Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#271 2020-02-15 00:40:02

7_!_2
Потребител

Re: Кампания Левски докрай

Бай Ставри написа:

Аз смело мога да заявя че няма да припозная Царско село!!!Не ми пука какво ще кажат Пената и Жеков,правя го заради Геша  bira  metal1

Ти може да не припознаваш за втори път, ама другите така наречени тартори като видят тва:
https://dsport.bg/shef-na-carsko-selo-p … video.html
Курви белооо и царско село  smqh  smqh

Последна редакция от 7_!_2 (2020-02-15 00:42:44)

Офлайн

#272 2020-02-15 12:05:33

FALLOUT
Потребител

koz айде успех нека по-грозния победи

Офлайн

#273 2020-02-15 12:52:56

Varicose14
Потребител

Някой нещо да е губил по пътя .

Офлайн

#274 2020-02-15 12:56:28

sektorGG
Потребител

Мачкайте тази припознала-предателска-пасмина наричаща себе си "фенове".

Мачкайте оражевата сган.

Офлайн

#275 2020-02-15 13:40:30

CeBep
Потребител

Е дай за говедата да викаме, не си прав приятел, най-малкото в такъв момент не пиши нищо.

Офлайн

#276 2020-02-15 14:29:10

g0dji
Потребител

SektorGG не знам какъв фен си бил щом викаш за говедата убитак

Офлайн

#277 2020-02-15 17:24:50

ZDtv
Потребител

ПОКЛОН ПРЕД ПУБЛИКАТА НА ЛЕВСКИ  ole

Офлайн

#278 2020-02-15 18:12:13

sektorGG
Потребител

CeBep написа:

Е дай за говедата да викаме, не си прав приятел, най-малкото в такъв момент не пиши нищо.

И какъв е момента ? Въобще не ме интересуват нито говеда нито турци или майни....
За мен е важно припознавачите да си получат заслуженото. Същите тези припознавачи, които предадоха и убиха ЦСКА .... тази постъпка дори и най-голямото говедо нямаше да я причини на ЦСКА, но те я направиха.

Офлайн

#279 2020-02-15 19:08:53

collector
Потребител

sektorGG написа:

Мачкайте тази припознала-предателска-пасмина наричаща себе си "фенове".

Мачкайте оражевата сган.

Рогата ти прозират през ника.

ЦСКА София

Офлайн

#280 2020-02-15 19:45:34

RED
Потребител

Отново жалки мозАци от боклука,ако с мълчане ще си спасяват обора изобщо да не си правят труда.Този път поставиха рекорд даже за собствените си недъзи-без хорео,само един малоумен надпис,една неизпята песен.Добре че са мишкитИ да въртят три неща цял мач да да се види че има наркомани на стадиона.В затворения гейорум трябва да издигнат в култ нашите черни звИзди че са Оникално слаби и не могат да бият сВините ритнитопковци.

ОТ ЦСКА СА ДЕЦАТА НИ,ТЕ НЕ ИСКАТ ДА СА КУРВИ И ПРЕДАТЕЛИ
НАРКОМАНИ И БОКЛУЦИ ТОВА ВИ Е ХАЙЛАЙФА-ГНУСНИ СЪЩЕСТВА ОТ КОИТО МИ СЕ ДРАЙФА
ГЛАВАТА ТИ ПРАЗНА,КОСАТА ТИ МАЗНА,ДУШАТА ПРОДАЖНА

Офлайн

#281 2020-02-15 20:02:41

7_!_2
Потребител

RED написа:

Отново жалки мозАци от боклука,ако с мълчане ще си спасяват обора изобщо да не си правят труда.Този път поставиха рекорд даже за собствените си недъзи-без хорео,само един малоумен надпис,една неизпята песен.Добре че са мишкитИ да въртят три неща цял мач да да се види че има наркомани на стадиона.В затворения гейорум трябва да издигнат в култ нашите черни звИзди че са Оникално слаби и не могат да бият сВините ритнитопковци.

Дай мач на националния къде сте били в съотношение 3 към 1 във ваша полза, стига си философствал.. Да не говорим за оранжевите димки  uho

Последна редакция от 7_!_2 (2020-02-15 20:04:29)

Офлайн

#282 2020-02-15 20:08:18

grrr
Потребител

RED написа:

Най-добрата хореография са препълните А и Б сектори.

п.с. Друг цвят димки освен оранжеви нямаше ли?

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЛЕВСКИ !

Офлайн

#283 2020-02-15 20:54:24

shibamsfine1914
Потребител

СОФИЯ Е СИНЯ ,БЪЛГАРИЯ СЪЩО !  metal  metal  metal  metal  metal  bira  bira  bira  bira  bira  bira  bira  nervak  nervak  nervak  nervak  nervak

Ти носиш най-святото име - като небето кристално. Ти светиш с най-хубавия цвят - като морето безкрайно. Ти носиш най-святото име - като крилете - мечтите. Колко е хубаво да си Левскар !

Офлайн

#284 2020-02-15 21:36:07

ЧЕРВЕНА СОФИЯ
Потребител

Тея па, баси болните, 3 към 1. Наглостта ви няма край, слава богу, че не съм кухорого говедо. Кво ми говорите изначално за бройки, вие се надъхвате 3 седмици, при нас си беше все тая. Видяхме миналия сезон как бяхте 1000 в Б на едно от дербитата, смешници мълчащи. Това ще са ви 15те минути слава, неграмотници smqh

Офлайн

#285 2020-02-15 21:44:16

7_!_2
Потребител

ЧЕРВЕНА СОФИЯ написа:

Тея па, баси болните, 3 към 1. Наглостта ви няма край, слава богу, че не съм кухорого говедо. Кво ми говорите изначално за бройки, вие се надъхвате 3 седмици, при нас си беше все тая. Видяхме миналия сезон как бяхте 1000 в Б на едно от дербитата, смешници мълчащи. Това ще са ви 15те минути слава, неграмотници smqh

Колко сте бе минет... 4500 в Г и 1500 във В срещу 6500 в А и 11 000 в Б, да не е точно 3 към 1 помияр.. Вижте сте колко сте жалки, писах след всички резили на Левски никога не е имало такова превъзходство.. Просто щото не можете въшкар, левскарите към припознавачите са 4 към 1 в
София и малко по-малко в България, оттам ви идват феновете за мач и това го знае всеки

Последна редакция от 7_!_2 (2020-02-15 21:46:02)

Офлайн