#1 2011-11-25 15:47:45

Svilengrad
Модератор

Предстоящи дербита в Европа

Темата е добра, а този уикенд хич не е лош hm

Crvena Zvezda - Partizan
Koln - Monchengladbach
Dortmund - Schalke
Lazio - Juventus
Marseille - PSG
Zenit - Lokomotiv Moscow
SL Benfica - Sporting
Real Madrid - Atletico Madrid

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#2 2011-11-26 00:07:32

Сандански
Потребител

Re: Предстоящи дербита в Европа

Ако ПСЖ бие ще пощурея.  smqh
Изпусна още едно дерби Юнайтед-Нюкасъл.

Последна редакция от Сандански (2011-11-26 00:08:01)

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#3 2011-11-26 10:52:31

ΠΑΟΚ Δικεφαλε
Потребител

Београдска звона звоне,
Да поздраве шампионе,
Шампионе црно беле,
Првази смо земље цeлe!

НАПРЕД ПАРТИЗАН!

Το μόνο που καθυστερούν και σκουπίδια που προσβάλλει το ιερό μαύρες και άσπρες ρίγες μπορεί να έρθει και να φάει το πουλί μου!

Офлайн

#4 2011-11-28 12:49:14

newcomer
Потребител

И в крайна сметка

Цървена Звезда - Партизан     0:2
Кьолн - Борусия (М)                0:3
Дортмунд - Шалке                   2:0
Ман Юнайтед - Нюкасъл          1:1
Лацио - Ювентус                     0:1
Марсилия - ПСЖ                      3:0
Зенит - Локо Москва                2:1
Бенфика - Спортинг                1:0
Реал - Атлетико                       4:1
Ливърпул - Ман Сити               1:1

Цървена Звезда - Партизан се играе пред 35 000 зрители, а нашето "дерби" - пред 10 000. А Сърбия и по територия и по население е по-малка от България, Белград със сигурност не е по-голям от София, а футболът им не е кой знае колко по-добър от нашия.  vij

Офлайн

#5 2011-11-28 13:15:57

Svilengrad
Модератор

newcomer написа:

И в крайна сметка

Цървена Звезда - Партизан     0:2
Кьолн - Борусия (М)                0:3
Дортмунд - Шалке                   2:0
Ман Юнайтед - Нюкасъл          1:1
Лацио - Ювентус                     0:1
Марсилия - ПСЖ                      3:0
Зенит - Локо Москва                2:1
Бенфика - Спортинг                1:0
Реал - Атлетико                       4:1
Ливърпул - Ман Сити               1:1

Цървена Звезда - Партизан се играе пред 35 000 зрители, а нашето "дерби" - пред 10 000. А Сърбия и по територия и по население е по-малка от България, Белград със сигурност не е по-голям от София, а футболът им не е кой знае колко по-добър от нашия.  vij

Резултата тука едва ли някой го интересува, а темата си е за ултрас дербита, Ливърпул - Ман Сити и Ман Юн - Нюкасъл ако са такива дербита, значи си в правилна посока.. debil

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

Офлайн

#6 2012-01-15 21:37:15

Svilengrad
Модератор

Милан - Интер urud

Офлайн

#7 2012-01-16 12:39:24

xdream
Потребител

кур за интер

Офлайн

#8 2012-04-21 12:34:59

Svilengrad
Модератор

Легия Варшава - Лех Познан тази вечер urud

Офлайн

#9 2012-04-21 12:42:26

addicted
Потребител

Svilengrad написа:

Легия Варшава - Лех Познан тази вечер urud

След няма и два часа почва, да не се объркаш нещо и да го чакаш вечерта  pitie

Офлайн

#10 2012-04-21 12:43:24

varna boy
Потребител

Не е довечера а 14:30.Защо ли??? urud

ЗА ЧЕСТТА НА ВАРНА.

Офлайн

#11 2012-04-22 09:04:55

North Stand
Потребител

ЦСКА-ЛЕФСКИ ДЕРБИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ КАЛИБЪР ! ДАНО СЪБЕРЕМ НАД 15 ХИЛЯДИ И СТАНЕ ЧУДОТО !

ЦСКА СОФИЯ !!!

Офлайн

#12 2012-09-20 20:37:51

ЛУД ГИДИЯ-син
Потребител

То дошло бе,на 21 октомври, най-кръвосмраэяващото дерби,Съндърланд-Нюкасъл:

http://www.youtube.com/watch?v=N_tOPCOi … re=related
http://www.youtube.com/watch?v=sp1bDKOA … re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Vs-Abekc … re=related
http://www.youtube.com/watch?v=2Jc-TQnm … re=related
Отсега почвам да загрявам...Наздраве за Нюкасъл bira
Кур за Съндърланд kur

Последна редакция от ЛУД ГИДИЯ-син (2012-09-21 07:22:55)

