Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2011-09-19 20:21:09

ЛУД ГИДИЯ
Потребител

Re: Кампания Левски докрай

Да се върнат,но истинските!Пожелавам ви го,без задни мисли! bira

МНЗ и Hooligans.bg предупреждават,че воденето на форумни битки с ЛУД ГИДИЯ вредят на вашето здраве!

Офлайн

#17 2011-09-19 20:26:58

Supporter
Потребител

NORD написа:

Тази тема била само за левскари, не е пряко свързана с другите отбори, да не се пишели глупости под коментарите за тази тема...
Нали акцията е да върнете хората на Герена, тогава защо лепите по Армията?!?!

Аз видях, че на входа са залепени плакати. Пак че има лека провокация, вярно, но пък не е точно на стадиона и не е залепена върху паметник на отбора.

Офлайн

#18 2011-09-19 23:00:19

brkty
Потребител

Абе вие в Перник тъпи ли се раждате, или по време на израстването ставате такива ?   mislitel

Русе обича Левски !!!

Офлайн

#19 2011-09-19 23:11:19

KMFDM
Потребител

Левски е на цяла България  ,никой не е казал обратното тъпа  орка,нали ти казах да си биеш камшика от тука малоумник.И наистина в пеуник трябваше да има най-много. smqh  negur  kur

Офлайн

#20 2011-09-20 08:29:37

Supporter
Потребител

И как петним името на Апостола, бе тъпо същество такова ? Ти глагола петниш въобще знаеш ли му значението или и ти ги говориш тия неща наизуст ? shok

Офлайн

#21 2011-09-20 09:17:52

lkk
Потребител

Привет господа "хулиганчета" ... Интересно ми е да ви запитам как точно свързвате изречението "Манталитетът се изгражда с труд, упорство и постоянство" и четирите плаката залепени на пребоядисаните ми врати на гаража /пребоядисани след прекрасните надписи "ЛЕВСКИ"/ ? Нещо не схващам идеята ви за тази, малоумна и не зачитаща чуждата собственост, кампания и съм изумен от "Манталитетът" ви, който така ревностно и гордо пазите и разпространявате... та по повод тези събития и по повод наличието на логото на клуба на тези плакати в момента съм завел едно много прекрасно дело срещу любимия ви клуб ПФК Левски и днес ще бъдат подадени още документи за две дела срещу www://fondsectorb.com и www://sector-b.com .... Успех в кампанията и късмет в съда на "печелившите" ;)

Офлайн

#22 2011-09-20 09:42:50

hardcore1914
Потребител

lkk написа:

Привет господа "хулиганчета" ... Интересно ми е да ви запитам как точно свързвате изречението "Манталитетът се изгражда с труд, упорство и постоянство" и четирите плаката залепени на пребоядисаните ми врати на гаража /пребоядисани след прекрасните надписи "ЛЕВСКИ"/ ? Нещо не схващам идеята ви за тази, малоумна и не зачитаща чуждата собственост, кампания и съм изумен от "Манталитетът" ви, който така ревностно и гордо пазите и разпространявате... та по повод тези събития и по повод наличието на логото на клуба на тези плакати в момента съм завел едно много прекрасно дело срещу любимия ви клуб ПФК Левски и днес ще бъдат подадени още документи за две дела срещу www://fondsectorb.com и www://sector-b.com .... Успех в кампанията и късмет в съда на "печелившите" ;)

ebasi Много си се ядосал бе чичко  uho

Офлайн

#23 2011-09-20 10:31:32

KMFDM
Потребител

И какво ако ги спечелиш ве пумияр ,КАКВО пари ще искаш нали алчен турски измикяр.Нищо ,но конака ти ще стане обществена тоалетна ,а тогава да те видя кой ще съдиш.Може би мен? smqh  negur  kur  pig

Офлайн

#24 2011-09-20 11:41:46

Dimas
Потребител

lkk написа:

Може и срещу мен да заведеш дело, че те наричам публично ПЕДЕРАС ! :D

Пусти перничани ,мамо пусти перничаании ако немаха кюмуро че ми ручат к*ро!

Офлайн

#25 2011-09-20 12:38:47

топка
Потребител

Dimas написа:
lkk написа:

Може и срещу мен да заведеш дело, че те наричам публично ПЕДЕРАС ! :D

а няма ли да подадеш и иск срещу магазина за лепило?

Офлайн

#26 2011-09-20 12:55:30

KrainoKafevVuvFilmO
Потребител

Осъди ми кура kur

ДУЧЕ: Абе, малоумни ли сте бе, кенефи,  за кво дойдохте бе, мама ви деба, минети мръсни, ЗНАМЕТО ВИ ВЗЕМАХА, ЕБАХА ВИ ГОВЕДАТА, тука сте ми дошли да се биете, смърт бе мърши!

Офлайн

#27 2011-09-20 14:04:27

Selqnin Bilkar
Потребител

Тоя да има късмета да призове някого в съда и ше му остане ни гараж, ни кола  kreten

Офлайн

#28 2011-09-20 14:44:16

KMFDM
Потребител

Selqnin Bilkar написа:

Тоя да има късмета да призове някого в съда и ше му остане ни гараж, ни кола  kreten

Направо трябва да се изсели в друга държава не град или село,но ще го видим може да размисли. smqh  buhalka  bushon

Офлайн

#29 2011-09-20 15:40:22

xdream
Потребител

Тази кампания ние я започнахме преди няколко месеца самоче със стикери и вие веднага ... да не видите нещо

Офлайн

#30 2011-09-20 16:01:52

KMFDM
Потребител

Страшна кампания със стикери ГЛУПАК smqh хубаво чуй и прочети за какво става въпрос ,а не пак да дрънкаш тъпизми келяв,че пак от вас са видели, то целия свят гледа само от вас- мърда ,а онова малко лайно над теб направо няма какво да го коментирам ,неподготвен,тъп пубер,който явно са му излезли нови пъпки и сега е в криза и не на последно място фен на смешен отбор за който говорят,че като види равностойна агитка и пускали жълто в гащите,че и за това екипите им са жълти да не си личи насраните им дирници. negur  cheti

Последна редакция от KMFDM (2011-09-20 16:03:43)

Офлайн