Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2014-02-25 10:56:46

UBG
Потребител

Re: Спартак и Марица Пловдив

Някой може ли да изкара снимка/и на Nightmares Марица, от преди години  mislitel

Офлайн

#17 2017-06-12 22:49:36

ge666a
Потребител

честито завръщане на маричката в професионалния футбол, как стоят нещата при тях относно стадион и фенове  bira  bira

Drinking boys

Офлайн

#18 2017-06-13 00:45:51

Spartans
Потребител

Spartaka, много ми е интересно колко си годишен и симпатизираш ли на друг българския отбор.. от фен на варненския Спартак, който също не съществува или поне не както би трябвало :)

Офлайн

#19 2017-06-13 09:31:55

tabloto_ne_raboti
Потребител

ge666a написа:

честито завръщане на маричката в професионалния футбол, как стоят нещата при тях относно стадион и фенове  bira  bira

Марица са много странен отбор. Доколкото ми е известно те разчитат на школата си и почти всяка година имат нов състав като това им определя нивото. Преди една година бяха на дъното на В група и Петър Курдов, който се подвизаваше като треньор, правеше някакви скандали и се опитваше да разцепи отбора. Гостуваща агитка нямат, играят си на техния стадион, гледал съм по телевизията като бяха ЦСКА във В група, Марица-Розова долина и ми се стори че нямат агитка изобщо. Според мен няма да се задържат в Б група.

Офлайн

#20 2017-06-13 14:47:49

ge666a
Потребител

женския волейболен отбор на маричката си имат неква малка агитка, та мисълта ми е дали същите хора подкрепят и мъжкият отбор по футбол  bira

ПП на мен лично Спартак ми е най-симпатичен от пловдивските отбори, дано и при тях нещата започнат да се получават bira

Последна редакция от ge666a (2017-06-13 14:51:56)

Drinking boys

Офлайн

#21 2017-06-13 17:27:45

BaiGanio
Потребител

ge666a написа:

женския волейболен отбор на маричката си имат неква малка агитка, та мисълта ми е дали същите хора подкрепят и мъжкият отбор по футбол  bira

ПП на мен лично Спартак ми е най-симпатичен от пловдивските отбори, дано и при тях нещата започнат да се получават bira

Няма как,закриха ги,вече нямат мъжки отбор

Слава на България и смърт за врага!!!

Офлайн

#22 2017-06-13 22:40:06

ge666a
Потребител

BaiGanio написа:
ge666a написа:

Съжалявам, че ще го кажа, но доста от бащите и дядовците ви се въртят в гроба.....убеден съм в това... Ботев, Локо, Цска, Левски, но не и Спартак и Марица....не става така момчета, в най-футболния град в България традициите не са това, което би трябвало да са  bira

ПП Иначе ни броите нас и славийката, малко сме били, жалки сме били, еди к'ви си сме били....еми като застанеш от страната на тези, които отстояват историята, традициите, любовта извън модерното и финикийско подплатеното, тогава ще усетиш истинското сред море от фалш и мутренска обезпеченост.....

Последна редакция от ge666a (2017-06-13 22:52:48)

Drinking boys

Офлайн

#23 2017-06-14 15:57:10

ultras_1913
Потребител

ge666a написа:
BaiGanio написа:
ge666a написа:

Съжалявам, че ще го кажа, но доста от бащите и дядовците ви се въртят в гроба.....убеден съм в това... Ботев, Локо, Цска, Левски, но не и Спартак и Марица....не става така момчета, в най-футболния град в България традициите не са това, което би трябвало да са  bira

ПП Иначе ни броите нас и славийката, малко сме били, жалки сме били, еди к'ви си сме били....еми като застанеш от страната на тези, които отстояват историята, традициите, любовта извън модерното и финикийско подплатеното, тогава ще усетиш истинското сред море от фалш и мутренска обезпеченост.....

cheti  ole ....държавата ни е Левски и ЦСКА, нация от родоотстъпници и предатели на семейната чест!