Офлайн

#13 2012-10-07 13:35:41

prosto_ultras
Потребител

Днес от 17:00 Българско време Спартак М-ЦСКА М на стадион Лужники се очакват около 60 000 зрители общият брой полицай,които ще охраняват срещата извън стадиона и вътре на стадиона ще е около 5000 полицаи като не малка част от тях ще са хора от специализиран отряд за борба с безредиците.Статистиките за този мач може би не са толкова важни,както и моментното класиране този мач напълно наподобява и нашето дерби ЦСКА-Левски,но все пак да отбележим някои неща.В последните 11 години ЦСКА М води убедително като победи над Спартак,4 победи за Спартак М,11 за ЦСКА М и 7 мача са завършили на равно като най-еблематичните победи в последните години е тази на ЦСКА М през 2008 година когато те побеждават вечният си градски съперник със 1-5.Доколкото успях да разбера най-голямата победа в исторически план е на Спартак М със 6-0.Във Россия Спартак е най-титулуваният клуб,но пък ЦСКА е първият Руски отбор спечелил Европейски международен турнир Купата на Уефа през 2005 година това са най-силните години на Армейският тим начело със треньора Валери Газаев.Във витрините си Спартак притежава 12 шампионски купи на СССР,10 национални купи на СССР,9 шампионски титли на Россия,3 национални купи на Россия.Успехите на ЦСКА м са следните 7 пъти шампион на СССР,5 пъти носител на националната купа на СССР,3 пъти шампион на Россия и 4-кратен носител на купата и суперкупата на Россия,разбира се и както отбелязах носител на Купата на Уефа през 2005 година.У мен този мач предизвиква много сериозен интерес защото много прилича на нашето дерби само,че ролите са малко разменени.Сегашните позиции в първенството на отборите са ЦСКА М заема 3-рата позиция с 21 точки а Спартак е на 5-то място на 2 точки след тях с 19,но класирането не бива да ни залъгва с оглед по-лесната програма на ЦСКА М дотук е нормално да малко по-напред,но Спартак М тази година мисля,че е доста по-добър отбор от ЦСКА М и ще ги победи със 2-1 колкото и да не ми се иска.Другите големи дербита са Милан-Интер и Реал-Барселона,но те не предизвикват никакъв интерес у мен защото съм се нагледал доста особено на Реал-Барса!

Последна редакция от prosto_ultras (2012-10-07 13:36:09)

Against modern football!!!!

Офлайн

#14 2012-10-07 15:27:25

UBG
Потребител

prosto_ultras написа:

Днес от 17:00 Българско време Спартак М-ЦСКА М на стадион Лужники се очакват около 60 000 зрители общият брой полицай,които ще охраняват срещата извън стадиона и вътре на стадиона ще е около 5000 полицаи като не малка част от тях ще са хора от специализиран отряд за борба с безредиците.Статистиките за този мач може би не са толкова важни,както и моментното класиране този мач напълно наподобява и нашето дерби ЦСКА-Левски,но все пак да отбележим някои неща.В последните 11 години ЦСКА М води убедително като победи над Спартак,4 победи за Спартак М,11 за ЦСКА М и 7 мача са завършили на равно като най-еблематичните победи в последните години е тази на ЦСКА М през 2008 година когато те побеждават вечният си градски съперник със 1-5.Доколкото успях да разбера най-голямата победа в исторически план е на Спартак М със 6-0.Във Россия Спартак е най-титулуваният клуб,но пък ЦСКА е първият Руски отбор спечелил Европейски международен турнир Купата на Уефа през 2005 година това са най-силните години на Армейският тим начело със треньора Валери Газаев.Във витрините си Спартак притежава 12 шампионски купи на СССР,10 национални купи на СССР,9 шампионски титли на Россия,3 национални купи на Россия.Успехите на ЦСКА м са следните 7 пъти шампион на СССР,5 пъти носител на националната купа на СССР,3 пъти шампион на Россия и 4-кратен носител на купата и суперкупата на Россия,разбира се и както отбелязах носител на Купата на Уефа през 2005 година.У мен този мач предизвиква много сериозен интерес защото много прилича на нашето дерби само,че ролите са малко разменени.Сегашните позиции в първенството на отборите са ЦСКА М заема 3-рата позиция с 21 точки а Спартак е на 5-то място на 2 точки след тях с 19,но класирането не бива да ни залъгва с оглед по-лесната програма на ЦСКА М дотук е нормално да малко по-напред,но Спартак М тази година мисля,че е доста по-добър отбор от ЦСКА М и ще ги победи със 2-1 колкото и да не ми се иска.Другите големи дербита са Милан-Интер и Реал-Барселона,но те не предизвикват никакъв интерес у мен защото съм се нагледал доста особено на Реал-Барса!

Кур за Реал-Барса, Марсилия-ПСЖ и Милан-Интер, да живее руския футбол  bira

Офлайн

#15 2012-10-28 11:12:37

prosto_ultras
Потребител

Днес три невероятни дербита!!!! 15:30 Евертън-Ливърпул,18:30 Челси-Ман Ю ииииииииии едно от най-големите дербит в света да не кажа,че за мен е най-великото Ривър Плейт-Бока Хуниорс 20:30!!!!!!!!

Against modern football!!!!

Офлайн