интересното, моралния (ако този термин тук е въобще използваем) аспект не засяга нито едната, нито другата страна.

Прагматизмът бил важен.

Ето щтрих, който представя Пиер Мюзи – син на Жан-Мари Мюзи, който е бил два пъти президент на Швейцария (през 1925 и 1930 години). След достигането границите на Райха Червената армия, казва Мюзи-младши, са започнали преговори между неговия баща от една страна и на Щеленберг и Хитлер – от друга. В Берлин Жан-Мари Мюзи като частно лице представя сина си, офицерът от швейцарската армия Бенуа. Американските финансисти предложили чрез Мюзи да платят на нацистите, ако Химлер пусне от концлагерите арестуваните евреи. Ставало дума за роднините на еврейските финансови магнати, намиращи се в САЩ. В замяна на освободените си роднини американците се готвели да започнат серия от публикации в САЩ за сепаративен мир с Райха. Първата пратка от 1000 затворника, е била прехвърлена през границата на констанца от концлагера на смъртта Терезиенщат. Срещу получаването на нови автомобили и бензин Химлер рарешил да се освободи още една пратка.

Тук може да се възрази: нима спасяването с всички възможни средства на нещастните концлагеристи е неправилно? Така е и трябвало да бъде, дори и с цената на удължаването на германската агония… Има обаче само едно „но”: спасявали по начина на вече посочения разказ, не ВСИЧКИ, а само тези, строго по списък, които са били роднини на богаташите.

И накрая – няколко цифри, илюстриращи кой, кого и как е спасявал. От евреите, изложени на преследване от страна на нацистите и намерили убежище в чужбина през периода 1935-1943 години, само 8,5% от тях се устроили в Палестина. САЩ ограничават приемането им до 182 000 (по-малко от 7%), Англия – 67 000 (около 2%) човека. Голямото мнозинство от 75% – намериха убежище в Съветския Съюз. Такива данни се привеждат, в частност, в книгата на Сайко „Израел на кръстопът” и книгата на Вейнщок „Ционизмът е против Израел”.

Последна редакция от Алекс (2012-02-28 08:46:22)

632 , 681 , 1876 , 1878
Никога не забравяй , че си Българин !

http://prikachi.com/images/174/5708174n.jpg

Офлайн

#44 2012-02-28 08:55:31

ΠΑΟΚ Δικεφαλε
Потребител

perni6ki_skinar написа:

ΠΑΟΚ Δικεφαλε-А ти умри :)  pig  pig  pig  pig

Мале много страх ме хвана runner .. perni6ki_skinar - какви скинари можете да бъдете вие там бе ? smqh ходи слагай кубинките и влизай в мината

Офлайн

#45 2012-02-28 13:19:25

perni6ki_skinar
Потребител

Братя не се карайте помежду си!Има кой да храните това турско гнусно лайно ΠΑΟΚ Δικεφαλε!!!Теква като него промиват мозъците на хората и като некои нещо им каже расист расист ма ела да л*паш расисткия ми к*р бе!!!Точно теква индивиди като тфа развалиха държавата!!! И  тези 240 педала в парламента също...Мога да ви кажа само 1 обединявайте се дори и да не сте с едни и същи идеи...Защото аз искам да живея в демокрация всеки 1 закон да се приема с референдум всяка стъпка да я взима народа пък ако сгреши той си е виновен!Кой не иска теква свобода ми кои тези 240 боклуци които позволяват на мишка ри като ΠΑΟΚ Δικεφαλε да се изявяват на 17 искрено вярвам и се надявам да сме много много хиляди легиони и да постигнем нещо!!!
ole  ole  ole МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ sila  sila  sila

Офлайн