Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2012-01-26 21:52:48

LautaHoolsYouth
Потребител

Re: Lauta Army Fight Club

publicen3my написа:
АЛАБАЛА написа:

Почти всички от този клип нямат нищо общо с фенове на Локо Пловдив.Познавам ги лично и знам ,че даже не се интересуват от футбол.

Злорадите ви филми край нямат!
Кой си ти анонимко? Питам те незнам за кой път?

знаеш ли кога ще ти отговори? Когато на кура ми се покатери рак ;)

Офлайн

#32 2012-01-26 22:56:33

birairakia
Потребител

CSKAr ot varna написа:

Някой от хората на клипа са големи дървета иначе по-добре се запишете в Киокушин клуба в Пловдив най-добрия в страната ще научите техника,че и по-здрави ще станете

АХАХХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ ебати тъпака  smqh

Офлайн

#33 2012-01-26 23:33:04

kriviq
Потребител

LautaHoolsYouth написа:
publicen3my написа:
АЛАБАЛА написа:

Почти всички от този клип нямат нищо общо с фенове на Локо Пловдив.Познавам ги лично и знам ,че даже не се интересуват от футбол.

И като му отговори ? Кво по точно ще стане ? Някви терминатори ли сте ? Чък Норисовци и рамобвоци ... тва дето го правите в тая зала е похвално,но не е нужно да ми се взимате толкова на сериозно по пародийни форуми като този . Тренирайте си,бийте се,спортувайте ! Лошо няма ! Повече зала,по-малко интернет !

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#34 2012-01-26 23:44:47

4-you
Потребител

kriviq написа:
LautaHoolsYouth написа:
publicen3my написа:

И като му отговори ? Кво по точно ще стане ? Някви терминатори ли сте ? Чък Норисовци и рамобвоци ... тва дето го правите в тая зала е похвално,но не е нужно да ми се взимате толкова на сериозно по пародийни форуми като този . Тренирайте си,бийте се,спортувайте ! Лошо няма ! Повече зала,по-малко интернет !

тия жълтите майна,кръв пикаят от злоба  kreten ей,мишки смешни,нито сте ни на нивото нито можете да се конкурирате с нас за каквото и да е кво изобщо само си блъскате пръстите по тия клавиатури ? вижте се ква банда олигофрени сте всичките пумияри и се заравяйте обратно по дупките!!!  runner

Офлайн

#35 2012-01-27 00:13:21

eludril
Модератор

и все пак пред винкело всички сте равни :) bira

Офлайн

#36 2012-01-27 00:30:47

RED_ARMY
Потребител

smqh  smqh като ги мързи да тренират така ще е и като скитат по улиците..

Офлайн

#37 2012-01-27 09:17:46

clockwork
Потребител

АЛАБАЛА ... Брат...излез! :) КАЗАХ! :)
П.с. повече хора в залите - по-голяма дисциплина, повече здраве! :)

http://img12.nnm.ru/imagez/gallery/4/3/b/7/4/43b741938e538c2417ed9ab2d309fc85_full.jpg
WHATEVER IT TAKES!

Офлайн

#38 2012-01-27 12:29:57

terrormachine
Потребител

За тия момчета само спорт и дрога  koz

ДА ЖИВЕЕ ПОБЕДАТА!!!

Офлайн

#39 2012-01-27 14:18:45

edinVsveta
Потребител

kriviq написа:
LautaHoolsYouth написа:
publicen3my написа:

Повече зала,по-малко интернет !

От твоята уста..малко смешно звучи  smqh

Офлайн

#40 2012-01-27 14:30:55

1912plovdiv
Потребител

4-you написа:

тия жълтите майна,кръв пикаят от злоба  kreten ей,мишки смешни,нито сте ни на нивото нито можете да се конкурирате с нас за каквото и да е кво изобщо само си блъскате пръстите по тия клавиатури ? вижте се ква банда олигофрени сте всичките пумияри и се заравяйте обратно по дупките!!!  runner

Проста лайнутна селянко, нивото ви стига до гостуване с 20 човека . Това ви е нивото . Срам сте за Пловдив !

▒▓█▀▄▀▄  БОТЕВ  ▀▄▀▄█▓▒

Офлайн

#41 2012-01-27 14:35:20

publicen3my
Потребител

1912plovdiv написа:
4-you написа:

Проста лайнутна селянко, нивото ви стига до гостуване с 20 човека . Това ви е нивото . Срам сте за Пловдив !

То вашето ниво, кога да го стигнем? Тоя полумесец много го уважават ваще хора.  smqh
И тях ли по линия олд скуул бултра$ ПАЛЯЧО ги уважавате хлебарка?

О жълти курви какви сте пички, вдигнете горе меките ръчички
къде ви хванем - ще ви разбием, петното жълто от Пловдив ще изтрием !

Офлайн

#42 2012-01-27 14:38:44

LA Fight Club
Потребител

На жълтите ако им спре интернета на момента ще измрът половината. Другите до месец ще забравят, че са били фенове на този прокажен турски отбор.

Вейте турски знамена и не се месете в работите на българите, още по-малко на пловдивчани  negur

http://prikachi.com/images/160/4314160x.jpg

Офлайн

#43 2012-01-27 14:41:26

1912plovdiv
Потребител

Постни я тая снимка във всички теми спамер селски !

Проста и комплексирана до безкрайност селянко ! Това е снимка от приятелска среща на ветераните на Марица в турция !

Много бързо забравихте как близахте ануса на Байряма и Левент до несвяст, е разбира се го накарахте да сложи за парлама жена си за президент ... което ви беше достатъчно ибрикчии позорни ...

СРАМ СТЕ !

▒▓█▀▄▀▄  БОТЕВ  ▀▄▀▄█▓▒

Офлайн

#44 2012-01-27 14:52:33

publicen3my
Потребител

1912plovdiv написа:

Проста и комплексирана до безкрайност селянко ! Това е снимка от приятелска среща на ветераните на Марица в турция !

Много бързо забравихте как близахте ануса на Байряма и Левент до несвяст, е разбира се го накарахте да сложи за парлама жена си за президент ... което ви беше достатъчно ибрикчии позорни ...

СРАМ СТЕ !

Лизахме ама не лизахме! Протестирахме, действахме и няма турци! УМРИИИИИИИ ОТ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯД!
Бат Мите, дай 500 леа?
-Нали ги знаеш, глупаците.

О жълти курви какви сте пички, вдигнете горе меките ръчички
къде ви хванем - ще ви разбием, петното жълто от Пловдив ще изтрием !

Офлайн

#45 2012-01-27 16:00:18

kriviq
Потребител

publicen3my написа:
1912plovdiv написа:

СРАМ СТЕ !

Лизахме ама не лизахме! Протестирахме, действахме и няма турци! УМРИИИИИИИ ОТ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯД!
Бат Мите, дай 500 леа?
-Нали ги знаеш, глупаците.

Aide molq ti se . S tiq zau4eni frazi na malkite keleshi . I sam mnogo dobre znaesh,che vie ne maxnaxte turcite,a preimenuvaxte sobstevnika . Galq Topalova beshe nalojeno lice ...

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн