Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2011-10-09 20:51:00

ЛУД ГИДИЯ
Потребител

Re: Локомотив Пловдив празнува 85 години в мач срещу Цървена Звезда

Честит празник и от мен!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

МНЗ и Hooligans.bg предупреждават,че воденето на форумни битки с ЛУД ГИДИЯ вредят на вашето здраве!

Офлайн

#32 2011-10-09 20:57:38

publicen3my
Потребител

ЛУД ГИДИЯ написа:

Честит празник и от мен!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Благодарим  bira

О жълти курви какви сте пички, вдигнете горе меките ръчички
къде ви хванем - ще ви разбием, петното жълто от Пловдив ще изтрием !

Офлайн

#33 2011-10-09 21:20:41

harry roberts
Потребител

Сега как ще променяте татусите   smqh  smqh  Като прасетата, се опитвате да променяте историята.

Офлайн

#34 2011-10-09 21:39:46

nowornever
Потребител

harry roberts написа:

Сега как ще променяте татусите   smqh  smqh  Като прасетата, се опитвате да променяте историята.

ти мълчи, че не сте по напред от тях, дето баткоф рече, че сте били създадени 1911година?  smqh  smqh  за кфо си говорим  - а ви е собственик даже, не случаен.. така че си гледай твойта паница не чорбарката преди да коментираш.. uho

Офлайн

#35 2011-10-09 23:04:38

krissto
Потребител

Миналата година колко години чествахте?

Офлайн

#36 2011-10-09 23:25:14

pantalon_1997_holigans
Потребител

Ае спрете се вече бре бастуни, ще си празнуват каквото и когато искат, то си е тяхна работа! Пак ли трябва да убият някой да се усъзнаете, и да почнете пак със заучените фрази за обединение. Много просто стадо сме, манипулират ни както си искат, някой драсне един провокативен коментар, и шараните кълват като риби! И аз се ядосах днеска като пяха против Ботев, но в крайна сметка и ние имаме песен в която се пее за говеда и чорбари, това е в реда на нещата. Време е за иситнско национално обединение, щото ножа е опрял до кокала, но истинско, не такова за 2 седмици! bira

Офлайн

#37 2011-10-10 03:23:26

Ultra BG
Потребител

pantalon_1997_holigans написа:

Ае спрете се вече бре бастуни, ще си празнуват каквото и когато искат, то си е тяхна работа! Пак ли трябва да убият някой да се усъзнаете, и да почнете пак със заучените фрази за обединение. Много просто стадо сме, манипулират ни както си искат, някой драсне един провокативен коментар, и шараните кълват като риби! И аз се ядосах днеска като пяха против Ботев, но в крайна сметка и ние имаме песен в която се пее за говеда и чорбари, това е в реда на нещата. Време е за иситнско национално обединение, щото ножа е опрял до кокала, но истинско, не такова за 2 седмици! bira

Човече, благодаря ти за коментара! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!! Как може да сме толкова долно племе и толкова много да си пречим сами...

Горд българин от сърцето на Златна Добруджа!

Офлайн

#38 2011-10-10 03:24:58

Ultra BG
Потребител

И честит празник на Локо! Пожелавам Ви много успехи, радости и развитие, Българи! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИКЧО!!!

Горд българин от сърцето на Златна Добруджа!

Офлайн

#39 2011-10-10 08:23:54

Спартачко
Потребител

ЧЕСТИТ И ОТ МЕН, МАЛКО НА ПАТЕРИЦА, НО ПО-ДОБРЕ КЪСНО ОТ КОЛКОТО НИКОГА  bira  ИМАТ ПРАЗНИК И ПРАЗНУВАТ. ТОЛКОВА. НЕ Е ВАЖНО ВЪВ ФОЛКЛОРА, РЕПЕРТОАРА ИЛИ КАКВОТО ТАМ ИСКАТЕ НА ДАДЕНИ ФЕНОВЕ ДА ИМА РАЗЛИЧНИ ПЕСНИ, ВАЖНОТО Е, ЧЕ СЪУМЯХМЕ ДА СЕ ОБЕДИНИМ И ТРЯБВА ДА ЗАПАЗИМ ПОСТИГНАТОТО И ДА ПОЧНЕМ ДА ГРАДИМ ВЪРХУ НЕГО. ole  ole  ole  ole  ole

Последна редакция от Спартачко (2011-10-10 09:14:12)

Офлайн

#40 2011-10-10 09:53:57

AREA BIANCONERA
Потребител

Офлайн

#41 2011-10-10 10:13:31

1913
Потребител

Всичко супер, но не ме кефи как има знамена на оградата  на италиански, на английски и на немски  zashto , и нито едно на български.Иначе, като за дъждовен и студен ден бройката е нормална.

Офлайн

#42 2011-10-10 11:38:39

АРИСТОКРАТ
Потребител

Големи алабаши има и от 4-те страни.Когато всички са на нокти покрай тежката ситуация в родината ни, вие бълвате огън и жупел във форумите.И защо?Така ли се доказвате като ултра мега големите хулигани?Кур за вас!

Честитя празника на Локото!

Офлайн

#43 2011-10-10 15:10:41

Отровния
Потребител

празника беше супер аз си прекарах невероятно и не защото сме супер скъпата невиждана селекция , и не защото сме били  50 000 , а напротив .. а защото си обичам отбора и не отивам там защото е модерно , впрочем и сам да съм на стадиона пак ще ми е супер..

Пожелавам и на нашите съграждани догодина на юбилея им да усетят същото , не се съмнявам че го правят щом в долните дивизии са от водещите като посещаемост и винаги са били независимо в коя група са, но все пак ..

На всички Български фенове го пожелавам , който умее да обича ще разбере за какво говоря ..  bira

http://prikachi.com/images/273/5790273i.jpg

Офлайн

#44 2011-10-10 20:24:10

Бира и Ракия
Потребител

Није било никакве подршке за Комсет, бар нико од нас није чуо да су нешто скандирали! А иначе су јако смешни! И ако су они једни од најозбиљних група тренутно на бугарској сцени онда бугари треба да се запитају какава им је сцена...

Нямаха подкрепа за Косово, поне никой от нас не е чул да скандират нещо! А иначе са много смешни! И ако те са една от най-сериозните групи в момента на българската сцена, тогава българите трябва да се запитат каква им е сцената...

от форум на звезда за вас

Офлайн

#45 2011-10-10 20:31:48

EastStand
Потребител

Бира и Ракия написа:

Није било никакве подршке за Комсет, бар нико од нас није чуо да су нешто скандирали! А иначе су јако смешни! И ако су они једни од најозбиљних група тренутно на бугарској сцени онда бугари треба да се запитају какава им је сцена...

Нямаха подкрепа за Косово, поне никой от нас не е чул да скандират нещо! А иначе са много смешни! И ако те са една от най-сериозните групи в момента на българската сцена, тогава българите трябва да се запитат каква им е сцената...

от форум на звезда за вас

Да им бяха пяли тогава србе на врбе или да бяха вдигнали нещо за Черноземски на тая дата, като им знаят устите шумадийски. Добро представяне.

Офлайн