#16 2011-10-13 14:16:40

bateniki
Потребител

Re: Балканска лига

Струва ми се трудно изпълнимо , дано се получи все пак .

Офлайн

#17 2011-10-13 15:27:52

Обелски
Потребител

Първо трябва да патентоват ракията,и тогава да се правят турнири.

В Плевен там студено е,мръсно пък във Пловдив е,мирище във Подуене в ОБЕЛЯ СИ Е НАЙ-ДОБРЕ

Офлайн

#18 2011-10-13 17:28:07

Cukyens1921
Потребител

Обелски е много прав ! Няма футбол без ракия ! Иначе всички знаем това как ще свърши ( може би още преди да започне )  smqh

Офлайн

#19 2011-10-13 19:10:31

mpfc1919
Потребител

Tonio1914 написа:

Доколкото знам,създаването на лигата е почти на 100% сигурно.Платини вчера е казал,че подкрепя идеята и Балканската Лига ще стане официален турнир към УЕФА,който ще бъде трети по значимост след Шампионската Лига и Лига Европа за участващите в него.Така че това няма да бъде някакъв приятелски несериозен формат,както много хора си мислят,а ще е силен и сериозен,официален турнир на УЕФА.Регламента,поне в първите му издания ще бъде–директни сблъсъци между отборите на принципа на два мача в разменено гостуване т.е.,което е най важното,че няма да има групи,класирания,точки,групови фази и тем подобни глупости,които както знаем особенно накрая когато някои отбори са си осигурили участие в следващата фаза,последните мачове винаги излизат с резервите и не се напрягат.Тук при директното елиминиране това нещо няма как да се случи и всеки мач от първия до последния ще се играе на 100%.Аз лично съм много доволен от тоя турнир,защото гледайки съперниците съм сигурен,че в тази лига български отбор има съвсем реални шансове да стигне примерно поне до финал.Щото да си говорим честно,в сегашните два турнира– ШЛ и Лига Европа с това ниво на футбола ни,говоря чисто спортно–технически,не виждам скоро години някой български отбор да постигне нещо значимо.Играем до някъде и ако случайно не се осерем както тая година всички български отбори,стигаме до някъде и първия гранд който ни застане на пътя и...дотам./визирам всички български отбори/.Докато тая Балканска Лига е друго нещо вече,с малко повече желание и "напъване" всеки един от българските отбори може да отстрани всеки един от останалите балкански тимове.

Приятелю, не ми се вярва турнира да е под егидата на УЕФА, а в същото време отборите да участват посредством покани. Ако европейската футболна централа наистина обяви турнира за свой, то би трябвало участниците да се избират спрямо класирането си в местните първенства. Но тогава идва другият момент, че мачовете задължително трябва да се играят в извънсезонно време, за да могат същите отбори да продължат участието си в ШЛ и ЛЕ.
Като цяло идеята ми се струва много добра, и определено заряда ще е голям, а стадионите пълни. Просто трябва някое официално лице да излезне и заяви какво всъщност ще представлява този турнир.

Последна редакция от mpfc1919 (2011-10-13 19:11:10)

Офлайн

#20 2011-10-16 14:08:55

instincta
Потребител

TribuneEast2 написа:

То може ама да е както в Гърция, без гостуващи агитки. Заряда ще е по-малък, но пак ще е шоу. Може само на евентуалния финал, който да се играе на неутрален терен да има неограничени бройки или нещо такова. Ама е факт, че с хървати, сърби, резаци и всякаква сган 100% лигата ще бъде прекратена още на втория/третия кръг smqh

ПП: Сега видях списъка и гледам, че няма хървати, а предложението за Балканска лига доколкото знам идва от сърболята. Да не са напълнили гащите от факта, че едно гостуване в Загреб или Сплит ще е на 100% приятно и забавно? smqh

Тва с забраната за гостуваща агитка е глупост!  Няма как да стане води се дискриминация по коденса на Уефа , но ако се стигне до погроми отбора ДОМАКИН изяжда санкцията защото именно той е длъжен да осигури охрана по време на спортното мероприятие и ескорт на чуждестранните фенове до границата.

Офлайн

#21 2011-10-16 14:23:15

ultracska
Потребител

kzL.bg написа:

ще бъде пълна лудница не ми трябва тъпата лига европа при тази ситуация  metal

Абсолютно съгласен,и без това нищо не можем да направим в другите турнири.

ЦСКА

Офлайн

#22 2011-10-17 15:37:05

Mueve
Потребител

Ще стават мелета ! Ще вълят куршета ХАХАХ ! :Д Сега по сериозно . Тази лига ако наистина се организира ще бъде един огромен + за Балканският футбол ! Тръпката ще е науписуема просто и тогава момчета трябва да сме задружни като 1 юмрук !

Последна редакция от Mueve (2011-10-17 15:37:40)

Офлайн

#23 2011-10-18 22:37:53

ΠΑΟΚ Δικεφαλε
Потребител

Ще има доволно безредици на почти всеки мач metal1

Το μόνο που καθυστερούν και σκουπίδια που προσβάλλει το ιερό μαύρες και άσπρες ρίγες μπορεί να έρθει και να φάει το πουλί μου!

Офлайн

#24 2011-10-19 17:05:53

hardcore1914
Потребител

Трябва като дойдат тука да не им се верва!  urud1  gurlo  ela  buhalka

Офлайн

#25 2011-10-19 17:09:43

Svilengrad
Модератор

hardcore1914 написа:

Както на Бешикташ не им се верваше debil

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#26 2011-10-19 17:40:56

hardcore1914
Потребител

Svilengrad написа:
hardcore1914 написа:

Е бая парцали оставиха на прасетата..

Офлайн

#27 2011-10-19 17:45:39

Svilengrad
Модератор

hardcore1914 написа:
Svilengrad написа:
hardcore1914 написа:

Е бая парцали оставиха на прасетата..

Така беше, но липсваше малко клане и кръвища, поне така се пишеше из форумите. urud1

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн