Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2017-06-15 21:20:30

pantalon_1997_holigans
Потребител

Re: Спартак и Марица Пловдив

Не се обаждай путенце! Точно за тва става на въпрос че са неграмотни утайки дето 1 изречение не могат да вържат ама са някви лидери там на някви олигофрени!

Офлайн

#32 2017-06-15 21:22:41

ge666a
Потребител

pantalon_1997_holigans написа:
ge666a написа:
BaiGanio написа:

Няма как,закриха ги,вече нямат мъжки отбор

Съжалявам, че ще го кажа, но доста от бащите и дядовците ви се въртят в гроба.....убеден съм в това... Ботев, Локо, Цска, Левски, но не и Спартак и Марица....не става така момчета, в най-футболния град в България традициите не са това, което би трябвало да са  bira

ПП Иначе ни броите нас и славийката, малко сме били, жалки сме били, еди к'ви си сме били....еми като застанеш от страната на тези, които отстояват историята, традициите, любовта извън модерното и финикийско подплатеното, тогава ще усетиш истинското сред море от фалш и мутренска обезпеченост.....

Вас и славията ви броим щото аз откакто се помня сте в А група, а Спартак и Марица си ги спомням навремето за по 1 сезон и изпаднаха веднага и дотам! Понеже сте от софия и затва ви има още не си прави илюзии!

еми ето и ние изпаднахме и то от бронзов медалист вместо в евротурнирите, вземи тая а окръжна. и к'во от това да сме се предали, бори ме се и така. и като сме от София голяма работа, откакто ни изхвърлиха никой освен президента и негови бизнес партньори не помага на отбора. при вас общината не отпусна ли некви средства, за четирите отбора или бъркам, може и да бъркам?!?! за финал ще ти кажа, че нашия президент е бивш футболист на локото сега бизнесмен, кажи ми някой отбор на който президента да е бивш играч и да се е захванал
bira

Drinking boys

Офлайн

#33 2017-06-15 21:30:28

pantalon_1997_holigans
Потребител

Стойте 20 години извън А група и пак ще си говорим!

Офлайн

#34 2017-06-15 21:34:59

ge666a
Потребител

В близките 4/5 години се очертава да не влезнем, но пък за сметка на това ще развиваме дюш, аз съм доволен, също и хората които в момента подкрепят отбора! За период от двадесет години не мога да ти кажа, дори и ти за Ботев повярвай ми!  bira

Drinking boys

Офлайн

#35 2017-06-15 21:43:11

pantalon_1997_holigans
Потребител

Еми като не можеш да кажеш кви сравнения се опитваш да правиш при положение че двата големи пловдивски отбора са на ръба и буферите вече умряха от няколко години им ходят по 400 човека на домакинствата, ние ако до няколко години не се завърнем на стадиона си ще ги последваме, кво да говорим за по-малките отбори които почти нямат фенове вече! На Славия съм им гледал кадри от евромач на националния стадион през 90-те и незнам дали имаше и 1000 човека на стадиона, ако го нямаше тото-Венци да са умрели до сега 1000 пъти, вие сте същите! Сори ама си е така!bira

Офлайн

#36 2017-06-15 22:01:46

ge666a
Потребител

Сравнение направих защото съм от хората родени през началото на 80 - те и малко или много помня, както и ти спомена дрийм тийма на маричката така и, че си имаха никак не малка фен маса!  koz Помня и крайно десната не много многобройна, но доста колоритна бригада на пловдивските Спартачета.....та какво точно ги отказа тези хора да се борят, дали се предадоха, дали не оребоядисаха ей такива неща! Но пък все пак малко или много съм обнадежден, като се сетя примерно за варненските спартачета и тяхната вече не знам колко годишна битка!  bira Както и да е, разбрах те какво имаш предвид, както и ти мен предполагам! Успех на Марица и дано се получи добро софийско - пловдивско дерби ole

Drinking boys

Офлайн

#37 2017-06-15 22:16:18

pantalon_1997_holigans
Потребител

За мачовете на Марица на времето се изсипваха хора фенове и на другите отбори, то си беше традиция тогава, мен като малък са ме водили на кви ли не мачове в Пловдив! Ама тогава имаше много повече хора футбола беше някак по-романтичен а сега е няква стерилна лъскава реклама! За тия от Спартак нямам идея кво е станало с тях! Иначе се разбрахме горе долу, дано направите интересни мачове с Марица, може да наминем ако съм в бг! bira

Офлайн

#38 2017-06-15 22:54:32

Сандански
Потребител

Не се обаждай путенце! Точно за тва става на въпрос че са неграмотни утайки дето 1 изречение не могат да вържат ама са някви лидери там на някви олигофрени!

ti li govorish za negramotnost, kenef selski? kolko knijki si prochel v jivota si? 10 ili 11 debil

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#39 2017-06-15 23:20:51

pantalon_1997_holigans
Потребител

Сандански написа:

ti li govorish za negramotnost, kenef selski? kolko knijki si prochel v jivota si? 10 ili 11 debil

Изброй си твоите и умножавай по 10 миличка!

Офлайн

#40 2017-06-15 23:21:27

SemperFidelis
Модератор

Сандански написа:

0 х 10 = 0
cry

Nil Desperandum

Офлайн

#41 2017-06-15 23:23:18

pantalon_1997_holigans
Потребител

Аплодисменти за тоя гений!

Офлайн

#42 2017-06-16 00:03:40

Сандански
Потребител

Сандански написа:

smqh iska ti se, ama mnogo, tupak

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#43 2017-06-16 22:21:33

pantalon_1997_holigans
Потребител

Кво да ми се иска е балък! Прочел съм повече отколкото ти и хомо дружката ти пухтю1948 общо! Тва е факт колкото и да не ти се иска, изобщо нямаш на представа за кво става въпрос! koz

Офлайн

#44 2017-06-16 22:26:09

BoyFromLulin
Потребител

Кво да ми се иска е балък! Прочел съм повече отколкото ти и хомо дружката ти пухтю1948 общо! Тва е факт колкото и да не ти се иска, изобщо нямаш на представа за кво става въпрос! koz

Чел си само станциите в метрото, докато си търсил надпис за Пловдив, смотан селянин... smqh

НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ!

Офлайн

#45 2017-06-16 22:29:48

pantalon_1997_holigans
Потребител

BoyFromLulin написа:

Чел си само станциите в метрото, докато си търсил надпис за Пловдив, смотан селянин... smqh

То си личи кой е чел и кой не бе робот! За тебе съм сигурен че освен 2-3 спортни вестника на времето друго нищичко не си прочел за целия ти жалостив животец! smqh  smqh  smqh

Офлайн