Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2011-07-24 11:32:18

site-administrator
Администратор

Спартак и Марица Пловдив

Тема за позабравените Спартак Пловдив и Марица Пловдив

Офлайн

#2 2011-07-24 11:37:40

IB1999
Потребител

Re: Спартак и Марица Пловдив

Мисля ,че са се обединили вече или Марица не съществуват

Офлайн

#3 2011-07-24 11:40:57

EastStand
Потребител

На мястото на Марица играе ФК Раковски вече,а от тая година Марица ще почват от Б окръжна.А Спартак се отказаха от участие в Източната Б група и май ще играят в ЮИ В група.

Офлайн

#4 2011-07-26 15:33:57

fifo1948
Потребител

Много жалко за Марица. Дюш на Марица създаваше страхотни футболисти. Стадионът беше в добро състояние за Б група.
Наистина много жалко за такива отбори, едвали общината няма 200 000 - 300 000 лв с които да обезпечи отбора. От Марица захранваха и Локо и Ботев с много читави момчета.

Офлайн

#5 2011-07-26 17:20:49

TerrorSquad
Потребител

Спартак,Марица-това е положението!Някой да знае кога ще дават дербито между двата отбора с история и традиция - Лудогорец срещу Локо Мездра?

Кур за БФС!Кур за мутрите,които провалиха футбола в България!Кур за всички измислени отборчета!

БОТЕВ ПЛОВДИВ!!!

Офлайн

#6 2011-07-26 19:13:18

pirin-supporters
Потребител

Симпатични отборчета, при мутренските години Спартак са били сила...

Офлайн

#7 2011-07-27 22:23:15

spartaka
Потребител

Ей, много благодаря, че ме чухте и пуснахте тема за любимия ми Спартак и съгражданите от Марица. Болна съдба на два големи позабравени отбора, особено Спартак. Много гадно ни запратиха пак с лека ръка в миманса ЮИ група, сега пак ще кретаме и тук без пари и президента пак лесничко ще си урежда мачове. Ирония- на крачка от А група и хоп - във В!!! Остава ни само надеждата за по-добри дни на любимия ни клуб - гладиаторите на БГ.

Спартак Пловдив - завинаги в нашите сърца

Офлайн

#8 2011-07-27 22:25:35

spartaka
Потребител

pirin-supporters написа:

Пич не само тогава. Едно време сме били страшилище - през 60-те години с Диев и др. Били сме и шампиони, след обединението с Ботев  за Тракия, Спартак лека-полека се затри от картата на футбола и така до мутрите и пак до днес.

Офлайн

#9 2011-07-27 22:53:35

prada
Потребител

pirin-supporters написа:

Кви мутренски бе,маке!Ти чувал ли си за Тодор Диев?пс:жалко за двата отбора,не сполучиха на собстеници!

Офлайн

#10 2011-07-27 23:38:51

Love is black & white
Потребител

spartaka написа:
pirin-supporters написа:

Пич не само тогава. Едно време сме били страшилище - през 60-те години с Диев и др. Били сме и шампиони, след обединението с Ботев  за Тракия, Спартак лека-полека се затри от картата на футбола и така до мутрите и пак до днес.

Първия отбор с КСА от провинцията през '58, с два загубени финала още през '55 и '59, шампиони през '63 и втори предната година водени от блестящите три "Д"-та - Диев,Дишков,Душев... баща ми ми е разправял 10-ки истории от тия години..жалко за Спартак, но няма перспективи пред тях, поне скоро.. нито стадион, нито фенове. Единствено школата в лицето на Джоров и неговите 94 и 95 може да изкара нещо, но и да стане ще отидат в Софиа или чужбина и нищо няма да спечели клуба..

Днешният Локомотив Пловдив се родил на 25 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!

Офлайн

#11 2011-07-29 00:07:37

pirin-supporters
Потребител

prada написа:
pirin-supporters написа:

Кви мутренски бе,маке!Ти чувал ли си за Тодор Диев?пс:жалко за двата отбора,не сполучиха на собстеници!

Говоря за след 90те преди тва нищо не помня...

Офлайн

#12 2011-07-31 17:35:27

spartaka
Потребител

Както и да е, преди години сме били уникални, но жалко е сегашното състояние на Спартак, подигравка с отбора и името на клуба, трябват радикални промени, че..... ebasi  shok  buhalka  и  guz за президента ни комарджия

Последна редакция от spartaka (2011-07-31 17:36:09)

Офлайн

#13 2011-07-31 17:53:21

Loko Sofia
Потребител

spartaka написа:

Ей, много благодаря, че ме чухте и пуснахте тема за любимия ми Спартак и съгражданите от Марица. Болна съдба на два големи позабравени отбора, особено Спартак. Много гадно ни запратиха пак с лека ръка в миманса ЮИ група, сега пак ще кретаме и тук без пари и президента пак лесничко ще си урежда мачове. Ирония- на крачка от А група и хоп - във В!!! Остава ни само надеждата за по-добри дни на любимия ни клуб - гладиаторите на БГ.

Поздрави, за момчетата избрали да подкрепят тези отбори! Лесно е всеки да бъде със силния и многобройния, пдодължавайте в този дух момчета!

Офлайн

#14 2011-08-04 23:53:48

spartaka
Потребител

Loko Sofia написа:
spartaka написа:

Поздрави, за момчетата избрали да подкрепят тези отбори! Лесно е всеки да бъде със силния и многобройния, пдодължавайте в този дух момчета!

ole

Офлайн

#15 2011-08-09 18:21:04

spartaka
Потребител

Днес теглиха жребия за В група, почваме с Асеновец в Пловдив еми мога само да пожелая на наще успех през сезона и ръководството начело с тото-президента ни да се махат възможно най-бързо - докъде ни докараха още не ми се вярва nervak

Последна редакция от spartaka (2011-08-09 18:21:38)

Офлайн