/С\1913/С\

Офлайн

#24 2017-06-14 16:15:21

ultras_1948
Потребител

ultras_1913 написа:
ge666a написа:
BaiGanio написа:

cheti  ole ....държавата ни е Левски и ЦСКА, нация от родоотстъпници и предатели на семейната чест!

Ако на държавата й пукаше за футбола и беше толкова Левски и ЦСКА, щеше да има ЦСКА, а рогата са поели по същия път.

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#25 2017-06-14 17:00:07

ultras_1913
Потребител

ultras_1948 написа:
ultras_1913 написа:
ge666a написа:

Ако на държавата й пукаше за футбола и беше толкова Левски и ЦСКА, щеше да има ЦСКА, а рогата са поели по същия път.

Държавата ни е Левски и ЦСКА - метафоричен израз (разбита, объркана, гнила, будеща насмешка, ГМО, фалирала, без козирка, проводник на чужди интереси, ниска и комплексирана, неграмотна). Иначе 45 години и повече ви носят на ръце, трупайки задължение след задължение и рекорди за гинес, трябва поколения да минат за да се промени мислене, манталитет, нищо няма да се промени..и преди съм го казвал 90 % е боклук, 10 % читави, 5 % от тях в чужбина, тука има 5 % и 4 % от тях не се интересуват от футбол, 1 % не са фенове на Левски и ЦСКА! Количеството никога не е било качествен измерител!

/С\1913/С\

Офлайн

#26 2017-06-14 17:04:58

14/88ultras
Потребител

От къде мога да се сдобия с тея статистически данни ?

Офлайн

#27 2017-06-14 17:30:56

ultras_1913
Потребител

14/88ultras написа:

С "тея" няма откъде, но има други едни, които са публични и със свободен достъп. Малко съм краен в мненията си, но си го заслужавате и двата псевдо гранда, не за друго, но има и читави/мислещи сред вас, но пак на фона на масата бледнеят, какво да коментирам публика на отбори, чието лице са наркодилъри, неграмотни фитнес маняци, чалга поклонници и криминален контингент. Красотата я уби селянията, дано не съм прав!

/С\1913/С\

Офлайн

#28 2017-06-14 21:42:32

pantalon_1997_holigans
Потребител

ge666a написа:
BaiGanio написа:
ge666a написа:

Вас и славията ви броим щото аз откакто се помня сте в А група, а Спартак и Марица си ги спомням навремето за по 1 сезон и изпаднаха веднага и дотам! Понеже сте от софия и затва ви има още не си прави илюзии! Маричката навремето имаха много хубав отбор-Кривия, Асен Николов, Чомаков, Румен Христов и така, класираха се за А групата изпаднаха и всичките тия отидоха по софийските отбори! Имам приятел от Марица който идва и на наши мачове с приятелката си при семкарите, поне като бяхме на Колежа, сега вече всичко е много различно!

Офлайн

#29 2017-06-14 21:45:13

pantalon_1997_holigans
Потребител

ultras_1913 написа:
14/88ultras написа:

С "тея" няма откъде, но има други едни, които са публични и със свободен достъп. Малко съм краен в мненията си, но си го заслужавате и двата псевдо гранда, не за друго, но има и читави/мислещи сред вас, но пак на фона на масата бледнеят, какво да коментирам публика на отбори, чието лице са наркодилъри, неграмотни фитнес маняци, чалга поклонници и криминален контингент. Красотата я уби селянията, дано не съм прав!

Дано ама си прав! smqh  smqh  smqh

Лидерите на двата комунистически гранда няма кво да се коментират просто, те са се компрометирали достатъчно! Спомням си едно интервю на оня Росен анимала, дето разправяше за затвора и че бил продавал хероин човека и такива ти ми тривиални работи! smqh

Офлайн

#30 2017-06-14 21:56:01

Сандански
Потребител

Е, не, олигофрен, продавал е книги. Ама нелегално, затова са го осъдили. А другият кво се е разписал? Ти случайно да знаеш на вас кой ви е собственик? Ревете, защото няма титли и купи, курви по душа сте всичките, не щото има плява. И при "интелигентната" публика на Славия съм се нагледал на простотии и глупости, просто ви липсва бройка и структура.

истинските сме само шепа черешки

Офлайн