Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2012-01-26 15:48:43

CSKAr ot varna
Потребител

Re: Lauta Army Fight Club

Някой от хората на клипа са големи дървета иначе по-добре се запишете в Киокушин клуба в Пловдив най-добрия в страната ще научите техника,че и по-здрави ще станете

Офлайн

#17 2012-01-26 15:57:53

LA Fight Club
Потребител

Хубаво, че си ти прасе просто от Варна да ни кажеш най-добрите в Пловдив кои са   negur Някои от момчетата са на 2 тренировки, ама ти си бил брус ли на първата още сигурно  pig

Офлайн

#18 2012-01-26 16:56:29

БНВ
Потребител

Браво момчета !!!

Пернишки чук

Офлайн

#19 2012-01-26 17:40:53

АЛАБАЛА
Потребител

Почти всички от този клип нямат нищо общо с фенове на Локо Пловдив.Познавам ги лично и знам ,че даже не се интересуват от футбол.

Офлайн

#20 2012-01-26 18:12:01

4-you
Потребител

АЛАБАЛА написа:

Почти всички от този клип нямат нищо общо с фенове на Локо Пловдив.Познавам ги лично и знам ,че даже не се интересуват от футбол.

ХАХАХА ебахти царвула!!! къв си ти бе паун  kreten

Офлайн

#21 2012-01-26 18:25:14

Гаден_Човек
Потребител

АЛАБАЛА написа:

Иска ти се !

LAUTA HOOLS!

Офлайн

#22 2012-01-26 18:28:53

edinVsveta
Потребител

АЛАБАЛА написа:

99.9% от трениращите членуват и в групировките.Не те знам кой си и кой познаваш ЛИЧНО....но ти гарантирам, че всички са от Локомотив и се ''интересуват'' от футбол  nono

Офлайн

#23 2012-01-26 18:31:05

АЛАБАЛА
Потребител

4-you написа:
АЛАБАЛА написа:

Мухльо!!Искаш ли да ти ги изброя поименно ?Я кажи защо на тренировката ви миналата седмица дойде само един човек.Ша ти еба майката циганска!

Последна редакция от АЛАБАЛА (2012-01-26 18:31:56)

Офлайн

#24 2012-01-26 18:49:59

edinVsveta
Потребител

АЛАБАЛА написа:
4-you написа:
АЛАБАЛА написа:

Мухльо!!Искаш ли да ти ги изброя поименно ?Я кажи защо на тренировката ви миналата седмица дойде само един човек.Ша ти еба майката циганска!

Много четеш фейсбук май.Ела следващия път , много ги разбираш нещата...но като гледам си оборотен само тук в сайта.

Офлайн

#25 2012-01-26 18:51:18

UBG
Потребител

Нямат нищо общо с Локо, просто си тренират със суитчери на отбора  smqh

Офлайн

#26 2012-01-26 19:03:15

LautaHoolsYouth
Потребител

CSKAr ot varna написа:

Някой от хората на клипа са големи дървета иначе по-добре се запишете в Киокушин клуба в Пловдив най-добрия в страната ще научите техника,че и по-здрави ще станете

ти си голям разбирач бе хьхахьхахьхахьхах клуба е на 3 седмици и има вече над 30 човека който тренират сериозно .. ти какво очакваш за 3 седмици да станат БАДР ХАРИ ли ? след 4 месеца има К1 в пловдив там ще имаме учасници ,заповядай да погледаш ...и тогава можеш в лицето да им кажеш колко са дървени ;)

Офлайн

#27 2012-01-26 19:03:50

drugAround
Потребител

Накрая на клипа,пича с белият суитчер бая е расъл  metal

Офлайн

#28 2012-01-26 19:05:42

LautaHoolsYouth
Потребител

АЛАБАЛА написа:

извикахме актьори спокойно несме ние  playboy

Офлайн

#29 2012-01-26 20:04:36

LA Fight Club
Потребител

Палячото чел фейсбука, само, че въпросното съобщение беше, че само един човек за ММА, иначе 15-20 човека имаше същата вечер за Муай Тай  cry Колко са смешни тия папагалите не е истина  negur

Офлайн

#30 2012-01-26 21:37:18

publicen3my
Потребител

АЛАБАЛА написа:

Злорадите ви филми край нямат!
Кой си ти анонимко? Питам те незнам за кой път?

О жълти курви какви сте пички, вдигнете горе меките ръчички
къде ви хванем - ще ви разбием, петното жълто от Пловдив ще изтрием !

Офлайн